Pro Tarethu

Nevím jestli se tato otázka přímo zapadá do „vy se ptáte já odpovídám“ ale přesto to radši hážu sem, aby tazatelka nehledala odpověď v komentářích.
Taretha: Ahoj Lumenn,jestli jsem správně četla a nešálí mne zrak – jedeš do Lázní v Pasekách?(na Moravě?)Pokud ano tím lépe aspoň pro můj chtíč tě poznat.Je to kousek od mé rodné vesnice a tak jsem se chtěla zeptat zda by se naskytla příležitost tě někdy navštívit.Možná je to nezdvořilé – neznáme se,ale velmi by mne to potěšilo poznat osobně tak skvělého člověka.
Lúmenn: Jsou to lázně Paseka u Šumperka – jmenuje se to Odborný léčebný ústav Paseka. Pokud tedy myslíme totéž místo, napiš mi na mail nebo na icq a klidně se můžeme domluvit:)

3 komentáře “Pro Tarethu

  1. Ani já sama si nebyla jistá zda to psát sem.Omlouvám se.

    Bohužél to nejsou ty stejné lázně,ale i přesto není to tak daleko,což mne teší a stejně tak i tvá reakce.Na mail ti napíšu snad během tohoto týdne:)Užij si lázně je tam krásně:)

  2. Lúmenka bude v lázních prchat před konvojem fanoušků? U toho bych chtěla být 😛 každopádně si to užij, ty úžasný člověku. Těším se na tebe v září 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.