Tři dny nabité až k prasknutí

Když Lúmennka dlouho nepřispívá na blog, znamená to většinou, že je nemocná. Ale pozor, teď je to docela naopak:) Lúmennka je zdravá a užívá si jarních dní plnými doušky. Čtvrtek jsme strávili s Finnem, sistr a Elis hraním dračího doupěte (to je taková infantilní zábava, kdy hážete kostičkama a zabíjíte příšery jen ve své fantazii:) ) a večer proseděli a prokecali v rock baru Škorpion.
Pátek byl zase ve znamení dračáku a Škorpu, s tím rozdílem, že v baru hrál úchylný pornofolkař Záviš a tak jsme místo kecání trávili čas posloucháním textů ve stylu „V Prostějově v jednom domě mrdali dva lidé krkolomně“ nebo „Já na vojnu nepudu, já to mrdám“.
Jít dva dny za sebou spát ve tři ráno je samo o sobě dost náročné, ale my magoři se v sobotu ráno rozhodli, že vyrazíme na výlet. A taky že jo. Během tři čtvrtě hodiny jsme sbalili tábornické propriety a vyrazili na bus. Se sistr, Finnem, Elis a Terinkou jsme jeli na místo, kam jsme se skautským oddílem jezdili každý rok na tábory. Uvařili jsme guláš v kotlíku, zalítali si po lese a nachodili deset kilometrů. Prostě paráda.
Dneska zase venku svítí sluníčko a láká Lúmennku ven, ale mě TAAAAK bolí nohy, ruce, záda…všechno!, že jsem ráda, že sedím u počítače a nemusím se hýbat:)
AŤ ŽIJE JARO!!!
Lúmenn

5 komentáře “Tři dny nabité až k prasknutí

  1. Ahoj Luménnko 🙂
    Přeji ti, ať si pěkně užíváš toho jara, sluníčka atd :D:D
    Já osobně te´d nepíšu vůbec nic a seru na celé okolí – užívám života :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.