Stupidní argumenty proti adopcím homosexuálů

„Nečti internetové diskuze, nečti internetové diskuze nebo se z toho zblázníš.“ Můžete si to říkat denně stokrát místo otčenáše a stejně to dřív nebo později porušíte – jako já dnes u článku na idnes.cz o připravované novele zákona o adopcích dětí homosexuálními páry. Aby bylo jasno – dokonce ani nejde o zákon, který by umožnil dvěma registrovaným gayům/lesbičkám přijít do dětského domova a osvojit si vybrané dítko, ale jen o legislativní úpravu stavu, kdy jeden homosexuál má biologické dítě, které vychovává se svým partnerem. Onen partner totiž nemá na dítě žádný právní nárok a tak mohou nastat absurdní situace, kdy jeden z „rodičů“ nemůže zjišťovat informace o zdravotním stavu dítěte, vyzvedávat ho ze školy a nebo nedejbože v případě smrti biologického rodiče se o něj postarat a takové dítě skončí u vzdálených příbuzných či v děcáku.
Jenomže debilní diskutující to evidentně nechápou a melou takové nesmysly, že by jeden zvracel. Tohle jsou nejčastější (absolutně stupidní) argumenty odpůrců adopcí…

Sodoma Gomora! Evropa se řítí do prdele, co bude příště, sňatky lidí s ovcema? Otec kůň a matka člověk?
To jako vážně? Opravdu někdo přirovnává dospělého jedince ke zvířeti jen proto, že má jiné než mainstreamové sexuální preference? A dále – tento zákon není (bohůmžel) určen k tomu, aby homosexuální páry mohly adoptovat děti jen tak, jak se jim zlíbí. Pouze chrání ty stovky dětí, které JIŽ NYNÍ žijí s dvěma maminkami/dvěma tatínky a v případě nehody mohou ztratit hned oba rodiče a skončit v dětském domově.
A proč by ta děcka měla skončit v děcáku? Však se o ně přece postarají příbuzní nebo jejich druhý biologický rodič!
Jasně, jak logické. Proč by dítě, které žije třeba deset let s dvěma matkami, které je obě milují jako vlastní a vzorně a s láskou o něj pečují, mělo po smrti biologické maminky zůstávat s tou druhou, nebiologickou, když může za babičkou, kterou vídá jednou do roka. A co víc – nebiologická maminka nemá žádný právní nárok se s dítětem setkávat a navštěvovat je, i kdyby si to dítě samotné přálo sebevíc.
A jaký to asi bude mít dopad na psychiku dětí? Dvě maminky/dva tátové, to ho musí poškodit!
A jaký asi dopad má na psychiku dětí to, že se rodiče (vzorově máma a táta) hádají? Že tatínek chlastá, maminka kouří jedno cígo za druhým nebo to, že se rodiče rozvedou a pak se o ně přetahují u soudu? Ovšem tohle všechno je legální, takže je to v pořádku.
Kromě toho, ještě jednou pro všechny blbečky, co to nejsou schopní pobrat – již dnes stovky dětí v naší zemi žijí s homosexuálními rodiči. Jejich počet se novým zákonem nijak nezvýší, ale ochrání stávající rodiny.
A za třetí – podle studií jsou děti vychovávané homosexuály štastnější! Badum tssss.
Když děti budou vychovávat teplouši, budou z nich taky teplouši!
Podle této logiky by všichni, kteří byli vychováváni heterosexuály, měli být také heterosexuální. A voilá – oni nejsou! Vědeckým faktem, že sexuální orientace je vrozená a nedá se s ní nic dělat, nemá cenu na ty přízemní hlupce ani plýtvat.
A můj vůbec nejoblíbenější – Tenhle zákon zničí tradiční rodinu!!! Dítě potřebuje mužský a ženský vzor, přece!
Diskutující mají patrně na mysli tu tradiční rodinu, která už roky nefunguje;) Skoro polovina manželství se rozvádí a zatímco když já jsem byla na základce, bylo dětí s rozvedenými rodiči jen pár, dnes tvořívají ve třídách klidně i většinu. Nepochybně za tím stojí ale ti zlí homosexuálové, kteří nutí lidi být nevěrnými, hádat se a neumět překonávat problémy.
V tradičních rodinách nyní žije jen mizivý počet dětí – desítky (možná stovky) tisíc jich vychovává jen jeden z rodičů, zástupy dalších tetičky v dětských domovech. Výjimkou nejsou ani děti, které třeba žijí jen s osamělým prarodičem. Žádné z těchto dětí nemá tradiční rodinné zázemí a pochopitelně ani potřebné vzory. Neříkám, že to je dobře, ale pořád je pro křehkou dětskou psychiku lepší jeden milující rodič, než dva tyrani, zastupující obě pohlaví.
Satan už si pro mě jde a sežere moji duši, protože podporovat homosexuály je hřích. Minimálně podle úžasných a jistě převelice „yntelitentních“ internetových diskutujících. Jestli některý z vás zabloudil až na moje stránky chci vám říci jedno – ne z homosexuálů, co vychovávají děti, ale z lidí, jako jste vy, se mi zvedá žaludek. Ma ucta.

