Festival Mystica

V poslední Enigmě jsme s Finnem objevili reklamu na magický festival a program nás dost zaujal, takže se patrně zúčastníme – myslím, že sem na blog chodí hodně bláznů, které by to mohlo zaujmout taky a tak pod perexem najdete něco o téhle akci. Doufám, že pokud nakonec pojedu (což doufám), že se na téhle akci s některými z vás potkám:)

Kde a kdy: v Praze 21.- 22. listopadu 2009
Program:
Na festivalu (velikostí a uspořádáním je to spíš con) bude pět hlavních programových linií:
šamanismus, wicca a čarodějnictví, okultismus, pohanství a Necronomicon
Mě osobně nejvíc zaujaly přednášky Avalonská mystéria, Hermovy váhy, Workshop šamanského putování, Runová magie, Pohanství a odkaz seveřanů, Spor o černou magii a Upíři dnes.
Kromě přednášek a workshopů proběhnou i čtyři rituály (vzývání pohanské bohyně Hel mě docela zaujalo, mše ve stylu Necronomiconu zase vyděsila k smrti:)), na místě bude čajovna, obchůdky s magickými proprietami a nějaká taneční vystoupení.
Vstupné: Na místě 390, v předprodeji 320 Kč
Spát se bude ve škole ve vlastních spacácích na zemi, za noc si pořadatelé účtují 50Kč/osoba
Více informací na stránkách
Tak snad jsem vás trochu navnadila, myslím, že podobných akcí u nás stále moc není a tak je každou dobré propagovat. Pokud vás to zaujalo, hodně třeba odkaz na své stránky, na výše uvedeném odkaze je hodně různých bannerů apod.
Je to festival zaměřený spíše na přírodní magii, možná se někomu z vás bude zdát dost temný, ale já razím názor, že člověk se má zajímat o obě strany mince, aby plně pochopil chod všech věcí, takže je to jen dobře:)
Pokud tam budete chtít jet, tak se určitě ozvěte, protože bych se tam fakt ráda s některými z vás potkala, myslím, že je to docela dobrá příležitost:)

7 komentáře “Festival Mystica

  1. no… moc ráda bych jela, ale obávám se že jsem nějak finančně vytížená 🙁 (vím že 320 kč není pro někoho moc ale já šetřím na kytaru :/ )

    No ale možná vyhraju v nějaký loterii 😀 😀

  2. Když jsem viděla cenu, tak jsem se zděsila :/ Pohanství a odkaz seveřanů zní velice lákavě, ale dát najednou 640 (šla bych tam s Martinem) je vážně nereálné :/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.