Pomozte splnit jeden sen:)

Firma Hyundai každý rok pořádá soutěž s názvem „splň si svůj sen“. Člověk nebo skupina lidí tak má možnost získat sto tisíc korun pro splnění svého snu – ať je to cokoli.
Skupinka dřevárníků se rozhodla založit něco jako „LARPové městečko“ – místo, kde se mladí lidé můžou vyřádit a ještě se naučit spoustu dovedností, které se na školách neučí. Pokud taky věříte, že lidská fantazie je bezbřehá a kdo má vůli, může dokázat cokoli, pokud si taky přejete, aby ve světě bylo více snů a méně šedivé reality a nebo pokud taky patříte mezi „magory“ co mají blízko k přírodě a rádi se učí hravým způsobem, hlasujte pro tento sen.
Stačí kliknout na TENTO ODKAZ a můžete pomoci něčemu krásnému a prospěšnému.
Díky:)
Více si o projektu můžete přečíst na facebooku ZDE nebo ZDE (ti z vás, co stejně jako já fuckbookem nedisponují asi moc nepotěším, vám bude muset stačit moje slovo, že je to fakt dobrý projekt a jedno kliknutí může hodně pomoci:))

53 komentáře “Pomozte splnit jeden sen:)

 1. Dívali jste se na seznam přání na té stránce? – Některá jsou pěkná, jiná zase sobecká a osobní, ale LARP to očividně vyhraje na plné čáře 😀
  Juch!

 2. [11]: Dívej, ať se to nemotá – tihle lidiškové chtějí dělat larpy na jednom místě a často. Jinak se larpy konají různě po republice, různě zaměřené. No a jak často jezdíme my? Těžko říct, loni bylo málo času a peněz takže jsme byli jen na dvou akcích, letos se chystáme minimálně na tři, spíš víc – třeba pět, šest. Ale jsou magoři co jezdí i každý víkend:)

 3. Tak teď si připadám tak vlezle, dneska jsem přehnaně přející ke každému, dva lidi mají narozky a mě čeká matura. Toš to bude večírků a večírků. x)

 4. [13]:
  Vážně? super 🙂
  Mě to LARPení tak strašně nadchlo, že si říkám, že bych si sehnala kostým a jezdila jako divák, protože na mlácení se nehodím a pozorování je moje veliká záliba 😀
  Jestli se rozhoupu, tak tě budu chodit otravovat s otázkama, kam to plánujete  a možná se odchytíme 😀

 5. Zdravím. LARP skutečně může být velkým přínosem jak pro děti tak i dospělé a to v oblasti herectví. Rozhodně je to obohacující zábava. (úsměv)

 6. A jinak jste všichni úplně na píču. Počínaje 21.12.20012 se stanu králem celého Vesmíru a vy ubohé lidské trosky mi budete moci políbit prdel.

 7. 24 Lukáš  Lukáš | Web  | Včera v 19:30 | Reagovat

  A jinak jste všichni úplně na píču. Počínaje 21.12.20012 se stanu králem celého Vesmíru a vy ubohé lidské trosky mi budete moci políbit prdel.
  25 Lukáš Lukáš | Web | Včera v 19:32 | Reagovat

  [16]::: A tebe Bastarde zabiju hned, jak tě uvidím. Všichni tady melete hovna, jenom já jsem ten nejchytřejší.
  26 Lukáš Lukáš | Web | Včera v 19:33 | Reagovat

  Zdravím, ty předchozí dva komentáře jsem nepsal já.
  27 Lukáš Lukáš | Web | Včera v 19:34 | Reagovat

  Kurva…
  28 Lukáš Lukáš | Web | Včera v 19:35 | Reagovat

  Honem to smaž Lúmenn, nebo na tebe zavolám policii.
  ——————
  Tyto komentáře jsou zbytečné protože tok dat v rámci konkrétních IP adres nikdy nebude směřovat k mému počítači (úsměv) i kdyby to byly falešné IP adresy. Takže se tím dále nebudu jakkoliv zabývat. (úsměv)

 8. [34]: No, ty se moc nenatřásej. Právě jsem se vrátil z tvých stránek a faktem je, že jediný, kdo se vzrušuje, jsi ty Alue. Tvoje nastavení moderovaných komentářů jasně ukazuje, že se strašně vzrušuješ nad ostatními komentáři, strašně ti vadí, nedokážeš se přes to přenést.

 9. [37]: Ty jsi legrační, místo aby sis přečetl proč mám moderované diskuze, tak mi to vyčítáš u lumenn. Do mailu mi píšeš o skořici jako nejlepší kamarád a v diskuzích do mě rýpeš. – První si uspořádej myšlení a pak se se mnou začni bavit.

 10. taky jsem vam "hlasla":D ty larpy me taky lakaji porad vic:)
  a pri cteni diskuze jsem se opet valela malem po zemi!:D Lum, nevim jestli ti zavidet nebo te litovat:D

 11. [39]: Ale mně je přeci úplně jedno, co vy si myslíte…dělám si tady jenom "reklamu" (úsměv)

  [44]: Představ si, že pro mě jste už hodně dlouhou dobu pouze kvalitní zábavou. A "spamovat" (nebo jak tomu dnes říkáš) se bude dál (úsměv) a nic nenaděláš.

 12. [45]: Neudělá? mlý chlapečku, existuje html kód ktrý když ona si hodí na stránky tak budeš mít po prdeli 😀
  Kdykoliv je otevřeš spadne ti prohlížeč, takže si moc nerejpej, bo jí ho dám.
  Lucínku, každej není zvědavej na tvoje spamování, tak si to laskavě uvědom a nepruď.
  A začni se alespoň vydávat za člověka posero 😀

 13. [46]: Tak do toho…"Nicone"…klidně jí ten kód dej. Těším se na výsledek (úsměv).

  [47]: Vidím, že máš strach z něčeho, jinak by ses neschovával/a za přezdívku (úsměv)

  [48]: A to že LARPy jsou super věc – s tím souhlasím.

 14. Kdo se schovává za přezdívkou 😀
  řekneš mi co si ty kompenzuješ za mindráky Lucko? A prosímtě už se raději nepokoušej zpívat, anička Dajdou je proti tobě Tarja, pane já jsem velkej kouzelník a na všecky sešlu energetický koule, protože žádný jiný už nemám.

 15. Vážení, je opravdu nutné z toho tady dělat kovbojku? Lukáš je hysterka (jako obvykle), Nicon a další lidi ho provokují (jako obvykle) a já fakt nemám náladu číst nové komentáře o hovně, takže přesuňte prosím své spamování někam jinam, třeba na Olymp:) Dík:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.