Uorganizovaná

Uběhly dva týdny, kdy jsem na blog nenapsala ani čárku, ale věřte mi, že jsem celou tu dobu nezahálela. Letos jsme si totiž my, jakožto skupina Dhoulích jezdců, ukousli pořádné sousto a pokusili jsme se zorganizovat již třetí ročník bitvy pod naší taktovkou – Moravského pána prstenů ve velkém stylu.
Zda se nám to podařilo musí účastníci bitvy potvrdit sami, ale podle příznivých ohlasů se nám to docela povedlo. Ačkoli letos byl organizační tým o dost větší, než poslední roky, nedařilo se ukočírovat bitvu tak hladce jako minulé roky – možná i proto, že nakonec přijelo přes 160 registrovaných bojovníků a tím jsme se stali jednou z těch větších akcí v republice.

Řeknu vám, že takové nervy jsem nezažila už dlouho. Několik dní beze spánku, hlasivky vyřvané a jeden kiks za druhým, které jsme horko těžko zachraňovali na poslední chvíli. S výsledkem jsem však spokojena a tímto děkuji všem mým drahým Dhoulím jezdcům, že jsme vše zdárně přežili a bohůmžel/dík to vypadá, že příští rok si to sjedeme znovu, již počtvrté.
Zajímají-li vás fotky z akce a recenze hráčů, najdete je na facebookovém profilu MPPčka zde.
A jako bonus pár foteček mě ve víru organizování:)
Smích? Přejde:)
Nahánění orgtýmů a vyčerpávání baterek vysílačky do mrtva
Ale ten strom, TEN STROM!:) Aneb org už běží doplňovat životy lidské armádě:)
A ještě jedna epická bitevní na závěr. Řada a krok! Jedem!

6 komentáře “Uorganizovaná

  1. O těchlech bitvách jsem slyšela a byla jsem na ně několikrát zvána kvůli/díky? svému elfskému zjevu. 😀 Ale nedovedu si představit, co bych tam mezi tou kupou kluků jako malá holka dělala. Asi si koupila brambůrky a koukala na ně. 😛

  2. pěkná akcička – ale dívám se dívám, nenacházím žádného kouzelníka či co 🙂 To by byla škoda, kdyby čarodějové či mágové tam nebyli 🙂

    Mimochodem – jsem zvědav, kdy se konečně mně podaří na nějakej LARP se dostat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.