Víkend daleko od netu

Lumii bude o víkendu pá. No dobře takže dost infantility a řekněme to na rovinu – zítra brzy ráno jedu do Zlína na setkání s úžasnou paní Majerovou, s kterou snad konečně pohneme s mou hubeností. Odpoledne zase vyrážíme s Finnem do Ostravy za kamarády a bude se kalit až do soboty. Sobotu patrně prospím a na net se dostanu až pozdě večer a nevím, kolik chuti budu mít do článků. A tramtararááá! Na neděli odpoledne máme zamluvené lístky do kina na Harryho Pottera 6, kdo jste už viděli, mlčte a nic mi neprozrazujte (no, knížku sice znám, ale jsem zvědavá na filmový zážitek;)), chci aby to bylo překvapení. A vy co jste nebyli mi tiše záviďte, muhahá:)
No a ještě něco – víte, moji drazí, jak jsem již psala, pohlazení po duši na každý den je velmi vyčerpávající a prostě nestíhám. Mám dvě možnosti – rubriku okleštit a udělat ji méně zajímavou než byla dosud a nebo změnit její frekvenci a „hladící“ články zveřejňovat třeba dvakrát, třikrát do týdne. Zvolila jsem možnost druhou a doufám, že to nějak překousnete. Tak bude vlastně první pohlazení to, že tady ten článek vůbec je a bude to pro vás překvapení, zda se tu něco příjemného objeví nebo ne:) Máte radost?:)
A nakonec vzkaz pro Dahaka: Nejdříve jsi jen otravoval vzduch, teď už spamuješ pod články, kde některé debaty nemají co dělat. Takže až se Finnýsek dosti vyřádí v debatě, všechny spamy smažu. A ještě něco – ocenila bych, kdyby sis přestal vylévat vztek na člověku, který ti podal pomocnou ruku, který se snažil mírnit tvůj vztek na komentáři na Olympu, který komentoval tvé články, přednášel tam názory a snažil se debatovat nad tématy, které ho zajímaly. To, že ses tam s někým hádal je tvoje věc, ne moje, já tě jen vyslechla a dala ti radu, co s takovými lidmi dělat. Nic víc, ale taky nic míň. Po svých čtenářích nechci, aby mi dělali ozbrojenou gardu a vyháněli lidi, kteří se mnou nesouhlasí. Nevím, proč ty to chceš po těch svých. Seřval jsi už takhle LaDuchesse, spamuješ jí na blogu? Nevybavuju si totiž, že by třeba ona bojovala proti lidem, co tě uráželi jinak, než já. Měř stejným metrem – to je úsloví, které sám používáš, tak se podle něj řiď. Jak se říká, CDPJDDU – cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. A já za to, že jsem četla tvé stránky, podporovala tě, jak jsem považovala za vhodné a poslouchala tě, když sis potřeboval vylít duši na icq, teď sklízím tvůj hněv. Ale ubližuješ jím jen sobě, mě ne, já mám lásku v duši a tu nespálí ani tuna jedovatých slov (respektive písmenek). Tak nad tím přemýšlej a zkus se poučit. Jinak opravdu s těžkým srdcem zabanuju tvou IP adresu a budu banovat všechny, ze kterých napíšeš, dokud ti nedojde, že takové lidi, jako jsi ty tu nechci. Lidi, kteří prahnou po pomstě aniž by na ni měli právo, lidi s hořkostí v srdci, co nemají pořádek sami v sobě, natož aby mohli dokázat soudit druhé.
A vám ostatním skvělým lidem, snílkům a bláznivým dušičkám přeju příjemný víkend – s Paní prstenů a Kruhem věčnosti, to aby vám tu beze mě nebylo ty dva dny tak smutno:)

12 komentáře “Víkend daleko od netu

 1. Tak si to vše pěkně užij 🙂 Mně osobně se [ne úplně extrémní jako třeba 30 kg] hubenost líbí – i ta tvoje, ale několikrát jsi už tady psala, že ti působí nespokojenost, takže doufám, že najdeš dobré způsoby, jak to řešit.
  A jsem ráda, že pohlazení zůstanou, celkem chápu, že nestihneš něco najít na každý den, ale i s menší frekvencí budou potěšující 🙂

 2. uzij si to:) ja jsem v podstate rada, pac o vikendu budu taky tak trochu mimo takze to aspon nebudu muset zas vsechno dohanet a docitat:D:D:D uz tak jsem ve skluzu a este sem nestihla precist Kruh vecnosti:D…tak snad se k tomu ted dostanu:)

 3. přeju krásnej víkend…já jedu zase do pardubic k tatínkovi a jeho rodině a pak ukecám rodiče a jedu za Tess do Práglu…takže nevim, jestli budu tolik stíhat blog…ale hlavní je že si budu užívat života s těmi správnými lidmi…někdy bych si taky udělala moooc ráda výlet aj za tebou…takže ještě jednou přeju moooc krásnej víkend…xD

 4. úvodní věta je úžasná 😀
  víkend si užij naplno a s frekvencí článků si nedělej starosti, osobně tedy spíš zírám, kolik toho dokážeš stvořit…
  dahak – smutný to člověk…

 5. Tak si ten víkend hezky užij a ano- z pohlazení na duši mám radost. Nezáleží na tom jak často bude ale o čem bude 🙂 aspoň bude vzácnější a budu se víc těšit.

 6. Jak už jsem říkala, pozdravuj paní Majerovou a uži jsi to 🙂
  IP adrësa je svině, ale nevadí mi, dokud z ní nezačnou psát dva lidé…jako v tomto případě v podobě dobré a v podobě zlé…. připadá mi to hrozně dětinské 😀

 7. Muhu se zeptat kde jsi vzala ten obrázek? Mám totiž takový dojem, že je to moje fotka z lesa…ale možná se mýlím, každopádně je mi pověodmá, ale to je fuk 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.