Podpořte tyto stránky!

Ať už chodíte na tyto stránky pravidelně nebo jste tu poprvé, doufám, že se vám tu líbí a kromě toho, že jste našli, co jste hledali, jste také příjemně strávili čas. Stálí čtenáři vědí, že na tomto webu pracuji už déle, než čtyři roky a za tu dobu jsem tu zveřejnila přes tisíc článků.
Stovky článků, stovky hodin práce, stovky návštěvníků, kteří se rádi vrací. Psaní webu není jednoduchá práce a jedinou odměnou jste mi vy – vděční čtenáři, jimž tyto stránky přirostly k srdci a dnes a denně píší komentáře, díky kterým mám sílu tohle všechno dělat dál.
Chcete-li mě ale ocenit i jinak, než vyjádřením slov podpory, uznání a díků, čtěte dále tento článek.

Chcete-li podpořit web lumenn.blog.cz, můžete udělat následující:
Vložit na svůj web odkaz na mé stránky
nebo můj banner:
Koupit si zboží na mém e-shopu
nebo jej alespoň propagovat vložením odkazu či banneru na své stránky:
Poslat libovolný finanční dar na účet:
43-1458550287/0100
A hlavní, v co doufám, je to, že se vám na těchto stránkách nadále bude líbit a budete se sem vracet, diskutovat, bavit se, psát komentáře, číst články na zajímavá témata a literární tvorbu, která vás chytí za srdce.
Děkuju, že jste, děkuju, že můžu tvořit pro vás, děkuji, že jste mě podpořili některou z výše uvedených možností!

14 komentáře “Podpořte tyto stránky!

  1. Nesouhlasím s Lukášem, protože slovo komerce má opravdu trochu jiný význam, než si nejspíš myslí, nadruhou stranu jsem si vždycky myslela, že Ty, Lumenn, jsi proti jakýmkoli reklamám a propagaci vlastních blogů. A tento článek, ač inteligentně napsán, mi trochu připomíná ,,Awojkii, pOdÍvEJ Se Na MŮj BhlogHíísek'' (samozřejmně však nic ve zlém).

  2. [8]: v čem ti to připomíná? Tento článek dokonce vůbec nepropaguje můj blog, proč bych taky propagovala na svch stránkách své vlastní stránky?:) Je to jen návrh pro lidi, kteří by nějakým způsobem chtěli ocenit mou práci, která je sice zároveň zábavou, ale stojí me mnoho času a energie;)

  3. Podpora Čajráže, LARPu a oblečení-OK, ale trochu jsem nepochopila k čemu je dobré podporovat stránky placeným IQ testem nebo placenou SMS, to má nějaký význam?

  4. [10]: no z každé smsky pro mě plynou peníze, stejně jako z oblečení a věcí z těch e-shopů, inspirovala jsem se na různých stránkách, kde to autoři dělají podobně aby si trochu vydělali za to, co dělají a tvoří

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.