Co říkají Andělé o hádkách – speciální poselství;)

Možná se vám občas stane, že jste nepochopeni, že je vám vyčítán váš názor a nebo je vám spíláno za něco, co jste udělali. Hádky, pře, slovní strkanice… naplňují velkou část našich životů a čím více energie do nich dáváme, tím více pozorujeme, že je to zbytečné, že boj je marný a z arény neodchází jeden vítěz, ale většinou dva poražení.

Byla jsem zklamána a dotčena tím, jak jsem poslední dny (a bohužel nejen ty) neustále terčem kritiky od majitelky jedněch krásných, informacemi nabitých a zajímavých stránek – Alue. Zeptala jsem se andílků a Nathiela, co s tím mám dělat a ti mi do ruky „podali“ knížku Andělská terapie od Doreen Virtue a jemnohmotnými prsty ukázali na stránku, kterou vám všem mám předat a Alue o to více.
Tak tady ji máte, čtěte, přemýšlejte a otevřete svoje srdce:)
Celý článek si můžete přečíst TADY a pouze tam je také možnost jej okomentovat;)
Btw.: blog.cz se zbláznil a tak mi Posel světla zamrznul ve včerejším večeru a na titulní straně je stále včerejší článek s včerejším počtem komentářů, vydržím ještě pár hodin a jestli se mi stránka neumoudří napíšu adminům. Takže se neděste, když otevřete Posla světla, vy jste se nezbláznili, to se na něm jen zastavil čas:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.