Téma týdne – achjojojo…

Když na mě poprvé v administraci blogu vybafl box s „tématem týdne“ zajuchala jsem radostí. Tohle se mi líbí! Psát články na zadané téma a tím mít možnost se určitým způsobem zviditelnit – no tomu říkám nápad jak podpořit tvůrčí zápal u blogerů na tomhle serveru. Už jsem si v duchu malovala jak růžovoučké blikající bloQísky zklamaně utřou, protože zkopírovaný obrázek Aljašky Nebrasky (nebo tak nějak se ta teenagerovská zpěvačka jmenuje…) prostě téma ekologie či peníze nevystihne.
A jak jsem si tak pohvizdovala, že blog.cz se snaží směřovat ke zkvalitnění svého obsahu, otevřela jsem na titulní stránce seznam článků na téma tohoto týdne, jímž jsou peníze a těšila se, že si něco zajímavého počtu.
A v tu chvíli jsem si uvědomila, jak jsem nekonečně naivní…

Na jedné stránce výpisu nových článků na týdenní téma je celkem 15 odkazů na blogy.
Tak zhruba dva až tři z nich se opravdu k tématu nějak rozumně vyjadřují, článek mají delší než tři řádky a jsou to lidé, které téma zaujalo a zamysleli se nad ním.
Dalších asi sedm až osm blogů využije téma týdne k napsání blábolu na méně než odstaveček popřípadě napíšou jedinou větu, jen aby byli ve výpisu a přilákali návštěvníky. Z této skupiny jsou nejhorší ti, co se úplně vykašlou na téma a prostě nazvou článek sice „peníze“ ale narvou do něj pár fotek celebrit nebo mají tolik drzosti, že článek vůbec na zadané téma není, ale oni jej přesto do výpisu zařadí.
Zbylých pět blogů, tedy asi třetina, využije možnosti ctrl c(izí), ctrl v(lastní) a používá stále dokola buď článek z wikipedie nebo nějaký citát ve stylu za peníze si koupíš sex, ale ne lásku, bla bla bla.
Jak jsem to tak projížděla, kroutila jsem hlavou a říkala si: lidičkové probohy máte to zapotřebí? Je to fakt tak nutné, abyste kvůli jednomu odkazu na váš blog navíc dělali takové ciráty? Pokud vás téma týdne nezajímá, nemáte k němu co říci a nebo prostě nejste zvyklí psát delší články než je věta „mUCinQy MilUJínEskUjU vÁs“, tak prostě NIC NEPIŠTE! Je to tak těžký odolat?
Možná se rozčiluju zbytečně, ale mě to tak strašně vytáčí, že jsou lidi, co si dají tu práci, aby zplodili nějaké zajímavé zamyšlení, ale jejich práce přijde vniveč, protože než se chtivý čtenář prokouše záplavou nesmyslů, dávno ho přejde chuť něco číst.
Ale pokud vás toto nečílí, ale spíše se smějete lidské blbosti, pojďte se smát se mnou, našla jsem pár perel, které vážně stojí za to.
Takže – co na téma „peníze“ říkají blogeři z tohoto serveru:
Wer690: peníze jsou super a za ně si mužeš koupit co chceš a je to super
BeSt P!nk G!rL♥: Mám napsat článek na téma Peníze? No tak dobře, zkusím to : Peníze…Těch není nikdy dost…A navíc teenagerů a taky dětí v našim věku. Ostatně někteří dospělí mají dost peněz..jsou teda BOHATÍ.V dnešní době je všechno hrozně drahé.Boty,bundy,šátky,trika a knížky taky.Ve starší době jste za knížku zaplatili 21,-Kčs což byla snad jako dnešní dvoustovka.Nic dobrého nekoupíte levně.Dokonce i ve hrách jsou věci drahé.No tak to by snad stačilo. (moje pozn.: tady mě nejvíc pobavila věta, která se vyskytuje na velké části blogísků – tak to by snad stačilo. Slečna si odkroutila svou „povinnost“ a může se vrhnout na diplomky:/)
Báječná bruneta: Máte nějaké zkušenosti z přechodu z brunety na blondýnu a naopak? (moje pozn.: Tohle nešlo nezvěřejnit:D Myslím, že praktická ukázka přechodu z brunety na blondýnu je tento „článek na téma peníze“:))
pawin: Co jsou vůbec prachy? Jenom kus papíru, na kterém záleží náž život, bez nich prostě v týhle době nepřežijem!! :D:D Mno seru na psaní… tady jsou nějaký obrázky:o).. (moje pozn.: následuje několik vygooglených obrázků a na závěr věta která mě rozsekala) – Kopírujte se zdrojem!!!! (:D)
Podobně mě rozsekal zvláštní úkaz na tomto blogu, kde autorka zmáčkne ctrlc, ctrlv z wikipedie a na závěr dodá: Som rada, že som mohla napísať článok na téma týždňa. Ahoj!
A na úplný závěr malá ukázka toho, jak dovedou někteří tématu týdne zneužívat ke své vlastní propagaci:
Lidi neblbněte! Tohle není soutěž ani prostor s názvem „reklama zdarma“. Tak už sakra přestaňte vyšilovat, je mi z toho zle…
PS: Omlouvám se všem, které tento článek pohoršil, což rozhodně nebylo jeho cílem. Spíše než názor a rozumný podnět k zamyšlení je to totiž emotivní vylití srdce člověka, co psaní zasvětil svůj život a je mu blivno z toho, jak jsou někteří jedinci schopni uvažovat. Děkuji za pochopení🙂

