Odpověď pro Kláru

Tady máte možnost ptát se mě (i mého milovaného Finna jakožto spoluautora tohoto blogu) na vše co vás zajímá. A další kdo se ptal a komu odpovím je Bels.
Klára: Chtěla bych se zeptat co vy a sny? Jaký si myslíte, že mají význam?
Lúmenn: Tak já a sny – sním hodně, často a velmi barvitě. Většinou jsou to slepence x milionů různých věcí, o některých ani nevím, kde se vzaly v mé hlavě. A jaký mají význam? Jistě velký. Odhalují ve složité řeči symbolů tajemství našeho podvědomí, ve snech se děje jen to, co chceme aby se dělo – náš strach se stává skutečností, naše obavy i přání se zhmotňují… Je to podle mě taková malá ukázka toho, že naše mysl dokáže ovlivnit realitu. Některé sny se také dokáží napojit na univerzální nevědomí a to se pak člověk dovídá zajímavé věci.
Finn: Sny mají veledůležitý význam, od těch nejmenších po ty nevětší a nejsložitější. Není nic, co by nemělo význam a rozhodně neexistuje náhoda.

2 komentáře “Odpověď pro Kláru

  1. Velmi mne těší,že na toto téma máme prakticky totožný názor.

    Již déle sem chodím a zjišťuji,že v mnoha věcech se svámi mohu srovnat a také vás hluboce obdivuji.Jste osobitý člověk,máte u mne poklonu a opravdu velký dík za vše co jste mne naučila i za to jaká vlastně jste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.