Odpovědi pro Kitt C. (Finnova škola), Lili (gothika) a Ellori (LARPy)

Máte-li i vy nějaký dotaz na mě nebo na Finna ohledně našeho soukromí či našich znalostí, vaši otázku (na niž téměř jistě dostanete odpověď) můžete položit tady🙂
Kitt C.: Ahoj, můj dotaz míří na Finna. Takže, Finne, na jakou školu chodíš?
Děkuju za odpověď 🙂
Finn: Mučírna ve které momentálně pobývám je škola s největším komínem v České republice:)

Je to SŠ oděvní v Prostějově, jde o soukromou umělecko-průmyslovou školu a navštěvuju tam obor Grafika v reklamní praxi. A co se toho komína týče, vysvětlení se skrývá v našem nedávném přestěhování do nových prostor školy do areálu fabriky Oděvního podniku Prostějov:/ Je to tam hnusný a vůbec se mi to nelíbí, ale když už na tom nemůžu nic změnit, aspoň si z toho můžu stále dělat srandu.
A kolik metrů měří komín vaší školy?:D A co na to Jan Tleskač?
Lili: Ahoj Lum, jednou (možná nejednou) jsi tu psala, že tvá osobnost má spoustu “složek“. A že jak máš jeden den chuť vyrazit v metalovém, tak druhý den zas v batikovaném a tak podobně. Daří se mi objevovat ve mě taky tyhle různý tváře, ale momentálně mě to od metalu táhne zase trochu ke gothice. Jsem v tomhle ohledu ale celkem nováček, chtěla jsem se zeptat, kde jsi se seznámila s podobně laděnýma lidma, protože já osobně nejsem úplně lehce seznamovací typ, co by přišel na akci a dal s někým cizím řeč. Tím pádem nemám ani přehled o akcích ani někoho s kým tam jít a jak tak pročítám třeba i sanctuary.cz a vidím všude termín “pravý goth“ tak se bojím možných útoků, že jsem pozér, když ještě neznám ani pořádně hudbu a tak dále.
Lúmenn: Přehled o akcích ti asi neposkytnu, nejsem kalendář:) Na jiný zdroj než zmiňované CZS nebo třeba cavern.cz tě asi též neodkážu, takže ti nezbývá, než se takovýchto akcí nebát a prostě vyrazit;) Neboj se, ti lidi nekoušou (alespoň většina) a na termíny pravý goth se zvysoka vy***r, bo to na akcích stejně nikdo neřeší a u vstupu tě z goth hudby taky nikdo zkoušet nebude;)
S kým tam jít – nejlíp s kamarády, sbal nějaké metloše nebo punkáče a zařáděte si na goth zloakci:) Pokud jsi z Brna, napadá mě pozvat třeba LaDuchesse (odkaz na její web) nebo se ozvat mě, ale mě tyhlety akce poslední dobou už moc neberou, takže možná se mi nebude chtít:) V Práglu nikoho neznám a v Ostravě ti můžu dát rovnou celý seznam kontaktů:D
Takže – kašli na předsudky, sbal kámoše, akci najdi na CZS a běž pařit:)
Ellori: Lúmenn, na jaké LARPové akce se chystáš? Předem děkuji za odpověď.
Lúmenn a Finn: Protože s Finnem jezdíme společně, odpovíme oba:)
Tak určitě se chystáme na akci, kterou máme v plánu pořádat o prázdninách v blízkosti Prostějova. Pak patrně pojedeme na Země smrti, kde se Finnovi loni moc líbilo, a dál se uvidí, zatím ještě nevíme co bude o prázdninách tak neplánujem, ani na jaře ještě nemáme nic jistého, takže to je zatím vše, co víme jaksi napevno:)

6 komentáře “Odpovědi pro Kitt C. (Finnova škola), Lili (gothika) a Ellori (LARPy)

  1. Lili na to kasli,stejnak je na kazde byt i goth akci vzdycky vic metlosu jak gothu nebo poslouchaji oboje, tech "cistych" goths je fakt malo, takze se neni treba bat toho, ze by te nekdo odsoudil:)

  2. Lili, jak psala Lum, klidně se ozvi, až budeš chtít někam vyrazit a můžeme se domluvit.
    Jinak na ty, co mají hloupý řeči, se vykašli, to vždycky někdo bude mít. Musíš se to přes to přenést 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.