Porce fotek z punkového víkendu

Povedlo se mi na netu najít fotky ze sobotního koncertu Barbar Punku v Olomouci, na kterých naštěstí nechybím i já (i když jak jsem tak viděla některé fotky, měla bych spíš říkat naneštěstí). A až se mi podaří ukecat můj USB kábl od telefonu, že prostě BUDE fungovat, přidám i tu trošku co jsem nafotila já:)
Zatím se ale kochejte fotkami od slečny Veroniky, kteréžto jsem sebrala na jejím rajčeti – tadyhle. Děkujiii:)

bar1
Taky nesnášíte ty magory co vždycky skočí do povedené fotky? Já taky a proto jsem se stala jedním z nich…muhehehe:)
***
barbar2
Tahle fotka je děsná, prostě pár upocených lidí, co právě dohrálo hoňku, mě na ní ale fascinuje můj a Mamutův výraz zahleděný kamsi nahoru…jako kdybysme tam viděli Ježíše, flotilu Aštara Šerana či ještě něco šílenějšího:D
***
barbar3
No tady už se tváříme o něco málo líp (ale i tak dost děsně) – každopádně je to naše první pořádná společná fotka (o které víme), takže si ty xichty užijte:)
***
barbar4
***
barbar5
Všechna čest fotografce, že se jí povedlo ukořistit dvě takhle luxusní akční fotky z koncertu – Mamut mlátící do kytary a zpívající Horset v rozletu, to nemá chybu:)
***
barbar6
Muhahá, tak tahle fotka je taky brutálně akční, ale pogo prostě nejde zachytit, aniž by na něm většina zúčastněných nevypadala blbě:D Takže to máme bandu dementů v úchylném typu „tance“ – zleva Lum, Liz, Addie a ségra:)
***
barbar punk
Já je prostě žeru!:D:D:D …aneb barbaří ksichty na závěr:)
(zleva: Dejv, Dan Vertigo, Mamut, Galli a dole Horset, čili kapela Barbar Punk)
No a když jsme tak u toho, kdo jste z Brna nebo tady budete zítra pobývat, přijďte se podívat odpoledne na nádvoří filozofické fakulty, kde se koná studentský festiválek s příznačným názvem SemestrEND (kterýžto Mamut překřtil na Silvestr End, protože něco jako semestr ve škole se ho vůbec netýká:)). A jak to souvisí s tímhle článkem? Inu jak jinak, než že tam předvedou své barbarsky punkové umění moji milovaní Barbaři:) A taky mě tam určitě potkáte:)
(plakát na akci viz ZDE)

23 komentáře “Porce fotek z punkového víkendu

  1. Nevíš, když je to od tří v kolik asi tak budou hrát Barbaři? hrozně ráda bych na ně zašla, ale zrovna mám poslední přednáškový den

  2. Nazdar Lúmenn. Docela zajímavý fotky. A určitě ještě zajímavější zážitky. Ale po pravdě řečeno (jak řekla Alue podobně) tak já bych se tam moc dlouho teda nezdržoval (ale to je zase můj náhled na věc.

  3. [17]: A já takovou bandu potkat tak se nadšeně přidám 😀 Lúmenn, ty máš aspoň kliku, že fotky kazíš, když chceš. Já je kazím svou nefotogeničností i když se snažím vypadat jako člověk 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.