Lúmennka v časové tísni

Zdravím vása hlásím, že jsem zase zpět. „Moment tu něco nehraje,“ řekne si pozorný čtenář, vždyť články přibývaly poslední dny vpodstatě stejně často jako dosud! Ano, to sice přobývaly, nicméně pouze proto, že na Pasece jsem měla horu volného času a tak jsem psala a psala…a výsledkem bylo asi 10 článků, které jsem musela nastavit dopředu, protože jsem věděla, že od pátku do pondělka se na blog rozhodně nedostanu.
A měla jsem pravdu – v pátek cesta domů a večerní pokec s Finnýskem, Liz a sistr. V sobotu celkový odpočinek unaveného svalstva, nějaký ten úklid a odpoledne strávené s Finnýskem a v neděli odjezd do Brna a prohlídka pár bytů, do nichž bych se potenciálně mohla nastěhovat na dobu mého studia. Takže jsem včera večer schvácená a unavená svalila do postele, ještě jsme s Finnem koukli na STV1 na film Prsten Nibelungů a pak už spááát.
Dneska se tedy konečně k blogu dostanu a nebudu vás krmit jen horou předem napsaných článků (s nichž velká část je o archandělech a záhadách, což ne každého potěší, že:) ) a kromě dvou ještě na dnešek nastavených článků – o Urielovi a pravidelného pohlazení po duši už dopředu nic naplánovaného nemám a tak se budu muset snažit zase něco vyplodit:)
Jinak stále stojím o vaše komentáře (či aspoň hlasy v anketách, překonejte se:) ) u Paní prstenů, která se konečně začíná trochu dějově rozjíždět a prostě – čtěte a dělejte mi radost svými komentáři jako doteď:) Vaše Lúmennka

2 komentáře “Lúmennka v časové tísni

  1. Aha, tak takhle to je… 🙂
    Tedy, mám taky hodně času ,ale tvořivost žádná, jak jen to děláš? 🙂
    Jinak k Paní prstenů se budu vyjadřovat zítra, jelikož dnes už půjdu, jen si jdu pro pohlazení 🙂
    Tak ať ti vše vyjde 🙂 a ne, že se nám strháš 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.