Třetí omalovánka

Už dvakrát jsem psala o tom, jak jsem si pod kůži nechala proniknout tetovací jehlu, která tam vnesla inkoust, co má pro mne hluboký význam. První byl text od Manowar, jehož fotku najdete v tomto článku, podruhé bolestná vzpomínka na minulost v podobě elfích run, o níž se zmiňuji a ukazuji ji tady.
Nu a nyní nastal čas přidat další „omalovánku“ na své tělo, po zápěstí a krku přišlo na řadu lýtko a část úžasného textu od úžasné kapely – Crüxshadows a jejich píseň Eye of the storm, z které jsem si vybrala verš I believe in what I fight for and I have paid for it with pain, pro neangličtináře – veřím v to, zač bojuji a zaplatila jsem za to bolestí.

Píseň Eye of the storm je moje vůbec nejoblíbenější na celém širém světě a tak není divu, že jsem její text, resp. jeho část, chtěla mít vepsaný do kůže už dlouho a letos v květnu na to konečně došlo. Otevírá další etapu v mém životě a doufám, že přinese jen dobré:)
Tady kérka:)
A tady píseň z níž vzešla:

7 komentáře “Třetí omalovánka

  1. [4]: Takováhle, takhle provedená a na takovém místě vyvedená kérka se mi nelíbí, ale proti gustu… Jinak proti tetování nic nemám. Svůj význam to má, není to jen móda.

  2. Mně se zrovna toto provedení nelíbí, vlastně obecně se mi nelíbí móda tetování, nějak se nedokážu do toho vcítit, proč člověk dojde k přesvědčení si ho nechat udělat. Ovšem Crüxshadows miluju asi už 5 let; zrovna teď mám na sobě tričko, které jsem si ozdobila motivy a textem inspirovanými písničkou Quicksilver (ta a Sophia jsou moje nejoblíbenější od nich).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.