Mystika a tajemno…

Zde naleznete teorii týkající se zejména magie, které se věnuji – práce s energiemi; wicca – keltská magie; čínská medicína – práce s čakrami, karma, léčení; magie živlů; něco o astrálních bytostech a magických tvorech. Seženu-li zajímavé informace i o tom, čemu se tolik nevěnuji, jistě se to tu také objeví
Jak už název napovídá, v této sekci se nacházejí různé praktické návody na provozování magie – základní rituály, postupy meditací, vizualizací, práce s energiemi apod. Všechno je magie, kterou by měl zvládnout i začátečník, složitější postupy mi nepřijde vhodné zveřejňovat volně na internetu.
!!!Upozornění: Co funguje mně, nemusí fungovat vám, proto nezoufejte, že to či ono se vám nepodařilo. Každý člověk je jiný a vyhovují mu jiné postupy!!!
Vše co se týká teorie i praxe práce s tarotem naleznete v této zvláštní sekci. Věštění a porada s tarotovými kartami je moje největší magická záliba a tudíž se jí chci věnovat podrobněji.

Pár slov o horoskopech, znameních a dalších zajímavostech z této pozoruhodné vědy.
Články o záhadných jevech, podivných místech a nevysvětlitelných událostech, ve kterých se snažím předkládat pouze známá fakta a neunikám do vlastních náhledů a spekulací. K většině článků v této rubrice mě inspirovaly časopisy nebo knihy a ohledně faktů se tedy odvolávám na své zdroje, které se samozřejmě mohou mýlit.
Pověsti a legendy tvoří lidstvo odnepaměti. V této rubrice naleznete ty, které mě zaujaly a které považuji za hodné pozornosti, ať už se jedná o pověsti starověké, středověké nebo moderní.

Tady naleznete články, jejichž autorem jsem já a většinou vycházejí pouze z mých úvah a domněnek. Nikoho o své pravdě nepřesvědčuji, jen nabádám k přemýšlení.
Na tuto rubriku se vztahuje přísný copyright a kopírování všech článků bude tvrdě potrestáno.
Ale pokud se ho nebojíte, můžete nakouknout do říše tajemství, z nichž běhá mráz
po zádech a odhalit ta nejděsivější mystéria.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.