Štastný a veselý, však víte:)

A je to tu. Okamžik, na který se těším už pár týdnů. Pitomý rok 2014, se svým číslem 7 a Vozem, co jede i přes mrtvoly, pomalu končí a blíží se rok 2015, osmička, Vyrovnání, zklidnění a dřevěná koza.
Pokud vám ty ezo věci nic neříkají, nic si z toho nedělejte. Je to stejně hlavně o tom, co máme v hlavě a kam se rozhodneme posunout, rozhodneme-li se vůbec. Já už nechci přešlapovat na místě, jako tomu je poslední dva měsíce, chci opět začít žít a nechat vše shnilé a staré v minulém roce a do nového vstoupit očištěná a svobodná. Nechci si dávat marná předsevzetí, jediné, po čem toužím, je nový začátek, nabrání směru a větru do plachet. Dosti bylo bezvětří:)
A vám přeji, abyste zažili totéž, aby svěží vítr nových číslíček v kalendáři zažehl touhu ve vašem srdci, kolečka osudu se roztočila tam, kam chcete a celý příští rok byl naplněný jen pozitivními událostmi. Ať se daří:) S láskou a úsměvem Lúmenn

12 komentáře “Štastný a veselý, však víte:)

 1. Milá Lúmenn,

  přeji Ti ze svého srdce především co nejdelší působení nejen tady na internetu, ale i ve světě mimo elektroniku. A zdůrazňuji, že nejen v roce 2015, ale i dál.

  S přáním ještě hezčích let,

  Lukáš Přibyl

 2. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ĎÁBEL MÍCHÁ ZÁMĚRNĚ PRAVDU SE LŽÍ. A PRO CENZURU NA TO NEMŮŽE NIKDO UPOZORNIT. LUMEN, DĚLÁŠ TU REKLAMU NA ĎÁBLA! napsal:

  ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

  ĎÁBEL MÍCHÁ ZÁMĚRNĚ PRAVDU SE LŽÍ. A PRO CENZURU NA TO NEMŮŽE NIKDO UPOZORNIT. LUMEN, DĚLÁŠ TU REKLAMU NA ĎÁBLA!

 3. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

  ĎÁBEL MÍCHÁ ZÁMĚRNĚ PRAVDU SE LŽÍ, TÍM DÁVÁ LŽÍM DŮVĚRYHODNOST A NAOPAK PRAVDU ZNEVĚROHODŇUJE.
  A PRO CENZURU NA TO NEMŮŽE NIKDO UPOZORNIT.
  LUMEN, DĚLÁŠ TU REKLAMU NA ĎÁBLA!

  CÍLEM KAROLÍNY LOSKOTOVÉ TEDY ĎÁBLA JE SOUMRAK LIDSTVA A ÚPADEK!

 4. [4]: Duplicitní komentáře se berou pořád jako jeden. Navíc jestli žádáš Lúmennku o vysvětlení, existuje vzkazník, nebo jí napiš, co jí vím, ale nepiš to jako komentář ke článku, kterýho se to netýká. A jestli to umíš, zkus Aluščiny stránky nějak hacknout nebo jinak napadnout. Nebo jestli je nějakej tvůj kamarád nebo známej ajťák, moh by on zkusit nějak ten blog napadnout (a v nejlepším případě zničit). Nebo můžeš založit klub nepřátel Alue a vést proti ní antikampaň, jakousi diplomatickou válku. Anti-alue, tak se ten projekt může jmenovat. Jestli je pravda, co tvrdíš, určitě má nepřátel mnoho. Jestli jí něco napíšeš na její stránky, smaže to, protože jsou ty stránky její a ona má logicky na vlastních stránkách administrátorský práva. Ale nemůže smazat článek o ní, kterej na ní všechno vybleje, protože to není její článek. Ale pozor, rozhodně bys neměla volat po její smrti, po atentátu, chceš jenom ukázat co nejvíc lidem, co je ta kráva zač. Založ spolek jejích odůrců, blog anti-alue, co já vím.

 5. Jo, rok 2015 by z numerologického hlediska mohl být zajímavým rokem. Ale já už mám nový rok od 21.12. Protože jen zimní slunovrat se dá považovat za začátek roku. Začíná nový cyklus slunce. Ale je pravda, že ještě musím oslavit nelen slunovrat, tento kkonvenční nový rok, ale ještě i čínský nový rok, který je myslím někdy z jara… to je náročný. 🙂

 6. Díky za přání, Lúmenn. Když má strom pevně zapuštěné kořeny, má větší šanci přežít i pořádnou bouřku. Okolnosti nezměníme, ale to, kde čerpáme sílu, ano. Přeju ti, ať tvůj strom vydrží a ať se z něj raduješ ty i lidé, co ochutnají jeho ovoce! 🙂

 7. Takže nám Beránkům (a nejen nám) že by konečně vysvitlo? Protože rok 2014 byl jeden z nejhorších v mém životě.

  Lúmennko jako jedna z pravidelných čtenářek přeju krásný nový rok. Zasloužíš si ho. Máme tě moc rádi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.