Tramtararááá

Takže jsem dnes dodělala i pozadí stránky a záhlaví, pouze jsem zjistila, že pozadí stránky je viditelné pouze máte-li rozlišení 1280×800 pixelů. Takový malý detail se kterým se ještě budu muset nějak vypořádat:) a když už jsme u těch změn – znáte Lorda Voldemorta?
Prý jasně…ale víte, že to není žádný potrhlý černokněžník, nýbrž roztomilý čtyřnohý chlupáč? Ne, nezbláznila jsem se:) Ale pořídila jsem si potkana a nenapadlo mě lepší jméno, že Voldemort. Malý Voldík je úplně úžasný, roztomilý a chytrý jako…no jako potkan:) Brzo sem hodím nějaké jeho fotečky. No a když tak počítám tak i s Voldemortem máme doma už 5 zvířat (Finna nezahrnuji;))…uff taková malá zoologická:)
A jelikož jsem unavená jako malé koťátko, zívám jak pes, třese se mi únavou čumáček jako potkanovi a mám hlad jako křeček (heh skrytá šifra jaká zvířata máme doma:D) tak už dnes nemám ani v nejmenším náladu něco sem přidávat. Ale nevěšte hlavy na hřebík (to pořekadlo je trochu jinak), zítra se do toho zase pustím;) Lum

11 komentáře “Tramtararááá

  1. wow.. vypadá to úžasně 😀 nemáš Voldyho od Venduly z Kopřivnice? Ona totiž chová potkany a v jednom vrhu měla jména z Harryho Pottera. My máme Lily 😀 Jinak na mě nemáš – 3 psi, kočka, želva, 2 potkani, 2 myši 🙂 a babička má ještě ptáka 😀

  2. Celkem to tu prokouklo, vypadá to tu líp a líp. Akorát bych možná měla výtku k tomu vepsané.. buď bych tam napsala to vše vepsané, a nebo to vyskloňovala na "vepsaných". ;o)

    A nebyla by sbírka i pro mě? :oD Prstíčkem hrabu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.