Dělnice Katka zachraňuje svět

Asi každý na internetu postřehl „úžasné“ náborové video od McDonalds a pokud nikoli, rozhodně tento skvost reklamního průmyslu zkoukněte zde.
A nebyl by to národ český, aby okamžitě nezačal video parodovat a dělat si z něj legraci. Ono ani není divu, myslím si, že markeťákům se těžce nepovedlo a vzhledem k tomu, že před drahně lety jsem v mekáči pracovala velice dobře vím, že spot je neskutečné sci-fi a pohádkovou lambádu při práci ve fast foodu vážně nečekejte. A žlutou placičku získá i úplný lempl, který zvládne nezapomenout na okurku:)
Ale o tom jsem psát nechtěla, vlastně jsem psát nechtěla vůbec – jen vám představit naprosto úžasnou parodii na mekáčovské náborové video, které nese vzletný název Dělnice Katka cestuje časem aby zabránila střetu žemle s okurkou a je to naprosto šílená surrealistická šílenost, kterou prostě MUSÍTE vidět:) Čeká pod perexem:)

Dělnice Katka cestuje časem, aby zabránila střetu žemle s okurkou – autor neznámý

8 komentáře “Dělnice Katka zachraňuje svět

  1. Asi každý na internetu postřehl "úžasné" náborové video od McDonalds" – a právě proto se to markeťákům z Mekáče tak povedlo. V reklamě fakt nejde o uměleckou hodnotu.

  2. Mně přijde, jakoby to dělal někdo, kdo je zrovna na drogách. A ten konec jsem si musela přetočit a podívat se ještě jednou, jak tam vrznul flákotu masa a zalil kečupem, tak jsem šla smíchy pod stůl 😀 Ještě teď z toho brečím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.