63 komentáře “Téma týdne – achjojojo…

 1. Omg… prej – to už by snad stačilo xD Stačilo! Přiznám se, že mě dvakrát články týdne nezajímají. Asi to bude tématy. Nicméně na tyhle ptákoviny jaké jsi uvedla se podívám tuze ráda a ráda zanechávám velmi milý KoMeNtHííík kde autora řádně sprdnu. Aspoň mám stálý přísun blbísků, na kterých si můžu schladit žáhu. Snad s tím Standa a Krut něco udělají… i když asi těžko. Lidská blbost nezná mezí a je zfetovaná fantazií.

 2. dobrej clanej, ty "superchytre" vynatky me pobavily:D jo, taky me to sere, ale co s tim nadelame…my asi nic a zodpovedne osoby prohlasily, ze pockaji jestli je to neomrzi…ja myslim, ze ne, protoze drzost tech prihlouplych holcicek je bez konce:(

 3. Jo… je to děx. Taky mě to štve…
  Nechápu, čeho se tím snaží docílit. S takovou sice přijde na jejich blogísky víc lidí, ale co z toho budou mít? Nikdo jim přece ani nenapíše komentář, který by je mohl potěšit- koho by taky potěšil komentář k článku z takovouhle úrovní? Chjoooo… nechápu to. XD

 4. Též jsem se pozastavil nad počiny některých uživatelů. Jenže takoví budou, takových je bohužel na blog.cz přespříliš. Nic už nenaděláme, to by museli admini blog.cz všechny články kontrolovat… Admini si ale zaslouží také pochvalu, protože nápad s články na téma je to vskutku dobrý – téma ekologie jsem nestihl, ale sám jsem netušil, jak jednoduché je napsání poměrně smysluplného článku na zadané téma.

 5. No to já podobně vrtěla hlavou když bylo téma ekologie. Mezi článkama z wikipedie, obrázkama celebritcojezaroknebudenikdoznát (kapku krkolomný,leč podle mě výstižný výraz)taky několik vlastích věcí, více či méně kvalitních. Ovšem dostala mě slečna, co sice napsala článek sama, ale ani si nebyla schopná zkontrolovat na netu, jestli má barvy kontejnerů správně. A to pochopitelně neměla.

