Odpověď pro Lucy (škola)

Vážení a milí, toto bude historicky nejkratší odpověď v dějinách Lúmennčina blogování…připravte se, jdeme na to…

Lucy: Před výškou jsi byla na gymplu?
Lúmenn: Ano.
(Ne, vážně, co na to chcete více říci? Je to pro mě strašlivě těžké, pro člověka, který zbožňuje sáhodlouhá souvětí a kterému 160 znaků v smsce většinou nestačí. Ale rozvést odpověď na otázku na to, zda jsem studovala gympl, na více než jednoslovné ano, to je dokonce i nad moje možnosti. Pokud si tedy nechcete číst pětistránkový elaborát na téma „Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova aneb kterak Lúmennka studovala až dostudovala“. Prosím vás, dávejte mi složitější otázky, jinak můžu to pisálkovství pověsit na hřebík…:))
Jo a ještě něco…to na které jsem studovala škole si můžete přečíst v autorském profilu na blog.cz, odkaz na něj naleznete dole v menu a nebo vy chytřejší napíšete adresu blogu s lomítkem, za nějž vyťukáte „profil“. Muhehe ale to vás nenapadlo, co?:)

18 komentáře “Odpověď pro Lucy (škola)

 1. Zase další gymplák O_o (Poslední dobou jich znám podezřele hodně)Ale žádná jiná škola mi k tobě ani nepasuje 🙂 Mimochodem, mě by ten pětistránkový elaborát docela zajímal 🙂

 2. "Lúmenn" budu ti tedy (dle tvého dávného přání) říkat pouze Lúmenn (tedy bez uvozovek) a teď k věci… proč na takovou jednoduchou otázku jakou je "Lucy: Před výškou jsi byla na gymplu?" odpovídáš pomocí zvláštního článku, když takovou krátkou a jasnou odpověď můžeš napsat jenom do komentářů ? (úsměv)

 3. Náhodou, rozepsat se to dalo minimálně na to, cos uvedla v článku, kromě toho jsi do toho mohla zapojit taky úvahu o středních školách v ČR a ve světě… Já bych to udělala už jen tak z recese.:D

 4. Já bych všechny dotazy zveřejnovat nemohla, už takhle mám článků strašně moc, takže pečlivě vybírám a lidí se vyptávám. – Ale vždycky je to o systému, který si kdo u sebe zavede. Kdybych já odpovídala na dotazy přes články, taky bych z principu tento plácla do článku. – Nebudu to dělat jednou tak a podruhé mak.
  – Kor, když to může pobavit pár lidí, což mě pobavilo, já se od srdce zasmála 🙂

 5. Jenže Lúmm tu těch komentářů má tolik, že kdo to v tom má hledat… Proč zase Lukáš rýpe, řešení samostatných článků a v samostatný rubrice mi přijde nanejvýš praktický. A navíc takovou dobu úspěšně funguje, ne ?

 6. [4]: Ou, děkuji, to potěší:) Jinak jestli jsi pochopil, rubrika "vy se ptáte já odpovídám" vznikla proto: "tak občas zaregistruju v komentářích nějaký zajímavý dotaz a myslím, že je škoda, aby moje odpověď zůstala skrytá hluboko v diskuzích. Proto jsem stvořila tuto rubriku, kde do komentářů můžete psát svoje dotazy na moji osobu, ale i otázky ohledně témat mého blogu, kterým třeba nerozumíte nebo vám na nich přijde něco podezřelé."
  Tudíž do komentář to nepíšu z jediného důvodu – aby se to v nich neztratilo. A článek jsem tomu věnovala proto, že uběhne zas nějaká doba, na dotaz zapomenu a chudák Lucy se to nikdy nedozví;)

  [7]: jo teď na to koukám, musím to spravit:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.