„Nová“ rubrika – pohlazení po duši na každý den

Na přání marieke jsem se rozhodla, že rubriku, kterou jsem měla i na blogu o Poslech světla zřídím i tady. O co jde? Nejlepší bude, když si přečtete úvodní text, který tuto rubriku otevíral i na jejím předchozím „působišti“:
Dnes se mi v hlavě vylíhla geniální myšlenka. Sedím si tak na lavičce na sluníčku, koukám na les před sebou a přemýšlím o tom, jak je život krásný. Pak jsem si vzpomněla, že podle Vesmírných zákonů máme každý den někoho obdarovat – nemusí to být hmotná věc, stačí pohlazení, úsměv či hezké slovo. V tu chvíli mě to trklo: mám blog, který denně čte docela dost lidí, co takhle jim dělat radost každý den?
Jak? Takové pohlazení po duši může přinést třeba písnička, báseň, hezký obrázek nebo citát. A tak na tomto blogu každý den najdete nějaké malé „pohlazení“ pro vaše srdíčka a duše, které vám jak doufám, zpříjemní už tak krásný den a nebo alespoň trošku vylepší den ne úplně vydařený. I když někam odjedu od internetu, naprogramuju články dopředu, abyste každý den mohli nakouknout sem a zpříjemnili si tak život:)
Tak ať se vám rubrika líbí a pomůže pít ze sladké číše života plnými doušky a pomalu ale jistě vyprazdňuje číši hořkou:) Lúmennka

3 komentáře “„Nová“ rubrika – pohlazení po duši na každý den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.