Lum přibírá – úvod

Tak a jestli tohle není boj proti konvencím, tak už nic:D Internet je plný blogísků o „kámošce aničce“ (rozuměj anorexii), která má holkám pomoci zhubnout (přičemž ty to pranic nepotřebují). Lum se rozhodla vysmát se všem touhám po trčících kostech a zničeném organismu a má v plánu dát na frak všem „pro-ana“ blogům.
Můj blog je anti-ana. A na mém blogu se bude přibírat. A protože v reále už přibírám tři měsíce (někdy od konce října), je na čase se o tom podělit i s vámi. V plánu mám fotky, jídelníčky, prostě vše, co znáte (či snad raději neznáte a dobře děláte) z blogů o hubnutí. Dokonce jsem půl hodiny šmejdila po hubnoucích blozích, abych si udělal graf mé cesty – ale nikoli na váze směrem dolů, nýbrž nahoru. Server to moc nepobral a tak je můj graf trošku zmršený, ale tak snad si s ním poradíte:) Nově ho můžete vidět i na konci blogu, tam kde jsou týdenní novinky.

Já s tou podváhou prostě zametu!

(více o mém boji pod perexem)

Heslo číslo 1: Jídlo je můj přítel
Heslo číslo 2: Přijdou časy, kdy tlustí budou hubení a hubení studení. Tak bacha na to;)
Heslo číslo 3: Lepší být živá a tlustá, než mrtvá a hubená:)
A do začátku ještě něco, co na správném přibíracím blogu nesmí chybět:
Počáteční váha: 44 kg
Počáteční BMI: 15,22
Současná váha: 48,5 kg
Současné BMI: 16,61
Ideální váha: 58 kg
Ideální BMI: 20,07
(tohle BMI není úplně nejvyšší, ale je v mezích normy a víc než 58 kilo
ze svého těla nevydoluju, takže se s ním spokojím:))
Vyhublá Lúmennka patří minulosti!
(na fotce cca 46 kg)
Tohle je ideál!
(tady je mi sice 16, ale váhu i postavu mám dle mých představ – cca 57-58 kilo:))
Tak s chutí do toho a půl je hotovo.
O svém boji vás samozřejmě budu průběžně informovat:)

21 komentáře “Lum přibírá – úvod

 1. abych se přiznala, tak mi přijdou sympatický takový ty tlustější americký černošky – třeba ve filmu Poslední prázdniny (nebo tak se to jmenovalo), prostě holky, kterým ta tloušťky i sluší… nevím, co je na kosti a kůži sexy, vždyť hoku musí bejt po čem plácnout – a ne aby si kluk po plácnutí holky přes prdel zlomil ruku o kost:D:D:D

 2. Všichni Ti drží palce, takže já už zapotřebí nebudu. 🙂
  Nicméně souhlasím s Tvým cílem. Holky, co se snaží hubnout, mnohdy nemající ani občanku (nesovisí to, ale to je jedno), nechápu. Ano, jídlo skutečně JE Tvůj přítel. Tělo ho potřebuje ke své funkci.
  …nebo tu máme novou módu umírat na vyhladovění? Že by sebevraždy ve styu „emo“ (pozérství) nestačily?
  Ach, kam ten svět spěje? A co čeká budoucí?

 3. Tvé finty bych taky potřebovala. Svou váhu ani nezveřejňuju, protože všechny děsí. A to jsem prosím pěkně nikdy nezhubla, jen nikdy nedokázala přibrat.
  Btw Lum, jen přibírej dál, byla jsi v 16
  kost, teda vlastně ne, ale rozumíme si 🙂

 4. Páni, taková změna! Vůbec bych neřekla, že na té druhé fotce jsi to ty:)ale všechno čest, postavička jak ze žurnálu. Takže hodně úspěchů v boji.. všichni víme, že to zvládneš. A taky doufám, že tento tvůj boj zaregistrují i ty holky v důvěrném vztahu se slečnou Annou.. i když těm už asi pomůže leda odborník…
  Víš co je ale zvláštní? Že jsi tolik zhubla a přibírání je pro tebe složité.. nebude v tom třeba štítná žláza? Jo, nic mi do toho není, ale ten rozdíl je vážně obrovský a.. ty ramínka.. a ručky jak hůlčičky. Probůh, to přeci nemůže být ,,jen tak"..?

 5. no teda, taky bych te napoznala! ale tez drzim palce at se ti vaha znovu vrati 🙂 a stejne jako P.Bloody mi vrta hlavou cim to muze byt ten rapidni ubytek a pomale ziskavani zpet?

 6. Ach, převelice uvítám jakýkoli jídelníčky, rady i fotešky, co jenom chceš v téhle anti-ana RuBrIČcEé zveřejnit!
  Já mám BMI 13, 58 takže jsem pro všechny, co mě neznaj blíž "ta hnusná anorektička" a "doprdele, ta utekla z koncentráku?!"…ale nechci si tu stěžovat (stejně to dělám :D), jen chci říct, že za články na tohle téma budu ráda. Mě by stačilo ke spokojenosti i to BMI třeba jen 17, jen nebejt fakt jak kostra…co se týče těch rádobyanorektiček (opravdovým anorektičkám nezávidím nic) – závidím jim tu touhu být hubená, když to ani nepotřebují. Ale on má asi každej něco, což…

 7. Držím ti palce, Lum 🙂 Já sama jsem taky tyčka, ale vím, že jiná už prostě nebudu, stejné konstituce byla moje maminka i babička. A navíc, nebožkám už je to jedno 😛

 8. Páni. Na tej druhej fotce tě taky nepoznávám 🙂 tak budu držet pěsti ať se daří. Tohle je super nápad, konečně to aničkám z blogísků někdo natře 😀 bohužel já se účastnit nemůžu ani hubnutí ani přibírání, protože hubnout mi nedovolí a přibrat je moje noční můra 😀

 9. [11]: právěže není, i když si to doktorka taky myslela, ale všemožná vyšetření ukázala, že štítná žláza je ok. Takže nezbývá než to svést na dědičnost a cpát se co to dá:D

 10. Pořád říkám, že hubnutí je blbost, že bych nikdy dobrovolně nehubla. Pravda, před pár týdny jsem měla jakýsi záchvat nechutenství a spadla se o 7 kilo. Děsilo mě to, ale naštěstí je všechno zase OK a cpu se v klídku. Obecně vzato jsou holky krev a mlíko mnohem hezčí než vyzáblé kostry, takže ti přeju Lúmennko hodně štěstí.
  A navíc si myslím, že tahle rubrika bude hodně přínosná, spousta lidí si třeba uvědomí, že hubenost není nic moc pěkného a myslím, že ani příjemného… A třeba pomůžeš nejen sobě, ale i dalším s podváhou :))

 11. Hele Lum, tak mě napadá, kolik ty denně vykouříš? Nikotin totiž potlačuje hlad (to není fáma, ale fakt) a taky, jak se tělo toho svinstva snaží zbavit, tak spálí né zrovna málo energie, počítá se tři až pět minut ostré chůze = jedno cígo, tak pozor na to..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.