Zachrochtej a letíš

Tak jsem se dočetla, že paranoia z prasečí chřipky a absence smyslu pro humor zasáhla už i ředitele TV Nova. Jak se to projevilo? Pár novinářů se v práci trošku nudilo a tak na mobil Jiřího Dlabajy natočili praštěné krátké video, kde si dělají legraci z prasečí chřipky a chrochtají (video je ke zhlédnutí ZDE). A rekace vedení byla, že chtějí pana Dlabaju za tuto „nestoudnost“ vyhodit.
Může mi někdo říct proč? To Češi ztratili i poslední špetku svého pověstného smyslu pro humor? Vždyť legraci si děláme ze všeho – kdo by neznal aspoň pár vtipů o II.světové válce, komunistické diktatuře adalších věcech, které stály mnohem víc životů, než údajná pandemie prasečí chřipky! Humor je koření života a smát se i vážným věcem je mnohdy jediný způsob, jak je překonat.
Takže třikrát fuj televizi Nova a ještě jedno chrocht k tomu! Jste fakt volové (nebo spíš prasata?) vzkazuje vám Lúmennka;)
Dodatek o hodinu později: Takže nová informace, kterou jsem zjistila, že novináře Dlabaju už vyhodili, ostatní redaktory potrestali jiným způsobem v rámci TV Nova. Nejvíce se o to prý zasadil deník Blesk, který celou vtipnou klukovinu nafoukl do strašné mediální katastrofy, čímž poškodil jméno TV Nova a obětním beránkem se stal Jiří Dlabaja – ten sám na svém blogu píše „Kdo mlčí, nežije. kdo moc mluví, nepřežije.“ A já dodávám – nebo ho aspoň vyhodí z práce…
Více k této problematice:

14 komentáře “Zachrochtej a letíš

  1. Ach jo… v Česku totalita, na Slovensku totalita (čo je to za štát, v ktorom premiér volá novinárov plešatí psi a prostitútky?), kam sme sa to dostali… to môžme rovno opäť vyhlásiť ČSR a opäť sa stať ruským satelitom. 😕  😕  😕

  2. ja to cetla uz vcera a taky jsem to nechapala…no jak uz jsem nekde psala, je videt ze jsme prisli o smysl pro humor i o zdravy rozum, dela se mi z toho zle :-!

  3. Na jedné straně chápu že někteří chcete být uvolnění a tak si dělat legraci i z vážných témat ale na straně druhé někdy existují hranice legrace tak jako například v případě tohoto článku o lehkém "vtípku" z prasečí chřipky.

  4. Lukáš (ty Správo Olympu proboha aspoň u mě piš normálním jménem, sám to propaguješ:D): a kde jsou ty hranice legrace? To bychom se pak nesměli smát ničemu a při tom vážné věci se s humorem nejlépe překonávají. A že na prasečí chřipku umřelo 20 lidí? Kolik jich umřelo v II.světové a kolik je na ni vtipů;)

  5. Panebozeee… my si delame s Alkeou z tehle chripky prdel uz od zacatku, ze co, pak bude hmyzi chripka, mimozemstanska chripka, kteoru dostanou vsichni krome vesmirnych lidi a kolik takovych kravin jeste budou media zvelicovat.. kdyby nas meli trestat pokazde, co si delame prdel z nejake "globalni katastrofy" tak uz sedime v hladomorne.. lidi jsou idioti, ja to rikam porad..

  6. taky si z toho delam srandu ale hlavne prave proto kolik se kolem toho nadela humbuku, tak umrelo par lidi, jenomze to umiraji i na normalnmi chripku, takze fakt nechapu proc z toho delaji takovy drama…ale to tu bylo vzdycky at uz to byla ptaci chripka nebo BSE…a kolik lidi si delalo prcu z silenych krav a kolik na to tenkrat bylo vtipu…fakt nechapu co jim najednou hrablo ze uz se clovek nemuze ani trochu pobavit…

  7. [8]: pro "Lúmenn": Já tady píšu za Olymp a vyjadřuju tím to, že nepíšu osobní komentáře ale komentáře především v rámi filosofie mých web-stránek Olymp. "Správa Olympu" není jméno ani přezdívka a tedy vyjadřuje pouze místo odkud píšu. Mimochodem já můžu používat jakýkoliv název na internetu. A navíc já jsem slušný a neprovokuju na rozdíl od jiných. Takže klídek. 😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.