Virtuální demonstrace? A vlastně proč ne?

Tak je ze mě demonstrant. A to nemám ani dlažební kostky, ani mi nehrozí, že po mě budou střílet vodním dělem. Na jednu stranu je teda dost ujeté, demonstrovat virtuálně, na stranu druhou tím ale můžu vyjádřit svůj názor a nikomu se přitom nic nestane. Inu výhody to má, ačkoli pořádně si zařvat s transparentem v ruce by asi bylo příjemnější a zábavnější.
No ale proti čemu že jsem se to vlastně rozhodla virtuálně demonstrovat? Proti Paroubkovi. Možná namítnete, že je to k ničemu, že je to pod režií ODSky, která má sama másla na hlavě, že by se z něj dala udělat hora, a že proti „Jyrkovi“ to stejně nijak nepomůže.
Na to říkám – no a co. Byť je to třeba k ničemu a Paroubek se přes všechnu nepodporu, kterou mu voliči poskytují plnou měrou, nerozhodne odejít, můžu si aspoň s klidným svědomím říct, že jsem vyjádřila, co si o něm myslím. A za dva týdny svůj názor řeknu do očí (teda spíš do urny:D) i ODS, kterou jsem volila ve volbách do evropského parlamentu, ale teď už na cestu „menšího zla“ kašlu a chci jim dát ve volbách najevo, že jich mám dost.
Ale to bude až za čtrnáct dní, proti Paroubkovi se můžu postavit už dneska a taky to mileráda udělám. Když už pro nic, tak jen proto, že virtuální demostrace tady ještě nebyla:)

14 komentáře “Virtuální demonstrace? A vlastně proč ne?

 1. Máš to tu moc hezoučký 🙂 budu ráda, když se podíváš ke mně a hlásneš mi do anketky 🙂 děkuji
  To je dost dobrej nápad… virtuální demonstrace 😀

 2. [2]: Ale když není člověk "dospělákem", tak ve světě politiky nemá žádnou moc… znám hodně -náctiletých, co by už chtěli volit a nemůžou a taky docela dost -státiletých, co bych k volbám radši ani nepouštěla…

 3. [2]: to máš nepochybně pravdu, a taky to mám samozřejmě pravdu. Vadí mi názor lidí, kteří tvrdí, že jejich hlas nic nezmění a tak na to stejně kašlou. Pro mě u voleb nejde primárně o změnu, hlavně chci říct, co si o politice a jejím směřování myslím já. A že to třeba bude k ničemu, na tom nesejde, aspoň se pokusit je lepší, než jenom tak sedět a fňukat

 4. Jejej, zase ty volby, mně se nejvíce líbí ty "volby weby", kde se donekonečna omlívá koho volit a proč. A proto mi osobně přijde, že se z voleb stal takový všeobecně oblíbený koníček.

  [4]: Já zase nechápu, proč bych si měl myslet, že u voleb někoho zajímá můj názor, řekl bych, že je spíše zajímá můj hlas:)

 5. Nepovažovala bych ODS za menší zlo, spíše větší, zvlášť když si vezmu rodiny z dětmi jako jsme my. Inu, kdyby mi bylo těch 18 hned jdu volit proti nim, jenomže jak řekla [3]: ti, co by chtěli volit, nemůžou.

 6. [6]: Jasně a menší zlo je Paroubek a jeho KSČSSD 😀
  Někdo ten stát už ze zadlužování vyvést musí, ODS zklamala – ale je dost možné, že díky té úžasné koalici (aneb fuck you, green guys) – asi zkusím TOP09. Hlavně né socany, ať neskončíme jako Řecko a. j.

 7. [9]: o těch taky uvažuju, že je budu volit, bohužel se bojím, že se do sněmovny neprotlačí. ODS je sice možná menší zlo, ale už jich mám plné zuby a dost toho v téhle zemi pokurvili. No a volit KSČSSD, to bych se musela definitivně zbláznit

  [8]: na jednu stranu máš asi kupodivu pravdu, na stranu druhou, dávat hlasy komančům je stejné, jako je dávat Paroubkovi, čím silnější bude levice, tím spíš utvoří koalici a hurááá, cesta "do Řecka" je otevřená

 8. [10]: Víš, ono je to taky tím, že jeho otec je zastupitel Jihomoravského kraje za komunisty, takže vždycky se mi nenápadně snaží vnutit názor, že jsou skvělí a tak. A když před jeho rodičema vyjádřím odpor ke komunistům, začnou na mě: "A co zlého ti udělali?" 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.