Několik více či méně zapomenutých dotazů

Ano, mám tady rubriku vy se ptáte, já odpovídám. A ano, poslední skoro rok jsem na ni ani nešáhla. Tímto se převelice omluvuju, hlavou biju o zem a tak všelijak podobně a rozhodla jsem se, že doženu veškeré resty.
Poslední dotaz je z května (!) loňského roku a poslední přišel včera. Takže vzhůru do toho a půl je hotovo.
A ještě musím dodat, že pokud někdo z vás náhodou bude chtít přihodit svou otázečku do mlýna, nechť tak učiní tadyhle. Možná mu bude odpovězeno dřív, než za rok:))

Hola: V čem si frčíš a proč? Čistě ze zvědavosti 🙂
Lúmenn: Frčím si v naprosto ujetých myšlenkách, snění a přemítání. Fakt tvrdá droga:)
Kristýna: Ahoj. Promiň, ale nevím, jak tě mám oslovit, protože jsem tu 1. x. Nejsem anorektička nikdy se jí stát nechci, ale moje tělo mi nevyhovuje. Měřím 167 cm a vážím 53 kg. Strašně mi vadí moje špeky. Nevíš nějaký trik, který by mi pomohl zhubnout? Omlouvám se, že to sem tahám právě po tom, co jsi psala o ann blogu nebo tak něco.

Lúmenn: Ahoj, opravdu psát mě o rady pro hubnutí je trochu podivné, když jsem sama člověk, co se zoufale snaží přibrat. A když neustále píšu o tom, jak jsou mladé holky trhlé, že pořád chtějí hubnout a ještě si na to zakládají pro ana blogísky. Na tvou otázku ti mohu říct jedno – nemůžu ti poradit, jak zhubnout, protože to za a nevím a za b máš optimální váhu, tedy žádný důvod k hubnutí není. Asi by jsi měla navštívit psychologa a pohovořit si s ním o svém problému, protože pokud vidíš špeky na svém krásném mladém těle, nebude to tím, že tam jsou, ale tím, že se u tebe probouzí nějaká porucha příjmu potravy.

Kress: Děláš design v photofiltre studio?
Lúmenn: Ne, dělám ho v adobe photoshopu.
Chloë Noir: Mňa by veľmi zaujímal tvoj názor na návrh SOPA (Stop Online Piracy Act), ktorý je momentálne dosť veľkou témou najmä v zahraničí, a ktorý by, v prípade, že by ho prijali, mohol veľmi nepekne ovplyvniť internet. A ešte aktuálne k tomu aj čo sa týka ACTA (A)

Lúmenn: Zajímavá otázka, zkusím k ní zjistit nějaké informace a sepsat článek, to bude asi nejlepší:) Takže odpověď bude;)

Jeden komentář u “Několik více či méně zapomenutých dotazů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.