Už jsem dlouho nebyla v AZ Kvízu, co říkáte?:)

Bylo nebylo, Lúmennka před nějakou dobou uspěla v castingu do soutěže Nejchytřejší Čech, resp. tedy bez větších obtíží prošla vědomostním testem, ale pro produkci nebyla dost dobrá a tak se soutěže nakonec neúčastnila (což je škoda, bo jsem ten milion prostě chtěla…co si někdo z producentů jen tak dovoluje si říct, že já, matador televizních soutěží, se jim tam nehodím?:D).
Nu a protože prostě nemůžu bez televizních soutěží žít, přišel na řadu po roce čekání na casting můj oblíbený AZ Kvíz, do něhož jdu již potřetí.

Tentokrát jsem prošla castingem mnohem lépe, než kdy předtím, kdy jsem měla přesně tolik bodů, kolik je třeba k postupu, o bod míň a nic by se nekonalo. Tentokrát už jsem šla s hlavou mnohem více nabitou vědomostmi, které sbírám, kde se dá, a tak jsem skončila s 19 body hned na druhém místě, což mi vyneslo výběr natáčecího dne hned na začátku.
Zvolila jsem si krásné datum 26.června, což znamená, že již za tři dny mě čeká zápolení s chytrými pány Pepíky a paními Boženami, možná potkám i pěstební dělnici a nakonec snad konečně prolomím dvojitou smůlu a dostanu se k vytouženému bankomatu.
A můj životní cíl? Získat AZ Kvízové tričko. Pak můžu s klidem umřít:) Držte mi palce!:))

14 komentáře “Už jsem dlouho nebyla v AZ Kvízu, co říkáte?:)

  1. AZ kvíz mám ráda, ale nic nemá na dnes již legendární Riskuj! moje srdcovka prostě 😀 ještě teď se dívám na Telce. Držim pěstičky, já bych na to odvahu neměla 🙂

  2. Docela si fandíš Lúmenn, ale to k životu konec konců patří též. Člověk by se měl umět pochválit (co by to potom bylo za život, že ?)

    Mimochodem toužit v soutěži jen o nějaké tričko (jako hlavní cíl ?) c c c – to snad ne hele 😀 ? Ne ale… vsadím se že ti to zase vyjde 🙂

  3. [7]: to se jen natáčí, vysílat se bude až  v září;)

    [9]: samozřejmě nejde jen o tričko, ale i o výhru ve finále, ale tričko dostane ten, kdo úspěšně projde pěti díly;) Což je můj cíl:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.