Zvrhlý chlapeček podmínečně vyloučen ze školy

Tohle se fakt může stát jenom v Americe…
Pamatujete si na svá školní léta? Možná spíše ta školková? Kolik pusinek jste si tam vyměnili, zamilovaní do spolužáků či spolužaček? Kolik mlaskavých slintů na tváře a ti odvážnější i na rtíky? Tak pozor, to, co bylo normální před deseti, dvaceti lety, už dnes neplatí – alespoň v USA. Šestiletý chlapeček tam podle této zprávy políbil na ruku (!) svoji spolužačku, se kterou se prý dokonce považovali za pár a dostal za to dvoudenní vyloučení ze školy a zápis do rejstříku za sexuální obtěžování. Jako vážně?

Vzpomněla jsem si na sebe a dobu, kdy mi byly asi tři, možná čtyři roky a byla jsem strašně zamilovaná do spolužáka Kubíka. Svoji nehynoucí lásku jsem mu dávala najevo tím, že jsem ho shodila na zem, sedla si na něj a pusinkovala ho na obličej. Kubík moc nadšený nebyl, bál se kvůli mě chodit do školky, že ho zase budu otravovat. jediné řešení bylo si s milou malou Lúmennkou promluvit, že když Kubíček není mojí láskou nadšený, že bych mu ji nemusela tak vnucovat a bylo. Kdybych žila dnes v Americe a tohle na nějakého amerického Kubíka zkoušela, asi bych šla rovnou do nějakého blázince pro děti a do konce života bych měla nálepku zvrhlík.
Já teda nevím, ale projevy dětské lásky jsou snad přirozené a souvisí s vývojem sexuality, ne? Děti se zkouší držet za ruku, padají první nesmělé mokré pusinky, možná nějaké to objetí. Je to normální a běžné, všichni jsme to dělali a ti nesmělejší po tom alespoň toužili. Stejně jako se puberťáci poprvé líbají a sahají si do kalhot, malé děti se opusinkovávají. To je život.
Snad tahle sexuálně obtěžovací mánie skončí dřív, než začnou ta děcka vážně někam zavírat. Probohy, lidi jsou bytosti společenské a nadržené, už by se s tím na západě měli konečně smířit.

16 komentáře “Zvrhlý chlapeček podmínečně vyloučen ze školy

  1. Američani si v mnoha věcech strašně protiřečí, na jednu jsou to puritáni, jako kráva, na stranu druhou jsou mekkou pornoprůmyslu… jen by zajímalo, jak podotkla i matka toho chlapečka, jak teď bude šestiletému vysvětlovat, co je to sex a sxuální obtěžování, jsou na palici, co na to říct?

  2. Západ jak Západ, tam vyrostl strýček Sama, tak není divu, že využivají veškerou omezenost precedens, aby zabránili přílivu předčasně vyspělých sexuálních maniáků už ve školce.

    Spíš mi vrtá hlavou východ; co by se asi stalo v tádžické mešitě.

  3. Chtějí potlačit "dětské vyjadřování lásky" aby pak lidi radši lásku nevyjadřovali ani v dospělosti a vůbec, láska je fuj, musíme jí zničit. 😉 Nojo, spěje to hezky do háje, víc víc.

  4. Docela přehnané, měli by se raději zaměřit na opravdové případy sexuálního obtěžování, které se dějí na školách a univerzitách a i beztrestně! Tady nikomu ublíženo nebylo.
    Já jsem byla na ZŠ párkrát platonicky zamilovaná, ale s nikým jsem se nelíbala, to přišlo až o hodně hodně let později.

  5. Prý že matka dívky uvedla, že škola udělala jedině dobře… WTF? Za prvé: ŠESTILETÝ DĚCKO TO NEMÁ V HLAVĚ JEŠTĚ ŘÁDNĚ USPOŘÁDÁNÝ, SAKRA! Za druhé: Dyť to bylo na ruku! To je snad v Americe zakázaná do 18 let flaška líbačka, ne? 😀 Kdyby ten kluk holku osáhával chápu, že mu to napíšou do sexuálního obtěžování. Polibek na ruku bych zapsala do kategorie: Naprosto pitomé prohřešky které snad ani nestojí za zmínku. Ta by jim měla být známá…

  6. [12]:To je právě to, že všechny tyhle kategorie slučujou do jednoho. Amerika se pomalu, ale jistě, stává diktátorským státem; nebo respektive už jím je a přiostřuje se to. Dneska je za to dočasný vyloučení ze školy, za rok se za tohle bude popravovat v hydraulickym lisu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.