Egoismus na n-tou aneb Mgr. Radovan Kaluža

Při brouzdání na internetu narazíte na různé šílené věci. Ale blog majitele webhostingu Banan.cz je všechny dalece předčí.

Egoistický metrosexuál, který sám sebe bere neskutečně vážně – to je jev, na který narazíte vcelku často i v běžném životě. Avšak je-li k tomu ještě inteligentní asi jako prázdná flaška od drahé whisky, poměřuje své úspěchy na počet slečen, které mu bez námahy vlezly do postele a svým vytříbeným slohem žáka třetí třídy ZŠ poučuje nás chudáky jak se on, bohatý a sexy pan podnikatel, má dobře, to už je vážně moc i na toho nejotrlejšího čitatele blogísků.
Jen pro zábavu píšu pár odkazů na ty nejlepší články:
..aneb článek začínající tzv. sebehoněním (JÁÁÁ jsem tak úúúúúžasnej….)
…aneb byl jsem bezdomovec a teď jsem milionář, taková novodobá pohádka o ošklivém káčátku (opět si honíme ego;) )
…aneb jak se stát navoněnou primadonou ála David Beckham (popsáno slovníkem nevzdělaného ostravaka…kvalitní počtení zejména pro dámy)
Doufám, že se budete bavit stejně dobře jako já.

4 komentáře “Egoismus na n-tou aneb Mgr. Radovan Kaluža

  1. oh my goth….to je neuvěřitelný…co si o sobě sakra myslí ? Lidi jsou různý,některým je úplně jedno jak vypadají,někdo si na tom celkem zakládá,ale takovýhle egoismus ? To už je trochu moc…ovšem pobavila jsem se 😀 Zvláště u toho článku z hunsáka meterosexuál 😀

  2. tohle nei egoismus,ale optavdova ukazka,ze v zivote lze neco dokazat pokud chcete a ne se jen litovat,a brecet nad tim co se stalo ,ale taky skusit bojovat…radovan ma u me +.dobre mozna to mohl dat jinou formou,ale…dokazal to

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.