Lúmennku něco praštilo do hlavy…

…a rozhodla se přijít s dalším šíleným nápadem. Jakým? Soutěže, soutěže na blogu. Ne, nebojte se, žádné bleskovečky typu „jaksemášcoděláškdojenaobrázkucochcešnadiplom“. Ne, nic takového:)
Jakožto vcelku inteligentní člověk, bych se pokusila o trochu inteligentnější soutěže – vědomostní kvízy (dle zaměření mého blogu – tedy fantasy, hudba, literatura, magie…), logické hádanky a rébusy a nebo i zadání krátké povídky – buď téma nebo třeba 5 slov, jež budete muset použít.
Všechny soutěže by měly samozřejmě časový limit, lehčí hádanky atp. třeba dva dny, povídky třeba týden. Žádné komentáře, všechno pěkně na mail, abyste od sebe neopisovali:). Každý týden by se tu objevila minimálně jedna a maximálně tři soutěže, kdo vyhraje nedostane nic víc než diplom (to už jsem vážně okopírovala z blogísků, ale nebyla by to Lúmenn, aby nevymyslela i zde nějakou šílenost), ale může se těšít z toho, že bude mít diplom jen sám pro sebe. Ten zbytek, co se bude účastnit, ale nevyhraje, dostane diplom za účast – všichni společný. No ale samo, že vám nepůjde o diplom, ale o pocit vítězství:). Časem z toho může být i nějaký top žebříček nebo tak něco…ale to už fantazíruju moc do budoucnosti.
No a já se samozřejmě ptám, co vy na to? Bude se vám chtít soutěžit nebo nebude? Na komentáře a vyjádření v anketě netrpělivě čekám;)

7 komentáře “Lúmennku něco praštilo do hlavy…

  1. Ač ve mě přirozená soutěživost vymizela na základní škole v hodinách tělocviku díky neustálým neúspěchům, tak musím říct, že mě by se to líbilo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.