Svět podle mě

Vznik nové rubriky.

Vím, že vlastních názorů zde prezentuji až až, ale chtěla bych sem zařadit něco kratšího, útržkovitého a hlavně aktuálního. Občas si v průběhu dne poznamenám na papír to, co mě zaujalo nebo mi při pohledu na různé situace vytane v hlavě nějaká myšlenka. Mám v plánu něco z toho hodit i sem na web a udělat takovou mozaiku o mé osobě.
Je pravda, že sem příliš nepřispívám a i to bych chtěla změnit. Jde o to, že když se rozepíšu o nějakém tématu, zapomínám na rozsah a najednou mám popsaných 5 stránek. Což je pro běžného uživatele internetu už román. A tak si lehce můžu říct, že na přispívání nemám čas – protože z krátké poznámky se u mě vyvine dvou až tříhodinová práce na složité úvaze. Pokud se mi podaří zkrátit články, zvýším i počet příspěvků.
A ještě něco – jsem ráda, že po více než dvouleté práci na těchto stránkách (web lumenn.blog.cz byl založen v srpnu 2006) konečně vidím odezvu na svou práci a komentáře už nejsou jen „pozvánky do soutěžek“ a prosby o „hlásek pro můj blogís“, ale diskuze o mých názorech, kritika i pochvala mých článků a podněty od vás, čtenářů. A věřte nebo ne, stokrát radši budu diskutovat, hádat se a přít s člověkem, co se mnou nesouhlasí, než zjistit, že v komentářích se mi objevil spam a dětské žvásty. Takže, díky za komentáře a za vaše názory – a za to, že tyhle stránky navštěvujete. Lúmenn

3 komentáře “Svět podle mě

  1. Tak na to se i těším (Ne, nelezu Ti do zadku jsem jen zkažená a vidím v Tobě spojence.. ach, ta naivita.. ha!).

    A otázkou také je, se kterou z vás by se čtenář vůbec hádal, když je vás poněkud víc?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.