Na komunisty si zvykat nechceme!

Prosím všechny mladé i staré návštěvníky mého blogu, kteří mají zdravý a svobodně smýšlející rozum aby se podívali na tyto stránky:
a svým podpisem pomohli k jednání o zákoně, jež by zakázal komunistickou stranu.
Já osobně jsem byla za svůj život velmi úzce konfrontována s komunistickým terorem – můj dědeček byl politický vězeň. (více v tomto článku). Vím, co se dělo za zavřenými dveřmi úřadů a jaké zločiny proti lidskosti se páchaly v lágrech. Vím, že fronty na banány byly jen malým problémem oproti měnové reformě v 50.letech. A taky vím, že nechci žít v zemi, kterou ovládají komunisté.
Jsme opravdu nepoučitelný národ hlupáků? Pokud ne, dokažme to. Zakažme KSČM, stranu vyznávající totalitní ideologii a tím odporující ústavě našeho státu. Když to neuděláme, možná si slovo demokracie budeme za pár let už jenom připomínat.
Tak takhle to vážně nechci.

6 komentáře “Na komunisty si zvykat nechceme!

  1. souhlas, sice znám komunisty jen z vyprávění příbuzných, ale vzhledem k nenávisti, kterou k nim celá rodina chová a k těm početným lidem které nechali zavřít nebo připravili o práci, si na ně opravdu zvykat nehodlám

  2. jee ty poznáš Upíří polibky? x) ale neprirovnávaj ma k nej ..xD..sice neodmietla by som jej rolu – chodit s Upírom…

    Inak dík,že som tvoj koment našla v tých starších článkoch :D…

  3. já sem teda díkybohu komunisty nezažil ale z vyprávění a z různých dokumentů a seriálu zdivočelá země vím že to byly svině . můj praděda byl poctivej truhlář a oni mu sebrali dílnu ale naštěstí v ní mohl dělat ale byl rád že vůbec uživil rodinu . já s tim jedině souhlasim to zakázat a nejradši bych na ty demostrace MK poslal těžkooděnce aby je ztloukly jako se to dělalo v lágrech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.