 6. Kdybych tu měla web, napsala bych esej na téma, jak blivno je mi z toho, že kvůli penězům provozovatelům blog.cz ani nevadí, že server má pověst skládky pubertálních růžových blogísečků. Hlavně, že se prašulky sypou…

  Já myslím, že to děvče navzdory barvě vlasů muselo stát u zrodu vtipů o blondýnkách. Moje sítnice po spatření toho růžového běsu začla mávat bílou vlajkou.

 7. Tohle dokáže pěkně nasrat. Taky jsem si myslela, že se budou psát články na dané téma (a budou se psát vlastními slovy a nebudou jentak zkopírované), ale jak to tak sleduju, těch článků o penězích a ekologii nebyla snad ani čtvrtina…

 8. Tentokrát jsi mi promluvila z duše. Když jsem viděla téma ekologie, byla jsem nadšená a hned jsem něco napsala, a pak jsem si myslela, že si přečtu nějaké zajímavé názory ostatních. A co jsem si přečetla? 50 % blogísků zkopírovalo definici ekologie z wiki, další napsali články úplně o něčem jiném, snad 10 % napsalo o tom, jak třídí odpad, no a článek s názorem? ten aby člověk hledal lupou :(((

 9. Jo a taky jsem jich pár navštívila a náležitě okomentovala. A dokonce jsem měla jednu kladnou odezvu – slečna popletla dohromady ekologii a ekonomii a pak prohlásila, že ti ekolog/nomové toho musí hrozně moc vědět, chudáci :))) No a na moje upozornění si to opravila a ještě poděkovala. Zázrak asi…

 10. Ale ale ale Lúmennko…nevzrušuj se nad nimi…to přece nestojí ani za článek (že si dávají reklamu) – oni z toho mají jenom srandičky. Vlastně se soustřeď sama na sebe a ne na druhé. To je moje nové pravidlo v mém paláci mimojiné "starej se o sebe a ne o druhé" (úsměv).

 11. [13]: je to ve výpisu článků na téma týdne (když na blogu kukneš do administrace, máš tam volbu "napsat článek týdne" či tak cosi). Pokud na to klikneš a napíšeš článek, zveřejní se ti na titulní stránce v seznamu článků na zadané téma. Takže tak to poznám:)

  [11]: kdybych si všímala jen a jen sebe, neměla bych o čem psát:)

  [9]: hehe, já taky, akorát že už jsem byla fakt naštvaná, že jsem jedné slečně co opět měla zkopírovaný článek z wiki napsala, že je to dilinka a takové jako ona by měli na blogu zakázat a ona mi velmi originálně odepsala – "ne to ty seš dilinka a tebe by měli zakázat":D Zbožňuju když lidi musí kopírobvat všechno, včetně urážek:)

 12. Jestli ono by nebylo lepší podobné kreativní akce realizovat výlučně třeba v rámci autorského klubu. Plošně je to evidentně ztráta času. Doufám, že tým blog.cz se nad úrovní těch soutěží trochu pozastaví.

 13. [19]: Na cizím blogu už si nemůžeš dělat, co chceš. Nebo se mýlím? Sám jsi na to upozorňoval snad v každém tvém připitomělém komentáři, Vaše Lordstvo.
  (Tudíž je má logika bezchybnatá)

 14. Máš pravdu. Já osobně jsem pracně smolila článek na téma komerce, který s penězmA SOUVISÍ. pak jsem, stejně jako ty, projížděla článk,y že si něco přečtu a nevěděla jsem, jestl ise smát nebo brečet . . . Jen doufám, že to tyhle hlubokomyslné spisovatelky brzo přestane bavit a na titulce se objeví odkazy na článk,yk teré se dají číst a s tématem opravdu souvisí. Fascinuje mě, jak někteří lidi, dovolím si to říct otevřeně, můžou být takový idioti, jako ty slečinky, co to píšou:(

 15. Taky jsem si naivně myslela, že se tímhle zviditelní ti, kteří píší svoje články sami, jenže jsem jaksi zapomněla na vynalézavost některých "autorek"…ale bohužel můžeme jenom doufat, že z toho snad někdy vyrostou.

