Srdce blogu, polib mi…

Takže 15 nejlepších fotomontáží ze soutěže „Máte slavný blog“ už je známo…a já mezi nimi nejsem. No normálně bych to nijak neprožívala, ale mrkněte na tento odkaz:
A řekněte mi, je číslo 9 fotomontáž? Je číslo 4 a 14 čitelné? Nepoznal by i slepec, že číslo 3 je amatérská fotomontáž?
Nejsem z těch, co těžce nesou spravedlivou prohru…ale když místo mě zvítězí někdo, kdo si to vůbec nezaslouží, to mě nasere pořádně. Inu nezbývá než vítězům gratulovat a přemýšlet, čím si zasloužili přízeň porotců, protože ať jsem objektivní sebevíc, skvělými fotomontážemi to rozhodně nebylo…

11 komentáře “Srdce blogu, polib mi…

 1. jak se tak na ten výběr koukám, taky se nestačím divit. I když je mezi nimi i moje fotomontáž, tak podle svého "objektivního" názoru bych jí mezi nejlepší rozhodně nezařadila. Ostatně jako velkou část těch ostatních, co se pro ně má hlasovat =)… máš pravdu. Tyhle závěry vždy "naserou"

 2. Ruis: o to ani nejde, jo myslím, že se mě a Finnovi ty fotomontáže dost povedly…ale jde hlavně o to, že nás porazila taková "díla" jako třeba to s tím Paroubackem…chjo..

 3. sorry, asi nebudeš čekat komentář zrovna ode mě, ale chci se jen komentovat  to, že jsi se vyjádřila k mé fotomontáži:)

  Ano, myslím, že i slepec by poznal, že jde o amatérskou fotomontáž – ale nebude náhodou asi tím, že většina účastníků soutěže jsou v oboru fotomontáží amatéři?

  Totéž jsem i já.

  Prohlížela jsem si celkem dost fotomontáží, co se do soutěže přihlásily ( kromě té tvojí, které jak tak čtu si představuji jako umělecké veledílo).

  aha tak teď jsem si dala pauzu pět minut a podívala se na tvoje fotomontáže.

  Tvé čtyři fotomontáže, pokud jsem se dívala do správného článku.;)

  A už jsem pochopila, proč mezi těmi vybranými pravděpodobně nejsi.

  Pro ty, co vybírali, byla nejdůležitější "originalita, celkový dojem, vtipnost".

  IMHO, tvé fotomontáže tohle nejspíš nesplňovaly. Ve třech máš jen přidaný text do obrázku, takže promiň, nic moc těžkého ani originálního.

  Ta čtvrtá je docela hezká. Ale docela hezkých bylo v soutěži 90%.

  Holt někdy se prostě nedaří no.

  Ale člověk by to měl vzít se zdviženou hlavou a nefňukat jak malý dítě nad nespravedlností světa.;)

 4. Lúmenn to asi nebylo o profesionalitě. Sice se Finnovi "montáže" povedly, ale je fakt, že tam šlo asi vyloženě o něco víc. Jestli ti můžu poradit – neřeš to. Tenhle typ soutěží si myslím není zrovna zrozen pro tebe 🙂 Všude hledáš nějakou váhu, a v tomhle nic takového není. 😉

 5. Jak jsem se tak dívala, tak opravdu více jak polovina jsou buďto totální kravny, nečitelnosti a jiné…a nebo prostě věci, které udělá i malé dítě…nespravedlnost 🙁

 6. Mám dojem, že se tam vyskytuje nějak moc blogů, se kterými dělali rozhovory . . . Ale třeba je to jenom náhoda.

  Jenom nechápu kritéria jejich soutěží. . .

  Ale na druhou stranu nemůžu zlořečit, protože v soutěži o reklamní video jsem byla pátá 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.