Odpověď pro Elinu (víly)

Tady máte možnost ptát se mě (i Finna jakožto spoluautora tohoto blogu) na vše co vás zajímá. A další kdo se ptal a komu odpovím je Elina, tentokrát na téma víly.

Elina: Keď sa dotknem víly, prejde mi prst cez ňu, alebo sa víla rozplinie. Napríklad, keď sa dotknem jej krídla ??
Vopred ďakujem! 🙂
Lúmenn: Takže víly se v podstatě ani dotknout nelze, protože víla nemá hmotné tělo – její tělo je tvořeno z energie. Někdy se tyto bytosti (elementálové, víly, andělé) nazývají jemněhmotní – to ale neznamená, že jsou z hmoty tak jako my, spíše že jsou utkáni z tak jemného typu hmoty, že se nám jeví jako energie, ačkoli úplně čistě energetické bytosti to také nejsou. Řekla bych to prostě tak, že těla víl už netvoří hmota, ale ještě to není energie:).
Když uvidíš vílu, dotknout se jí fyzicky nemůžeš, ale můžeš pocítit mravenčení, teplo, šimrání či jiné příznaky přílivu energie v místě, kde se tvé hmotné tělo dotklo vílina jemněhmotného těla. A ideální způsob jak se víly dotknout, aniž bys to dělala fyzicky, je pomocí vizualizace – prostě ji pohladíš, podáš jí ruku, držíš ji v dlani a to vše jen v tvé hlavě. Ovšem víla to ucítí jako skutečnost a obě budete spokojené:)
A neboj se, že bys víle mohla ublížit svými doteky nebo že by se potom dokonce rozplynula:) Vílu sice do jisté míry lze zranit, ale pouze když jí zničíš rostlinu, kterou chrání, zaneřádíš nevratným způsobem přírodu, ve které žije, nebo k ní budeš vysílat silnou negativní energii. Což předpokládám neplánuješ a tak směle do přírody za vílami:)

3 komentáře “Odpověď pro Elinu (víly)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.