Už vím, jak vypadá pan Žal

Při projíždění obrázkových galerií na hofylandu mi padl zrak na tenhle obrázek…a je to prostě On. Pan Žal z mých snů a příběhů přesně takový, jak si jej představuji. Nevíte-li, kdo je to pan Žal, zjistíte to tady (povídka) a tady (básně).

7 komentáře “Už vím, jak vypadá pan Žal

  1. Já jsem si vždycky představovala Smutek, Úzkost a Depresi jako toho démona, který sedí člověku za krkem. A občas rukama stiskne, přiškrtí. Přesně jako tady na obrázku. Zdá se že autor obrázku ví, o čem maluje 🙂

  2. Tak, neustále se odhodlávám, že ti sem konečně něco napíšu a nějak se představím, neb tuhle tvoji stránku sleduju už nějaké skoro dva měsíce a připadá mi už enormně trapné, že jsem tu ještě nenapsala ani čárku 🙂 dneska jsem se konečně rozhoupala, poněvadž obrázek pana Žala (a následně přečtená povídka) mě naprosto uchvátil. Musím někdy zkusit uvidět toho svého, i když nevím, jestli chci….

    No, tímto se oficiálně představuji jako další návštěvník a konečně taky komentátor na tomto blogu, milovník elfů a vůbec všeho, co se fantasy (nejen)literatury týká a… a nechtně ukecaná osoba, která zřejmě jednou bude sama sobě svým vrahem, jestli nepřestane mlít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.