100 komentáře “Stupidní argumenty proti adopcím homosexuálů

 1. S článkem nějak nesouhlasím, až na poslední bod. To, že žije dítě v rozvedené rodině, přece neznamená že ztratí vzor v podobě toho rodiče, u kterého nebydlí. Pořád ho vídá, pořád ho zná atd. Pak tu jsou nevlastní rodiče atd. Souhlasím s článkem, jen tenhle argument mi vždycky přišel trochu nelogický, vidím ho docela často a nedává mi smysl, proč rozvod znamená nějakej rozpad rodiny jakoby dítě najednou mělo jen jednoho rodiče. Nemá, má pořád oba.

 2. náhoda, ale zrovna přesně na tohle téma jsem několik týdnů musela začít diskuzi v hodině občanské výchovy..
  upřímně, mám pocit, že homofobní lidé jsou zabednění hloupí tupci, co prostě nejsou schopní otevřít oči, mysl, ani srdce.
  jsem na podobný lidi a hlavně hloupý řeči nesmírně alergická.
  Co je jako horšího na tom, že jsou třeba dva tatínkové, když se maj rádi, nehádaj se, dítěti zajistěj bezpečný a příjemný zázemí než heterosexuální nonstop hádající se pár a bůhví co ještě?
  Já mam svojí rodinu moc ráda, ale rodiče se od malička hádali, jak jsi psala, máma neustále kouří, táta prozměnu pil – co bych dala za poklidné dětství i kdyby rodiče měli být gay pár!

 3. Na zamyslenie. Vážne ma primitivita niektorých ľudí dokáže znechutiť. Komentáre článku "teplý si nemôže osvojiť dieťa lebo bude teplé" mi pripadá ako "černoch si nemôže osvojiť biele dieťa, lebo očernie" Ja si myslím, že keby malo dieťa dve maminky ktoré by ho z celého srdca ľúbili, bolo by to oveľa lepšie ako keby malo matku a otca ktorí by sa oň nestarali. Ale logika niektorých ľudí je pozoruhodná. Neznervózňuj sa nad tým. Nestojí to za reč.

 4. Tohle téma jsem trochu načala v rámci referátu a sama si ohledně čisté adopce nejsem (navzdory všemu) jista svým názorem. Nicméně tato legislativní úprava by nic nezměnila, jen by právně ochránila to, co už existuje. 🙂
  .
  [1]: To nemusí být vždycky pravda.

 5. [1]: Třeba pááááč existuje velké množství lidí, kteří už se po rozvodu fakt nevídaj a jsou za to rádi a velké množství lidí, kteří se po rozvodu na svoje děcko vykašlou, dlabou na rodičovskou odpovědnost, často na výživné, de facto to dítě často opravdu najednou má jen jednoho rodiče. A pak stačí aby ten dosavadní byl dostatečně zničený/nesebevěodmý/odevzdaný/zaneprázdněný/cokoli, žádného pořádného partnera si nanjde a situace dítěte se nezmění. Vím o čem mluvím, takových dětí znám dost, z rodiny i přátel.

  Tenhle článek jsem pro jistotu vůbec neotevírala, protože bych diskuzi neodolala a naštvala bych se.

 6. Já si myslím, že pokud daná situace vyhovuje všem zúčastněným, tak by v tom neměl být problém. Tihle internetoví diskutéři prostě jen nevědí, do čeho by se ještě pustili a musí něco odsuzovat už jen z principu.

 7. Až na ten právní (ne)nárok partnera rodiče souhlasím. Tohle totiž není problém jen homosexuálních párů. Zákon taky nereflektuje, že paní Vomáčková už deset let žije na psí knížku s panem Vopičkou a pan Vopička její ratolesti vychovává a miluje jako vlastní, čili v případě, že by se jí něco stalo, dostane děti do péče pan Vomáčka (připusťme, že pan Vomáčka o děti do té doby normálně jevil zájem) a děti se můžou klidně stěhovat na druhý konec republiky, přestože pan Vopička by se o ně postaral stejně tak a všechno by de facto mohlo zůstat tak, jak je. A v podstatě je to asi rozumný, protože aby zákon mohl rozumně chránit zájmy dítěte, tak opravdu musí být jasně definovaný vztahy a to skrze manželskou a rodičovskou roli. Neumím si představit, jak by se tam zohledňovalo, s nadsázkou řečeno, že vdaná jsem za jednoho, žiju s druhým a dítě mám pro jistotu se třetím. To by bylo asi dost komplikovaný.

