Víkend bez netu:)

Lúmennka v rámci rekonvalescence utíká do Brna za Mamutem, kterýžto stále žije v technologickém pravěku a nevlastní internetové připojení. Takže budu užívat akorát sluníčka, jara, oslavím Beltane jak jen to v tomhle pooperačním stavu půjde a rozhodně, ale rozhodně se nebudu moct dostat na blog – a to až do pondělka.
Vím, že na vás teď docela kašlu, ale tak stejně určitě ani vy nesedíte pořád u netu a lítáte venku, abyste do sebe nasáli vůně, chutě a pocity jara:) Takže si dáme všichni internetovou pauzu a v pondělí nashledanou:) Příští týden totiž budu ještě doléčovat doma, do školy budu dodělávat jen pár drobností, takže na články bude docela dost času. M8m v plánu toho hodně dodělat na Posla, kde plánuju i nějaké změny v uspořádání a taky tady se snad dočkáte pár zajímavějších článků než jen mých výblitků:)
Ať žije jaro:) A život bez internetu:)
PS: Víte, co mě nejvíc pobaví? Až přijedu v pondělí domů, mrknu na Olymp a zjistím, že v době, kdy jsem neměla net jsem tam psala komentáře:) Předem všechny upozorňuji – internetem na mobilu nedisponuji a netuším, kde jsou v Brně internetové kavárny. A i kdyby – rozhodně bych vzácně získaný čas u netu nevyužívala na komentování stránek, které mě nijak zvlášť nezajímají;)
Žijte a užívejte:) Lúmennka

27 komentáře “Víkend bez netu:)

 1. Lúmenn … věz, že tvůj duch ty komentáře určitě napíše, i když ty budeš někde jinde :o)
  To jsi neměla psát, že jedeš pryč :o) teď je vše vyzrazeno :o) Každopádně ti přeji hezký Beltane, Beltain, Beltine :o) Užij si to :o)

 2. [1]: Lukášek si vymyslí jinou výmluvu, jak psát komentáře za Lum 😀

  Pro Lum: Faktická poznámka, ve věte
  ,,M8m v plánu toho hodně dodělat na Posla"
  Máš místo ,,á" osmičku. – Tak už víme, že nepíšeš na klávesnici připojené externě k noťasu, ale že to asi píšeš na té malinké, na které jedním prstem zmáčkneš 4 klávesy naráz 😀 – Ty notebookový klávesnice by se měly zakázát, psát ne sa tom nedá, já ji mám externí.

 3. [3]: Sice mám US klávesnici a češtinu tak píši naslepo, nicméně pokud se nemýlím, tak osmička je i na klasické české klávesnici na stejném místě jak á s čárkou, takže bych to na laptop vůbec nesváděl. Pravděpodobnější je, že Lúmenn držela SHIFT, když se pokoušela psát á s čárkou. S rozdílem mezi klávesnicemi desktopů a laptopů to tedy nemá nic společného.

 4. Eii: Psala na laptopu, ale s laptopem to nema nic spolecneho. Tohle se stane i na obycejne klavesnici, kdyz budes drzet SHIFT dele nez na jedno pismeno.

 5. Já teď budu nějakou chvíli bez netu. Nějaký dobrák se mi dostal do kompu. Říká si Conficker. Muck. Už se dostal do kořenového adresáře, toš lidi, co ten počítač vyvádí, tomu byste snad ani nevěřili. x)

 6. A možná má Eii pravdu. O to mu jde, vzbudit pozornost. Lidi spolehlivě nabudíte tak, že je prostě naserete (pardon), to Lukášovi evidentně problém nedělá. Takže ignorace by mohla být účinné řešení.

 7. dobrý tak nejen na Olympu komentovala, ale dokonce o lukinovi namluvila oslavný dokumentární "pořad" XDDD
  sakra, proč ho ignorovat, když je to taková prdel? :))

 8. No sorry, ale aby mě nějaka negramotná lama s nemocnou hlavou poučovala o pravidlech českého pravopisu, když sama má, co dělat, aby těm jejím žvástům někdo rozumněl, to fakt ne, to raději odmítám její existenci. (he's dead to me look)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.