Soutěž: Vytvořte svůj autoportrét

Prý že je to poslední soutěž na blog.blog.cz. A tož když poslední, tak se vší parádou…ehm…tedy jakože s mojí účastí. Neumím kreslit, nejsem žádný photoshopový mág a s foťákem umím akorát v sebeobraně (někoho praštit). Takže do soutěže nejdu zrovna s ambicemi na umístění (ne že by se mi tedy ceny v podobě deskovek nezamlouvaly…:)). Soutěžím čistě pro zábavu a pro lepší pocit. Nebo spíš horší? Mám totiž neblahé tušení, že pohodové kecání s adminy a kamarádká atmosféra na tomhle serveru tu nebude věčně…
Ale dost chmur, pod perexem máte dílko, které by se dalo nazvat můj autoportrét. Původní fotku sice má na svědomí Finn, ale veškeré úpravy a hříčky s photoshopem jsem dělala sama. Staré vesty z tohohle blogu si možná vzpomenou, že podobný obrázek kdysi zdobil záhlaví – a měli by pravdu. To, co jsem stvořila je jen upravená verze okřídlené Lúmennky s dvojí tváří, se kterou jsem se tehdy jebala asi půl dne:)
Takže – vzhůru do soutěže a taktéž k lepším zítřkům:) Muhehe…

lum s křídly
Když to bylo v menu, seděla jsem tam jako kdyby na takových kvítkách, kolem byly víly a celkově to působilo dost milejším dojmem. Teď z toho mám takový mrazivý pocit, vidím němou otázku: která se rozletí jako první? A která je ta pravá Lúmennka?
Brr, takové psycho věci vytvářím naposledy:D

21 komentáře “Soutěž: Vytvořte svůj autoportrét

  1. Dr. Jekyll a pan Hyde 🙂 Jinak jsi můj člověk: foťák vím leda, kde se tomu mačká spoušť, o tvorbu nějakého obrázku jsem se naposledy pokoušela na hodině výtvarné výchovy na ZŠ a Photoshop je nástroj krajně nepřátelský. :-))

  2. Hele Lum, tak to soupeříme v téhle soutěži 😀 – Já se přidala z principu. Dokonce ani vyhrát nechci, protože nemám nikoho, kdo by byl ochotný se mnou tu hru využít. Nejsou holt ti správní lidi s dostatkem času…

  3. [3]: LUKÁŠI!
    Ty máš takovou drzost falšovat diskuze u sebe, píšeš si sám komenty pod cizími jmény a ještě máš tu neskutečnou DRZOST lézt do této diskuze a hanit něčí práci?!?!?

  4. [11]: tož to mě by se ta hra šikla, ale na výhru si taky ambice nedělám a koneckonců Lukáš má pravdu je to nic moc:)

    [8]: *pokorně se stydí* no je je:)

    [9]: poslední jsem psala ve čtvrtek odpoledne, kde není můj avatar, to není moje;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.