Nudíte se?

Všechny knížky máte přečtené, kamarádi nemají čas, hospoda má zavřeno…a co teď? Na facebooku nikdo, články na blog máte napsané na týden dopředu, seriály vás už nebaví. Jak se jinak u počítače zabavit? Pokud zrovna nemáte rozehranou nějakou zajímavou hru, nezbyde, než si najít nějaké veselé hry online. A k tomu existuje bezpočet herních serverů, z nichž mě v poslední době nadchly stránky raketka.cz a jogo.cz.

Pokud se opravdu nudíte, není nic jednoduššího, než si na tomto webu vybrat z desítek herních kategorií – jste naštvaní? Poslouží brutální hry, ve kterých můžete mlátit lidi nebo uzurpovat důchodce. Píšete pro krásnou.cz? Pak si zahrejte hry pro holky na kadeřníka nebo zdravotní sestřičku. Pro myslitele jsou tu hry logické, pro ty, co si chtějí odpočinout jednoduché skákačky. Nedávno jsem u těhle krátkých her zabředla asi na půlku odpoledne:)
Pro ukázku, co mě nejvíc zaujalo:
Fakt jsem si ujížděla na ze série Yetti sports, kde si yetti místo sportovního náčiní bere tučňáky. Ve hře Bloody pinguin máte ocelový kyj, kterým se snažíte odpálit tučňáka co nejdál, přičemž vám pomáhají miny, které ty malé černobílé hajzlíky odrážejí ještě dál. Máte-li blbou náladu, rozmlácení pár tučňáků na krvavou kaši vám ji zaručeně zlepší:) Zahrát si můžete zde.
Asi na hoďku jsem pak zabředla ve společnosti Oslíka a Kocoura z pohádky Shrek.Máte za úkol projet zadanou trasu a pouhými dvěma tlačítky se vyhýbat překážkám – trochu to připomíná Robot Unicorna, jen je to o dost pohádkovější a roztomilejší. A po pár levlech skákání přes kaluže a vyhýbání se větvím se prostě chcete dostat dál a dál! Máte-li sklony k závislostem, zkuste si zahrát tady.
Tak a ne že teď všichni přestanete číst můj blog, protože budete trávit čas online hrami!:D

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.