Odpovědi pro LaDuchesse

V tomto článku máte možnost zeptat se autorů blogu (tedy mě i mého nejdražšího Finna) na otázky, co vás zajímají a na něž chcete znát odpověď. Další kdo se ptal a komu odpovídám já i Finn je LaDuchesse.
1) Myslíš, že je možné astrálně cestovat? Zažil(a)s to třeba už někdy (nebereme-li v potaz, že sen je taky určitý druh astrálního cestování)?
Finn: O astrální cestování jsem se už párkrát pokoušel a dá se říct, že i zdařile. Takže ano, věřím v astrální cestování, ale už ho nepraktikuju, protože je příliš nebezpečné.
Lúmenn: Tak u mě pokusy byly spíše neúspěšné, ale o možnosti astrálního cestování jsem přesvědčena jak díky vyprávění přátel, tak díky přečtení desítek článků na toto téma. Sama spíš praktikuju hluboké meditace, ve kterých se procházím svým vlastním světem a díky tomu nejen relaxuju, ale taky se vyrovnávám se svými zdravotními obtížemi.
2) Jak si vysvětluješ „poltergeista“?
Finn: Poltergeisti jsou démoni přivedeni z nižších či středních astrálních sfér do této roviny bytí. Můžou být přivedeni jak úmyslně tak neúmyslně, ale víc ti toho zatím nepovím, protože bych zkazil Lúmennce radost s připravovaného článečku, takže na delší odpověď se těš;)
Lúmenn: Finn odpověděl v podstatě za mě, takže jen dodám – ano článek bude a snad i brzo, takže odpověď bude o něco obsáhlejší:)
A ještě jedna speciálně pro Finna: Kdy bude další Tahmten Teepack?
Finn: Neboj se, na Tahtena jsem nezapomněl, až přestanu být zavalen úkoly a školní prací, určitě se do něj zase pustím.

10 komentáře “Odpovědi pro LaDuchesse

  1. K tomu astrálnímu cestování. Kamarádka byla na jednom duchovním semináři ( či co to bylo)pro začátešníky , učila se základy meditace a podobně. Ptala se i na astrální cestování a prý by to ti co jsou nezkušení neměli radši ani zkoušet. Co by jste například dělali kdyby jste potkali astrálního démona? Od té doby to už radši nezkouším.

  2. Bree: no jasně, ale kde zase ty zkušenosti nabereš, když to zkoušet nebudeš?:) Je ale nutné se předem dobře připravit, abys i v případě setkání s démonem věděla co dělat – jak se bránit nebo jak se co nejrychleji vrátit do svého těla

  3. Lúmenn (nebo spíš Finnister 🙂 ): Co znamenají ony zdařilé pokusy o astrální cestování? Povedlo se ti vědomě vystoupit z těla?

  4. Lúmenn: tohle je vlastně taky takový pěkný téma, nechceš napsat článek? určitě by se pod tím rozjela zajímavá diskuze.:-)

  5. tohle sem nepatri.. ale Lum, nevis nahodou od koho je ta rockova predelavka skladby Boys Boys Boys (Sabrina), kterou hrali na Dead Dolls Disco??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.