Chiromantie, záludná čára života a žádost o pomoc

Dnes jsem seděla u snídaně a z nudy si prohlížela svou levou dlaň. Dělám to docela často, ráda se dívám na ty čáry a představuju si, že je v nich vážně zapsán celý můj život, co mě čeká a co mě už potkalo, kam se ubírám a kde skončím. Tedy, dnes už si to nepředstavuju, ale dá se říct, že jsem o tom přesvědčena.
Totiž, bylo nebylo asi před dvěma lety, kdy jsme se dali s Finnýskem dohromady, jsme si jen tak z legrace prohlíželi naše čáry na rukou a „hádali“ budoucnost, ani jeden z nás o tom nemá nějak moc znalostí. Přesto jsme na Finnově čáře života našli jasné stopy minulosti (nebo jsme si to aspoň mysleli) a tehdy jeho čára života končila velmi brzy, někdy těsně za půlkou dlaně. Jenže uběhl asi rok a zase jsme si prohlíželi dlaně a hele – Finnova ruka se změnila. Jeho čára života se prodloužila a dokonce se jí „stalo“ něco podobného jako té mojí – taková zvláštní věc, k té se dostaneme později.

A protože se říká, že osud se píše v průběhu života a různá rozhodnutí tento osud mění a posouvají, oddalují či přibližují, začala jsem věřit, že na těch čárách na dlani vážně něco bude. Jenomže! Ty moje jsou tak strašně složité a divné, že jsem podle žádné knihy nebyla schopna vyčíst, co tedy znamenají.
Jde hlavně o tu anomálii, kterou jsem zatím viděla jen u tří lidí – já, Finn a tuším, že Liz nebo ségra. Máme totiž nekonečnou čáru života. Začíná v drobných vráskách na hřbetu ruky, prochází klasicky dlaní a končí pod palcem, kde se opět ztenčuje až se ztrácí ve změti vrásek a pórů na zápěstí. Otázka je co to znamená. A to už se dostáváme k té žádosti o pomoc.
V chiromantii se vážně příliš nevyznám, poznám základní čáry a jejich vzory a tím to tak hasne. Proto jestli znáte nějakého chiromanta nebo sami vykládáte z ruky, prosím abyste mi poradili, co ta moje zatracená čára znamená.
Ona je totiž divná celá, nejen její nekonečnost. Začíná křížky, dost velkými křížky, myslím, že to znamená můj těžký vstup (porod) do tohoto života. Křížky pokračují až k rozdělení čáry života a čáry hlavy, pak čára života pokračuje chvíli jako obyčejná tenší čára a přijde další podivnost, kterou jsem v žádné knize nenašla. Čára začne vypadat jako cop, spletený ze tří pramenů a takhle jde až do půlky dlaně, kde je zase chvíli jednoduchá, respektive hlavní čára je jednoduchá a kolem ní jdou rovnoběžně další dvě tenoučké. V půli dlaně se čára rozdvojuje (!) a ta větev, co uhýbá napravo, zaniká (jsou tam přerušení, několikeré rozdělení apod.). Ta, co uhýbá vlevo se po půl centimetru zase rozdvojuje (!!!), přičemž větev, co jde vpravo zase zaniká, v tom stejném chumlu jako ta předchozí. A ta, co jde doleva po půl centimetru končí (!) ale rovnoběžně s ní vzniká nová čára, která jasná, silná, jednoduchá a nepřerušená pokračuje až na konec dlaně, kde se „vlévá“ do vrásek na ruce.
Pokud mi s tímhle někdo bude moci poradit, budu mu velice vděčná:)

9 komentáře “Chiromantie, záludná čára života a žádost o pomoc

  1. a nebo si zkus ofotit ruku na černobílé kopírce a pak vyfotit :o) myslím, že ty čáry (když jsem to zkoušela) šly docela vidět….no však uvidíš co bude lepší :o) jsi šikovná tak to nějak zvládneš ;o)

  2. to by me tak ydocela zajimalo, s tou delkou cary jsem na tom stejne, taky mi jde ze hrbetu ruky az uplne dolu, ale tak slozitou jako ty ji teda nemam:) snad se nekdo najde, kdo tomu rozumi…

  3. tak si zkus ruku jako kdyby lehce zašpinit (třeba to nebude ani nutné) a při focení dlaň moc neotvírej…jen tak lehce, aby čáry byly vidět…hehe zrovna to zkouším a zkouším si fotit ruku mobilem (nemám u sebe foťák) :o))) docela to jde :o) hlavní čáry jsou docela zřetelné…na ty malé bych se musela kouknout, kdybych fotku stáhla do compu …. možná by mohl někdo poradit, jak vyfotit ruku na blog :o) … tož nevím…už mě nic nenapadá :o)

  4. To rozdvojování čáry má určitě nějaký význam, to nebude jen tak… Já jí mam celou jako takovej cop a zbrázděnou křížky, někdy ve třičtvtě ale začíná bejt docela jednoduchá a dlouhá je taky až pod palec.. To tipuju na dlouhý život a klidné stáří, které přijde po rozervaném mládí. Už aby to bylo :-/ Určitě to nějak vyfot nebo zakresli, jsem zvědavá 🙂 Jinaku u tebe, Lúmenn, si odhaduju tvrdit, že jsi na světě byla již hodněkrát, že jsi dost "stará" ..to by mohla znamenat ta nekonečnost..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.