Odpověď pro Foxisse (brainwave generator)

Foxiss: Ahoj Lúmenn. Chcel by som sa ťa spýtať, aký máš názor na program, zvaný „Brainwave generator“. Ďakujem za odpoveď 🙂
Lúmenn: Tak upřímně když jsi napsal tenhle dotaz netušila jsem o co jde:) Ale použila jsem „strejdu googla“, projela pár fór a upřesnila si copak to má být zač. Nicméně nikde nebyly žádné dle mého názoru hodnověrné informace a tak jsem si program stáhla a vyzkoušela na sobě:)

Pro lidi co neví o co jde – Brainwave generator (zkráceně BWG) pracuje podobně jako psychowalkman. To je přístroj, který si nasadíte do uší (jako klasický walkman či mp3ku) a na oči si nasadíte speciální brýle. Psychowalkman vydává tóny o různých frekvencích a na brýlích problikávají světla různých barev a intenzity. Tento přístroj má stimulovat vaše mozkové vlny dle žádaných parametrů – zvýší hladinu mozkových vln, aby vás nabudil a probral, sníží ji chcete-li relaxovat a spát.
BWG je freewarový program (stáhnout ho můžete třeba tady), který si nainstalujete do PC a on pracuje podobně jako psychowalkman. Nasadíte sluchátka a pouštíte si do uší kýžené tóny.
No a já si tedy BWG stáhla, nainstalovala a rozhodla se zkusit program proti bolení hlavy, protože mi od rána solidně třeštila. Předtím jsem si pustila na chvíli něco na probrání (což mě málem položilo, byly to hrozné pazvuky), na usnutí (to se mi zavřely oči za pár vteřin a horko těžko jsem se probírala), relaxaci (začala jsem mít trošku sluchové halucinace a tak jsem to radši vypla, protože byly docela děsivé). Ale program na bolení hlavy byl fantastický – krásné vibrační tóny, úplně mě pohltily, dokonce jsem zažila zajímavou vizi, kdy jsem potkala keltskou ženu na nějakém travnatém pahorku a šly jsme do podzemí, do jeskynního systému a bylo to dost zajímavé a podnětné setkání:) Hlavní ovšem bylo, že mě přestala bolet hlava a nebolela až do dalšího dne:)
Celkově BWG nemám prozkoumaný tak, abych o něm něco převratného soudila, ale docela mě zaujal a tak asi budu zkoumat dál:)
Máte na mě nějaký dotaz? Chcete se zeptat na osobní otázky, na věci z mého života a nebo vás trápí nějaká věc, na niž neznáte odpověď a máte dojem, že já vám můžu pomoci? Pak máte prostor ZDE. (A Finna se samozřejmě můžete ptát taky;))

10 komentáře “Odpověď pro Foxisse (brainwave generator)

  1. Sice jsem k takovýmhle věcem od přírody nedůvěřivý, ale jde-li bolest hlavy, zkusím v zoufalství snad cokoliv. Snad si na to vzpomenu, až to zas bude aktuální 😉

  2. Ďakujem odpoveď – to na spánok funguje zaručene 😀 ale skúšal som väčšinu, na ktoré som si "trúfol" pretože ako som zistil, efekt to má dokonalý, ak sa človek nechá pohltiť tým zvukom 🙂 Ešte raz ďakujem 🙂

  3. Juj, tak to musím vyzkoušet…hlava mě bolí dost často a teď to nemůžu řešit ani pořádnýma bylinkama ani svýma super pilulema, kvůli mimču. Když jsem jednu dobu nemohla usnout, tak jsem si pouštěla meditační hudbu se šuměním moře a se zpěvem velryb a nebo skřehotání žab v pralese. Když jsem se zase chtěla probrat, tak jsem si pouštěla ptáčky :o) To zabíralo vždycky :o) Takže určitě si tenhle prográmek stáhnu a vyzkouším :o)

  4. Stáhla jsem si ten program a zkoušela hypnozu,která na mě bohužel nijak nepůsobila – aspoň mi to tak přišlo:(,dále pak spánek,přičemž ten byl opravdu silný a cítila jsem jak pomalu osínám a poslední už ani nevím co bylo jen vím,že mne to opravdu děsilo.

  5. Já jsem ho taky zkoušela, konkrétně na probuzení mysli.. Asi deset minut nic, řekla sem si, že je to podvod, ale pak mě to začalo házet do transu, hrozně sem se toho bála, tak sem se tomu nepoddala, ale jednou to zkusím znova 🙂 Jinak, toho transovýho stavu sem se zbavila trochou alkoholu, kdyby to náhodou někdo někdy potřeboval 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.