 16. No jo no,pro by se "sLaadOuŠŠcI"nezviditelnili…Stejeě to nechápu,blikající třipytivá růžová,kecy jak "lOwLujOu" svoje oblíbené "star" a trapný přecukrovaný komentáře…oni mají ještě tu drzost,nedávno mi jedna ze "sladoušků"napsala tím zVláŠTnÍm typem komentů:„Já s blogem wpodstatě začínám, tk mi poráďJo a máš ráda….(blablabla)",pak se taky zviditelnujou komentářema typu:mÁŠ MOCINky hEzQuej bLLogíss…",prostě se nacpou všude…

 17. Já věděla,že to tak nějak dopadne. Taky jsem nejdřív byla "juch, konečně něco zajímavýho" ale ty blbky toho okamžitě musí využít.. *klepe si na čelo*

 18. trochu nechapu na co maj ty lidi blog, kdyz tam maj vsecko zkopirovany a jenom nejaky debilni celebrity a avatary a nevim co jeste.. takovej blog je uplne na hovno, pochybuju ze ho vubec nekdo cte. a ze maj 500 navstev denne? a co z toho maj? ze si budou svy stranky propagovat touhle cestou bylo hned jasny.. me to taky neskutecne se*e, ale bohuzel se s tim asi nic delat neda. mimochodem ctrl c(izí), ctrl v(lastní) je trefny 😀

 19. Nj, když tam může prakticky psát každý, tak to také podle toho vypadá, takže se tomu už ani nedivím, vždyť to píší (kopírují) děti, to se dá odpustit,… někdy:)

 20. Téma týdne přehlížím…
  Prostě jsem tušila, že to opět dopadne takto… tse…blogová komunita…prostě, lůžovoučké blogísky si vždycky něco najdou…
  Bruneta mě pobavila 😀

 21. [19]: budu drzá, prosím, inu jak sám říkáš – na svém blogu si můžu dělat co chci (s tajemným dozvukem řečenol muzhehehehe…):) Ale titul regent je titul správce, většinou správce, který vládne místo nezletilého panovníka, popřípadě v panovníkově nepřítomnosti. Proto moje otázka byla naprosto logická;)

 22. [33]: Taky jsem klikla. Zajímavý způsob vyjádření… a to by snad stačilo. (Škoda že sem nemůžu vložit nějaký obrázek…)
  Na ty články se taky zkusím podívat, jen jestli to není ztráta času…

 23. Skvěle jsi se tomu postavila,ale myslím že to pochopí jen půl z nich nebo možná čtvrťka.Tím nechci říct,že tenhle článek se mi nelíbí naopak líbí,ale většina to bude dělat dál,protože chtějí mít obrovskou náštěvnost…

 24. [32]: Ve vaší kultuře ano (podle wikipedia,že?) ale v nové kultuře (v rámci které mám ten titul) je "regent" čistě titulem vládce určité země (takže já tento titul nedávám na základě současné velké vaší kultury, ale na základě nové kultury která jednoho bude skutečně silná).

  Dodatek pro "Lúmenn": Já se neřídím podle toho co je ve vaší kultuře (pokud se mi jedná o věci nové kultury)…takže se moc nedívej na wikipedia slovník či nějaký jiný slovník (protože tyto slovníky pochopitelně ti podají informace založené čistě na této současné velké kultuře (teď už to je schopný pochopit každý bez vyjimky). Děkuji za pochopení.

 25. To co píšeš je rozhodně pravda. – Jeden škvár vedle druhýho. – Jakoby to admini vůbec nekontrolovali, což by měli, když je to nová funkce.
  Mě to vadí, protože mi to v administraci jenom zavazí. Téma týdne mě vůbec nezajímá, já mám na blogu práce dost a článků až nad hlavu a nejradši bych ten debilní box vykopla.