 8. Článek je super, také jsem to nedávno řešil a souhlasím snad se vším, co v něm bylo řečeno. Ještě dodám perlu na závěr, kterou jsem dnes slyšela, což byl tento rozhovor mezi učitelkou MŠ  a matkou jednoho problémového chlapečka: Uč.: ,,Ale paní XY, Tomášek má kamarády, nebojte se, třeba Petříka má moc rád!'' Matka: ,,Jenom, aby z něho nebyl buzerant…'' Je fakt smutné, že dnes je divnější, že se muži mohou mít rádi, než že se navzájem zabíjí. Fakt smutek.

 9. Mě žádné podobné články nepřesvědčí, že adopce dětí homosexuály je tak "úžasně dobrý nápad". Nemám nic proti homosexuálům, dokonce ani proti tomu, aby si "obstarali" vlastní děti (třebas umělým oplodněním ať už doma svépomocí nebo někde na klinice), ale na adopce není tato společnost připravená.
  Ty děti mají už tak dost svých vlastních problémů, sžívat se s cizí rodinou je taky docela záběr na psychiku a k tomu ještě nesnášenlivá společnost. To je dost silný kafe, nemyslíš? A to o té milující rodině, která napraví všechny křivdy jsou jen kecy! Ano, může napravit mnohé, ale napřed se ta rodina musí vytvořit. Nežijeme v pohádce: "vzali si dítě z děcáku a žili šťastně až do smrti." Je to dlouhodobý proces.

  Ano, homosexuálové mohou v budoucnosti adoptovat děti, nejsem proti, ale chtělo by to počkat pár let, až ta vaše tolerantní generace početně převýší tu dřívější netolerantní.

 10. [11]: no ale o tom je ten nový zákon;) Když si pořídí vlastní děti, tak biologicky bude rodičem vždy jen jeden, to dá rozum. Zákon má řešit práva toho druhého, aby v případě nečekané události měl na dítě právo, když je vychovává.

 11. Jsem pro zákon, jak z hlediska výhody pro sexuální menšiny, tak i pro vztah typu Vopička-Vomáčka, jak uvedla diskutující výše. Je to výhodné pro heterosexuály i pro homosexuály, společnost se mění a zákon to musí reflektovat, aby neškodil nikomu a už vůbec ne nějakému dítěti. Čistě logicky je lepší, když zůstane u člověka, kterého zná, má ho rádo a který se o dítě stará a vychovává je, ať už je bio. rodičem nebo ne. Vždyť ten zákon neznamená, že dítěti zakážou vidět se s babičkami a dědečky. Naopak mu zajistí domov. Smrt jednoho rodiče je stresující sama o sobě a ještě být pak odtržen od zbytku rodiny. Brr, na to ani nemyslet!

  Jinak, že jsou děti šťastnější. No, myslím, že špatný rodič se najde v jakékoliv menšině/většině, nikdo není dokonalý a každý se učíme z chyb. Ono spíše zatím, když už nějaký pár dítě dostane, tak ho 1) opravdu a hodně chce, 2) je pár proklepnut sociálkou od hlavy k patě, takže pokud je nekontrolují opravdoví tupci, tak ti, kteří dítě dostanou, nebudou tyrani ani já nevím co.

  Navíc sami zakusili těžkosti způsobené většinovou společností, takže k výchově přistupují pravděpodobně velmi tolerantně.

 12. Lum v tomto případě s tebou musím dosti ostře nesouhlasit. Jako příklad zde uvádíš jen pár věcí, které lze jakýms takýms způsobem otočit ve prospěch homosexuálů.

  Ale je potřeba si uvědomit, že právě tato menšina (ač se tal nechová a homoloby se snaží jí vymoci více, než mají ostatní) je z velké části bezohledná a svým často rizikovým jednáním ohrožuje zdraví populace. Je prokázáno, že drtivá většina nemocných AIDS jsou homosexuálové (další početnou skupinou pak uživatelé drog). A je prokázáno, že mnohým je to jedno a dál tuto nemoc šíří.

  Pak je potřeba se ptát, jaké prostředky se vynakládají na léčbu HIV/AIDS a jaké potom zbydou pro ty ostatní. Protože rozpočet pro zdravotnictví v každém státě je na určité období konečný, je jasné, že když se někam dá hodně, jinam se musí dát málo.

