Odpovědi pro MysteriousGhost a Ir

Tadyhle se mě (a Finna) můžete ptát na vše, co vás zajímá: o mě, o Finnovi, o věcech co píšu/eme na blog… a další zodpovězené dotazy náleží slečnám Mysterious Ghost a Ir.
MysteriousGhost: Když jsem teďka projížděla tvé osobní fotky, tak mě napadla taková hloupá otázka. Jaká je tvá přírodní barva vlasů?:-D
Lúmenn: Upřímně řečeno už si to skoro nepamatuju, barvím si vlasy cca od třinácti, ale podle starších fotek jsem moji barvu určila jako myší hnědou – typický slovanský odstín, který má 90% hnědovlasé populace:)
Ir: Ahoj, v googlu mi vyjel odkaz na tvůj blog, když jsem se snažila najít něco o duchovních příčinách schizoafektivní poruchy. Pak jsem to ale nenašla, nemohla bys mě nasměrovat, prosím? Děkuji. Gratuluju k příjmačkám. P.S. Možná máme stejnou psychiatričku a možná jsme se tam i několikrát v čekárně potkaly. Držím pěsti. Ir.
Lúmenn: Něco o tomto tématu najdeš zde, jinak jsem se přímo tematicky schizofrenii a jejím duchovním příčinám moc nevěnovala, ačkoli mě toto téma zajímá. Možná to v budoucnu napravím:)
A stejnou psychiatričku určitě nemáme, k žádné už dva roky nechodím, možná jsme měli;). Pokud jsi chodila/chodíš k dr. Stárkové nebo dr. Němečkové, k první jsem docházela necelý rok (2003), k té druhé asi tři roky, od roku 2004 až do roku 2007, kdy jsem „léčbu své choroby“ z vlastní vůle ukončila. Děkuji za přání štěstí i za gratulaci, měj se krásně:)

3 komentáře “Odpovědi pro MysteriousGhost a Ir

  1. Zdravím Lúmenn. Zajímavé otázky a ještě zajímavější odpovědi. Vlasy bych vůbec neřešil. To je úplně jedno – dle mého názoru. Ale opakuji ty psychiatricky věci bych osobně nikde nikdy nedával. Vrhá to obzvláště v některých státech automaticky (bohužel) neblahé světlo. Takoví jsou lidé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.