Odpověď pro Ellu (nymfy) a Selenu (sukkuby)

Tady se můžete mě (i Finnýska, jakožto spoluautora blogu) ptát na vše, co vás zajímá ohledně nás dvou a nebo na otázky, na něž neznáte odpověď a máte pocit, že my bychom ji znát mohli. Další kdo využily této možnosti jsou Ella a Selena.

Ella: Chtela jsem se zeptat zda jde videt i Nymfy a kde?
Lúmenn: Slovo nymfa (psáno taky nympha) pochází z řečtiny a označuje v podstatě totéž, co my označujeme slovem víla. V řecké mytologii se nymfy objevují jako přírodní bytosti, které ochraňují stromy, potoky, lesy, květiny… a podle toho se rozdělují třeba na najády (vodní), dryády (zemské) a další druhy. Vždycky jsou to ale víly, tak jak je známe z přírody.
Později se ale v řecké mytologii objevovaly i nymfy jakožto krásné dívky, které souloží s božstvy (zejména s Panem a jeho satyry) a jako takové se i zobrazovaly. Do jisté míry mají stále mnohé společné s vílami, které sexuálním aktem probouzejí v přírodě plodnost, ale jinak už jsou v takové podobě příliš podobné lidem na to, aby stále mohly označení víly nést.
Ale to se už jedná jen o detailní slovíčkaření, v původní podobě slova se nymfa = víla a jako takové je můžeš vídat úplně běžně:)
Selena: Ahoj Lumenn, chtěla jsem tě poprosit zda by jsi mi nějak osvětlila mé vědomosti o sukubách, něco jsem našla, ale podle věcí,které tu píšeš ty jsem usoudila, že budeš ze všech těch, které jsem objevila asi nejspolehlivější.
Lúmenn: Tak předem děkuju za důvěru, moc si jí vážím:) No a k sukkubám. Jako první doporučuju přečíst článek o astrálních bytostech nebo o astrálním cestování, ať tu nemusím všecko vysvětlovat dopodrobna. A teď to tedy aspoň zevrubně vysvětlím, protože číst ty kvanta textu se nikomu stejně nebude chtít:D
Máme tu nějaký astrální, nehmotný svět, do něhož se promítají naše tužby, přání a nálady. Každá naše myšlenka nemizí, ale velká část jich v astrálu nabyde tvar a jist druh inteligence. A tak tvoříme (jako tomu říká naše maminka) astrální škrkny, potvůrky co „odborně“ nazýváme démoni a larvy. Ne každá je zlá, záleží z jaké emoce se stvoří. Můžeme stvořit larvu z lásky a radosti, ale jak je vám asi jasné, většina larev vznikne z emocí negativních (Čím to? Nemám zdání, buď negace vypouštíme více a nebo se k sobě líp nalepuje, vážně netuším). No a tak dnes a denně tvoříme potvory ze strachu (z toho nejčastěji), bolesti, smutku apod., přičemž tyhle potvory zůstávají blízko nás. Slaboučké zmizí za pár minut nebo hodin, ty silné ale vydrží a získají vlastní vůli a snaží se krmit. A krmí se tou emocí, z jaké vznikly. Proto se třeba děti v noci bojí bubáků, jsou to démoni, které ze svého strachu stvořili a teď je svým strachem nevědomky živí.
A jaký je rozdíl mezi larvou a démonem? Larva je slabá a bez přísunu potravy od svého stvořitele většinou brzy zaniká. Démon ale vzniká z velmi silné emoce, má vlastní inteligenci a není závislý jen na strachu/bolesti/smutku z člověka, co jej stvořil, ale může si své oběti vybírat a jeho energie může hodně narůst. A s některými démony fakt není sranda.
Tak to byla omáčka a teď tedy – sukkuba je démon. A je to démon sexuální, který vzniká ze sexuální frustrace (možnost první) a nebo jej někdo vědomě stvoří, aby se někomu mstil a ještě na tom vydělával (možnost druhá, podstatně horší). Při první alternativě se nadrženému pánovi začnou zdát erotické sny o krásné slečně, přičemž slečna je každou noc stejná a každou noc ho dokonale uspokojí. Ale pán kromě toho, že ždímá peřiny, stvořil démona, který z něj sexem (samozřejmě na nehmotné úrovni) tahá životní sílu. Pán je čím dál tím víc unavený, malátný, slabý a sukkuba získává obrovskou sílu. Pán buď vědomě utne erotické sny a sukkuba jej opustí a nebo zanikne a nebo je neutne a celý život prožije v mátožném snu, ovládaný chtíčem nebo časem zemře vyčerpaný na nějakou banální nemoc.
Při druhé alternativě nějaká zhrzená milenka (či kdokoli jiný) stvoří sexuálního démona (buď je zběhlá v magii a nebo to udělá nevědomky) a pošle ho ke své oběti. Pak probíhá scénář jako předtím, ovšem zbavit se vlastní vůlí téhle sukkuby vpodstatě nejde a je nutné ochraňovat, vymýtat, bojovat atd. Mimoto sukkuba takto stvořená už dále nesílí, ale veškerá životní síla přechází do jejího stvořitele – oběť takového napadení pak chřadne, kdežto ten, kdo na něj démona poslal, se těší nebývalému zdraví.
Ještě nutno dodat, že sukkuba je démon s ženskou energií, který většinou krade sílu mužům a inkubus je démon s mužskou energií, co krade sílu ženám. A taky – když sukkuba/inkubus vyčerpají energii u jednoho člověka nebo jsou třeba vyhnáni, mají-li dost síly přebývají dál v astrále a za čas si najdou novou oběť. Proto pozor na jakékoli sexuální zkušenosti při astrálním cestování;)

Jeden komentář u “Odpověď pro Ellu (nymfy) a Selenu (sukkuby)

  1. Ach mnohokrát děkuji,vidíš a prot ose ptám právě tebe :můj spolehlivý zdroji 😀 nikdy by mne nenapadlo,že to tatko souvisí se sexuálním žití,věděla jsme ,že se s tím lehce spojují a ,že oni sami jsou takovím sex symbolem,ale,že je to až tak rozvité opravdu ne,děkuji:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.