Vtipná videa, co mě v poslední době dostala:)

Dlouho už tu nebylo nic vyloženě vtipného a tak jsem se rozhodla to napravit. Pokud navštěvujete některé z mých spřátelených blogů, už jste tato videa mohli vidět, pokud ne, vítám vás na premiéře:)

Jako první mě absolutně dostalo video na blogu mé drahé sestřičky Eii-hime (odkaz). Jedná se o telefonický rozhovor s dámou, která si o sobě zjevně hodně myslí, kromě toho, že všechno ví má taky asi milion titulů a je prostě ultra „von“. Video bych nazvala: Strasti telefonních operátorů z namyšlenými zákazníky.
Protože video se nachází na lide.cz a blogu to nějak nejde vložit, mrkněte se na něj na tomto odkazu.
Druhé video rozhodně nedoporučuju fanouškům Michaela Jacksona a pobavila mě s ním Veruce. Nějaký magor vzal kousek filmů Pád třetí říše a doplnil jej titulky. Dozvíte se tak, že Adolf Hitler plánoval narozeninovou oslavu a ten hajzl Jackson mu na poslední chvíli umřel:) Jak říkám, nejste-li zarytí fandové MJ, pak se u videa s názvem Jak Adolf Hitler zjistil, že je Michael Jackson mrtev budete královsky bavit.
A díky Alue jsem se zase válela smíchy po zemi u parodie na Nejslabší máte padáka z dílny Kaisera a Lábuse. Pan Jiří (Lábus) a paní Jiřina (Bohdalová) spolu soupeří v soutěži Jste slabší, máte padáka a ačkoli se zdá, že hnidopišský intelektuál je jasným vítězem, možná to dopadne úplně jinak;)
A tohle video už sice znám nějakou dobu, ale u nás doma je převelice oblíbené stále. Za jeho objevení vděčím Andule, jejíž blog je bohužel už dlouho pozastevn a nikdo neví, kde je jí konec. Nicméně zpět k videu – dokážete si představit zpívající fanatické křesťany? A dokážete si představit, že Boží království vaří??? Ne? tak se podívejte, stojí to za to!
A díky Andule jsem získala i toto video – naprosto úchylnou parodii na Tokio Hotel. Předabovaný rozhovor se svým „madr fakin jééh“ a šišlavým Billem je prostě skvělý:D
Muzzhehehehe:)

16 komentáře “Vtipná videa, co mě v poslední době dostala:)

 1. Tedy…to byl nářez 😀
  Některé jsem znala, tak jsem je přeskočila  jako Padáka, TH a to předpolesní bohulibé 😀

  Ale jusím říci, že i když jsem měla MJ docela ráda, nad videem jsem se pobavila 😀 naprosto odrovnávající 😀

  Tedy, asi mě budeš mít na svědomí ,se zase budu chlámat aspoň týden 😀

 2. Zdravím paní Lúmenn-verya. Hmm, mám rád černý humor. Ta videa nepochybně patří mezi mé oblíbené. To nepochybně ano. Mohu mít otázku prosím? Jak jsi na tom s praxí magie? (tajuplným hlasem vysloveno)

 3. Ta baba na telefonu xDDD Do prdele to je moc! 😀
  Adolf je stejně výbornej x)
  Nejslabší máte padáka znám, taky mě to ale vždycky rozseká 🙂
  Boží království vaří raději bez komentáře, nebo snad i jo – vypadaj jako retardi…
  No a parodie na Tokio Hotel jsou snad všechny dobrý x)

 4. Dahak: jak v čem, soustředím se hlavně na meditace, léčení, hovory s přírodními bytostmi a anděly, pak zkouším telepatii a telekinezi, ale u toho jsem spíše v začátcích a co mi jde nejlépe je dle mého práce s tarotovými kartami

 5. pro Lúmenn-verya: To je pěkné. A taky v pořádku. Mně však šlo o praxi vlastních kouzel. Víš jak to myslím? To co jsi vyjmenovala je v pohodě a pěkné, ale mně se jedná spíše o praxi v samotných kouzlech. To znamená jak třeba jsi pokročilá například v magii živlů nebo jestli už jsi schopna vytvořit určitou magickou bytost. Tedy to co má především hrubohmotný účinek. Pokud ovšem takové informace raději nechceš vyjadřovat tady tak to nevadí a je to do jisté míry v pořádku. Duchovní by neměli příliš osvětlovat všem ostatním to co oni skutečně jsou schopni vytvořit v magii.

 6. pro Lúmenn-verya: Jako příklad toho je, že já například se cvičím v praxi magie živlů. To znamená, že například pomocí vzdušného živlu za určitý čas budu ovládat schopnost přenášení svého hrubohmotného těla na jakékoliv místo v tomto světě. Nebo třeba energetickou kouli která bude schopna prorazit i skálu nebo třeba také ocelové dveře. Takže hrubohmotný účinek kouzel. O takové schopnosti magické se mi jedná.

 7. Dahak: chápu;) Živlové magii jsem se nikdy moc nevěnovala, i když jsem zkoušela zapalování svíčky apod., ale nikdy mi to moc nešlo. Moje energetická koule je sice citelná, ale slabá – takže ruce rozehřeje (nejen ty moje:)) nebo rozčeří vzduch ovšem větší síla se mi nedaří. Ale jak říkám – tenhle druh magie mi až tak není blízký, nejvíce se věnuju myšlenkám a práci s nimi.

 8. pro Lúmenn-verya: Děkuji za odpověď. Teď se ovšem ještě musím vyjádřit k videu prvnímu s Adolfem Hitlerem, jak je naštvaný že mu umřel Michael Jackson. Velice úsměvné. Nejvíce se mi líbila ta část jak říká "Spalte každý zpropadený telefonní stožár na troud." tak to se mi velice líbilo.

 9. Hehehehe ano znám znám, až na ty fanatický křesťany xD Tokio Hotel dabingy 4ever! Já už je umím snad všechny nazpaměť 😀 a ten konec křesťanskýho videa mi připomínal text – Farářovo první kázání. Asi ho znáš. Tam nikdo nechtěl kopat ďábla do prdele ale taky to bylo podobný xD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.