 26. Regent Lukáš-Neměl by ses léčit? Jako nic ve zlém, ale tohle jsem ještě nezažila. I když ta nová kultura mě zajímá 😀 Kdo ji založí? Ty? A jak to uděláš? Máme se těšit nebo bát?
  Ale jinak je to perfektní argument! Až nebudu něco vědět nebo až plácnu nějakou kravinu tak řeknu, že se pohybuju v naprosto jiné realitě než ostatní a tudíž se nemýlím :-DDD
  Uf, to je fakt na psychiatra.

 27. em z tématu týdne byla také nadšená. zas něco nkvého, říkala jsem si. a vono tohle…. mohli by to třeba promazávat, aby se na hlavní stránce blog.cz objevovaly opravdu pouze autorské články na zadané téma.

 28. [42]: To nebude nutný. Možná by stačilo jen na chvíli odstřihnout od internetu a místo sezení u compu vyhnat ven někam do přírody. A taky do práce/školy, aby nebyl čas na vymýšlení takových hovadin. 🙂

 29. [39]: na to, abych věděla co je regent nepotřebuju wikipedii, na to mi paměť slouží dobře. Ale argument je to super – ve vaší kultuře je hajzlbába žena, co vybírá vstupné na wc, v mojí NOVÉ kultuře to je titul královny krásy:D Podobná logika;)

 30. [46]: Opakuji pro hlupáky – já se neřídím podle známých informací (jinými slovy – ten titul je jen slovo kterému jsem určil nový význam a to speciálně pro novou kulturu o jejíž vytvoření usiluji – nedělej ze sebe hlupačku…děkuji) – a příklad si sice uvedla hloupý, ale princip souhlasí (ono záleží na zvycích…ale to bys musela o tom zjevně něco vědět kočičko)

  Dále pak.

  [42]: marieke…podívej se nejdřív na to co píše například Lúmenn nebo Alue o vílách a jiných bytostech a toto běž povědět nějakému psychiatrovi a teprve potom mluv o tom kdo se má léčit…protože vytvoření nové kultury je reálnější než to že nějací běžní materialisté spatří nějakou vílu běžně poletující někde na chodníku na ulici (už to tvoje hlavička pochopila) …zaměřuj se prosím na Lúmenn (a podobné) protože tady je hlavní zdroj fantasie kterou ale Lúmenn pokládá za skutečný svět (tedy něco co ty pokládáš za to aby se člověk šel léčit)…myslím že mi rozumíš lépe než dobře.

 31. [47]: tys ale marieke pochopil špatně:) Člověk, který má kupříkladu halucinace, ale nijak mu neškodí (což bych mohla být já) se léčit nikde nemusí, ale člověk, trpící obsesí, paranoiou a brutálním narcismem a ještě k tomu tím obtěžuje lidi, ten může být potencionálně nebezpečný a ten by se léčit měl:) mňau:)

 32. [48]: Tento tvůj "argument" je natolik slabý, že na něj reaguju tak jak reaguju (tedy výsměchem)…ale pokud jsi tak slabá že nedokážeš vzdorovat mým komentářům, tak ti slibuji (abys nadále nepsala že tě nějak obtěžuju) že se budu k tvým textům vyjadřovat jen minimálně (protože názor – dle i tvých slov – můžu vyjádřit i já…že?). Děkuji za tvou "odpověď" Petro/Lúmenn.

 33. Btw, pořád čekám, až nám Lukáš oznámí, že všechno to, co plodí je jeden velký vtip, ale obávám se, že asi ne teda.

 34. pro Petru/Lúmenn: Mimochodem…já dnes a denně musím odstraňovat komentáře které se mi nelíbí a jak vidíš…tak já to zvlávám (zvládej přijímat i můj názor a ne jen názory těch ostatních…děkuji).

