Nevěříte? Nevěřte! aneb nová rubrika

Už dlouho přemýšlím tak několika články o terorismu, islámu, rasismu a dalších fenoménech, které hýbou dnešním světem. Mám pocit, že my, obyčejní lidé, jsme neustále balamuceni, nuceni poslouchat lži a polopravdy ve zprávách a číst je v novinách a na internetu. Jsme cíleně manipulováni do určitých názorů, které bez souvislostí a kontextů dostáváme na stříbrném podnose od médií. Pohodlnost, lenost a vemlouvavý hlas médií nás konejší do polospánku a letargie, ale jakmile do ní jednou upadneme, už se neprobereme a šedý svět nás pohltí.
Proti tomu chci bojovat a hledat pravdu mezi řádky. Mě osobně se to daří, dívat se na svět svýma očima a ne očima přikrytýma tu růžovými, tu černými brýlemi, očima médií. Pro ty, kdo sdílí můj názor, vzniká nová rubrika – Lži, výmysly a manipulace, do které budu situovat všechny články, zabývající se výše zmíněným ovlivňováním lidí a taky články, které se budou snažit odhalit, co nám média zatajují a proč.
Ačkoli tyto články nosím v hlavě už dlouho, nápad na rubriku i jejich realizaci dozrál až teď. Doufám, že v ten pravý čas a taky doufám, že pomůžu někomu strhnout z očí pásku a vidět náš svět takový, jaký je:) Lum

2 komentáře “Nevěříte? Nevěřte! aneb nová rubrika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.