Já jako poník

Asi nejsem jediná, kdo v poslední době podlehl MLP mánii. Že nevíte co to je? Seriál pro osmileté holčičky, který nejčastěji sledují pětadvacetiletí borci:) My little pony: Friendship is magic totiž není jen pohádka, je to hlubokomyslný příběh, který ukazuje hodnoty jako je přátelství, tolerance, porozumění, láska…a to je v dnešním světě úplný balzám na duši:)
A protože jsem teď nemocná a tak imrvére na poníky koukám, protože mi zvedají náladu, hráblo mi z nich ještě trochu víc než obvykle (no a co, že mám postavičku Twilight Sparkle! Ona je úžasná!) a stvořila jsem sama sebe (a spoustu mých kamarádů) jako poníky:) Svého vlastního poníka si můžete udělat zde a ponořit se do krásné země Euqeristie můžete na youtube, kde jsou všechny díly v původním zněním s českými titulky (dabing je hrozný;)).

Lúmennka jako poník:)

26 komentáře “Já jako poník

 1. Ano,ale ten kdo MLP nakreslil by měl být zavřen. Zmutoval koně a to není hezké. Protože kůň se čtvercatou hubou a bez kopyt neexistuje. Kamarádčin čtyřletý brácha se ptal,co je to za divného jelena. Ani se nedivím,jako kůň to nevypadá. Ano,každý neumí kreslit koně,ale aspoň ty kopyta a hlavu by kohli zlepšit.

 2. Já si nějak nemůžu pomoct.. Ale mě to prostě přijde infantilní a debilní. Koukala jsem na ten dva díly a přijde mi to stejně nehlubokomyslné a trapně poučené jako všechny pohádky. Dějí se tam věci co lidé v normálním životě nedělají a absolutně nechápu, jak může několik poníků brát tolik dospělých lidí.

 3. Já to nemůžu ani cítit, nrjen díky kamarádovi, který si celou střední prozpěvoval jen "My little pony, My little pony" vraždila bych za to, nehledě na to, že mi z pastelových barviček a hřív naskakuje kopřivka….

 4. Pegasister! Takže ty taky? Vítej do klubu! Inu ponící hýbou světem. Dnes se dostali i do mé pohádky psané v angličtině. Na tašse mi visí placky s poníky a ono to vypaá, že jednou bude půlka světa brony. 🙂

 5. Et tu, Brute?!
  Koukám, že řady bronies se rozšřují závratnou rychlostí… Kdo by to byl řekl, že přecukrovanej animák určený pro pětiletý děcka budou sledovat především jejich rodiče a prarodiče?

 6. Mně už se prostě tihle noví poníci nelíbí tak jako ti původní před 20 lety (mám na mysli hračky i filmy). Ti původní vypadali tak, že bylo poznat, že jde o poníky, a zároveň byli roztomilí. U těch nových byla snaha o ještě větší roztomilost, ale celkový dojem je pro mě velkým zklamáním.
  Další různé takové hračičky (nejen na poníky) jsou na dolldivine.com, to se mi moc líbí.

 7. [3]:  Nebylo to vždycky takové. Já z dob svého dětství ještě pamatuju ten původní typ hraček i filmů. To byli daleko hezčí poníci. Potom se po nich na několik let slehla zem a před pár lety se objevila nová verze – tato podivnost.

 8. Myslím, že v MLP nejde o anatomickou přesnost koní.:) Jinak vlastním taky mraky postaviček, z těch česacích Fluttershy a RD a nálepky a vůbec všechno, co s MLP souvisí… Brony army!:D

 9. Škoda, ani jeden díl jsem neviděla… teda teď někdy. Když jsem byla malá, možná jsem se na to koukala. Strašně se mi líbily gumové postavičky my little pony.
  Když se nad tím zamyslím, je to docela srandovní nápad – barevní koně 🙂

 10. [19]: Ano,ale bylo poznat o co jde. Tito ani nejdou poznat. Jak již někteří napsali,ti baculatější poníci,co tu byli před dvaceti lety a moc se koním také nepodobali aspoňa ze něco stáli-ale tito ne. Tady vidím pohoršování koní,protože třeba Queen Chrysalis měla děravé nohy-myslíš,že by ji unesly její nohy tělo,když váží něco přes 300 kilogramů?

 11. Imunita nad podobnými věcmi za pár defektů na osobnosti stojí. 😀
  Ne, nikdy mě to nebralo a nikdy jsem nechápal, co na tom vidí všichni ti, kterým to není primárně určeno, zejména právě skupina 15 až 30 let. U starších bych to možná pochopil, ale nechápu mou věkovou skupinu. Ty to asi bereš jinak, než ten vzorek, co já běžně zaznamenávám, a při jehož sledování mi je na zvracení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.