 35. [51]: Kdo jsi ve skutečnosti ? Proč se schováváš za nějakou přezdívkou? Podívej se na mě…já se nemám čeho bát, a proto jsem tu s mým pravým křestním jménem…(úsměv)

 36. Tak nejdřív Lord, pak Ocas a nakonec Retard? Co bude příště, Lukáši? A když tvrdíš, že tě komentáře na tvém blogu nechávají klidným, tak proč je mažeš? Já nevím, ale mám pocit, že někdo tady lže. A my to nebudeme.

 37. [50]: Luki, to, že moje argumenty neuznáváš není můj problém, ale tvůj:) Jestli sis všiml, já tvé komentáře zbaběle nemažu, naopak nejenže na ty neustále se opakující žvásty odpovídám, ale ještě se jimi příjemně bavím:)
  Přestaň si myslet, že jsi něco víc, je to dost nebezpečné, protože jakmile zjistíš, že nejsi, bude to hodně velký šok;)
  Btw. to s těma přezdívkama je už tak trapné a ohráté že mám sto chutí tě vyliskat. Ty prostě nepochopíš že jsme na internetu a že tady se prostě lidi přezdívkama oslovují normálně, že ne? Ty si tak nadutý imbecil, že budeš furt mlít jak gramofonová deska a člověk stokrát může zkoušet ti něco vysvětlit a stokrát narazí. Chjo…

 38. Asi tak. Ale náš Retard, tedy Regent chce být tak zajímavý, až je směšný. Lukášku tobě asi museli lidé okolo hodně ubližovat, že si na internetu musíš hrát na Supermana, co?

 39. [56]: Na rozdíl od Petry/Lúmenn jsem nikdy nic takového neřekl (úsměv).

  [55]: Petro/Lúmenn…nemá smysl vést s tebou další diskuze(opravdu ne), a proto tuto diskuzi končím (ale počítej s tím že stejně jako na jiných stránkách, svůj názor na některé věci vyjádřím).

 40. Osobně si myslím, že jakékoliv snahy vedení diskuzí tady s regentem jsou naprosto zbytečné a těmi svými velmi inteligentními komentáři si akorát zvyšuje návštěvnost…Lukoušku, mohl bys udělat jednu velice jednoduchou věc?
  Co kdybys přestal lézt tam, kde o tvoje moudra evidentně nestojí a zalezl zpátky na ten svůj hnuj a hrál si tam dál na regentka? Prosím, prosím

 41. [53]:Protože v mé kultuře není nic divného mít na blogu svou přezdívku 😀
  A čeho se bojíš ty, že, jak sám přiznáváš, mažeš komentáře na svém blogu?

 42. [53]: dyt je to uplne jedno, jestli tam ma nekdo prezdivku nebo ne, ty treba taky nemusis byt vubec lukas, ale jirka a i kdyby tak je tolik lukasu, ze stejne nikdo nevi kdo jsi tudiz nechapu, proc jsou ti prezdivky tak proti srsti? ve vysledku je to to same:)

 43. …základy psychologie a psychopatologie mi bohatě stačí na to, abych si byla jistá, že je Lukáš nemocnej. Fakt a vopravdu. V podstatě si tady děláme srandu z postiženýho 🙂
  Bohužel nemá vůbec cenu se ho snažit přesvědčit o něčem jiným, než čemu si sám věří. Tímto jsme proti němu bezmocní, protože on se ve své paranoie opravdu cítí být vysoko "nad námi".

 44. [58]: Petra/Lúmenn taky nic takovýho neřekla:D Jen že to do té občanky chce napsat, bo její civilní jméno se jí nelíbí:) Ale s tebou je to fakt jak když se baví hlucehj s blbým, jak řekla KK – děláme si tu v podstatě srandu z postiženýho, takže dost, on za to chudák nemůže!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.