Jednorožec Charlie

V tuhle chvíli pravděpodobně sjíždím svahy v italských Alpách a užívám si hor, sluníčka a sněhu. A abyste se mi tu neukousali nudou, přednastavila jsem vám tento úžasný „článek“, ve kterém vám musím představit úchylnost, jíž na internetu není rovno. Možná už jste příběhy jednorožce Charlieho viděli, možná ale nikoli a proto dostane svůj prostor i zde na blogu. Je to šílené, úchylné, zvrácené a taky děsně vtipné. Tedy jak pro koho, chudák „Čáááarlíííi“ se u toho asi moc nebavil:) Praštěných dobrodružství dvou přiteplených jednorožců a jejich nevrhlého přítele Charlieho vyšly zatím tři díly a doporučuju je zkouknout všechny, ať se vám rozkryje celá hloubka příběhu:)) Enjoy!:)

Charlie and the Candy Mountain
Jak to dopadne, když se vydáte k hoře sladkostí a vlezete do magické jeskyně…
Chcete-li k videu české titulky, koukněte sem.
Charlie and the Banana King
V druhém díle přinesou Charlieho kamarádi amulet, který musí doručit králi banánů…
Pro ty, co neumějí anglicky, je tu opět český překlad zde.
Charlie and the Snowman
Poslední díl je jednoznačně nejlepší! Potkáme se v něm z hrůzostrašným sněhulákem—
A ano, i tady existuje český překlad – tu.
Nestačil vám Charlie? Pak klikněte sem nebo jste-li opravdu hustí, pak sem.

8 komentáře “Jednorožec Charlie

  1. Jojo, tímhle mě nakazili spolužáci na VUT. Přecejenom, člověk chce vědět, co znamená, když se píše zkouška a ze všech stran se postupně ozývá: "Bllll!"

  2. Tahle psychedelická věc mě naučila nespočet nových citoslovců… a páč citoslovce jsou tím nejlepčejším slovním druhem, Čárlí a jeho kámoši jsou pro mě skvělou záležitostí! 🙂

  3. Tedy… divím se, že jsem na Charlieho ještě nikde nenarazila. Ale nevadí! Všechno je jednou poprvé 🙂 No, nemám co dodat! Je to přesně takové, jak jsi napsala… ale zároveň i skvělé a hlavně anglické! (Má angličtin se možná zlepší! Děkuji!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.