  Jednoduše řečeno, léčbu HIV/AIDS nemocných platíme my všichni. Ač by tyto peníze byly potřeba rozhodně více jinde. A platíme tolik proto, že tato skupina lidí se chová nezodpovědně a rizikově.

  V případě osvojení dětí není to, co popisuješ ve článku konečné. V plánu je i osvojování dětí cizích (odebraných z rodin a nebo z dětských domovů).

  A existují studie, které dokladují, že velké procento homosexuálů má i pedofilní sklony (trvale či příležitostně).

  Příkladem rizika je situace ve Skandinávii, kde dochází k zabavování dětí s funkčních rodin na základě nesmyslných udání. Tyto děti jsou prodávány do jiných zemí často právě homo nebo pedofilním jedincům. Opět se jedná o doložený fakt.

  Vzhldemm k tomu, že jde o velmi výnosný byznys, tak s tím nikdo odpovědný nic nedělá.

  Tzv. homo kultura je minoritní kulturou a tou také zůstane. Nesmí být násilně nebo propagandisticky vnucována majoritě (tak jak se to děje např. na Prague Pride).

  Můžeme ji tolerovat, ale jen do určité míry. A pokud oni nebudou tolerovat nás, tak nemají právo nic žádat. Asi víš, jak se homoloby snaží likvidovat představu o tradiční rodině. Jistě se to doneslo, jak je homosexualita vyzdvihována.

  Docela mne nadzvedla zpráva, dle níž v Německu je již mezi malými dětmi ve školkách podporováno homosexuální chování a vyučuje se zcela zkreslená představa o sexuálních orientacích.

  Homosexualita jednoznačně překračuje hranice sociálních norem. A v civilizovaném světě je sociální normou rodina složená z muže, ženy a blíže neurčeného počtu dětí. Tečka. Cokoliv jiného je mimo a nikdo nemůže toto jiné považovat za lepší či rovno normě.

 13. Lum, tady jsi sedla na lep homo propagandě, která je jen jedním z mnoha dílků, které společně vedou k NWO. Rozpad rodiny, morálních hodnot, společnosti, celých států. Na všech frontách jsme k tomu tlačeni. Aby byl člověk vykořeněný, zbavený všech tradic a morálních principů. TV vysílání (násilí a sprostota už od animovaných pohádek pro nejmenší), těžká propagace homosexuality, feminismus, tlak na to, aby ženy musely chodit do práce a upřednostňovaly jen svoje zájmy na úkor rodiny. Je to už dlouhodobý proces, který ale neustále přitvrzuje. O juvenilní justici si taky něco přečti. Pod smyšlenými důvody se odebírají násilně děti z rodin a kšeftuje se s nima a povolením adopcí homosexuálům se legálně rozšíří trh!!! Věci nejsou tak, jak se zdají na první pohled, je za tím skrytá agenda a člověk musí mít něco načteno, aby to pochopil. To naivní děcka jak často tady čtu, s hlavou vymytou propagandou zatím nevidí. Ale stačí si uvědomit, že za vším je nějaký záměr a začít se zajímat a ono vám to časem dojde. Jen už bude možná pro společnost pozdě.

 14. Diskuzi zavírám po dvou minutách, solidně se mi protočil kufr. Doufám, že si tvůj článek přečte aspoň pár výše zmíněných diskutujících ydyjotů, a praskne jim žilka v oku.

 15. Já si taky vždycky říkám "do prdele nečti ty diskuze, akorát se ti z těch debilních českých zakomplexovaných pitomců udělá špatně". Ne, vždycky si to přečtu. Asi mám taky nějaký komplexy či co, nebo mám potřebu si denně vzteky rvát vlasy z hlavy.
  Nechápu, co proti adopcím homosexuálů vůbec kdo má co kecat. Ubližuje jim to nějak? Ne. Páni. Tak kde je problém. Ale to je lidská společnost celkově, nejen čeští burani, ale všichni. Připomíná mi to celé tu aféru, když Conchita Wurst vyhrála Eurovision. Páni, transvesista, ženská s vousama! S Evropou to jde do háje, ale že by někoho napadlo, že to možná jen znamená, že společnost konečně začíná být trochu tolerantnější, to ne.

 16. Ani to nejdem čítať, pretože ako najväčšia stupidita mi pripadajú samotné adopcie homosexuálov.

  Homosexualita je choroba ktorá bola na ľudstvo nasadená umelo američanmi pre znižovanie ľudskej populácie. Je to niečo neprirodzené, proti prírode, tak je otázne do akej miery to môže fungovať. Veď kto by chcel mať rodičov dvoch buzi-oteckov?! Počet homosexuálov bude stúpať, takže v budúcnosti budú adopcie bežné.

 17. [14]: a v některých kulturách je normou kanibalismus. nevím, jak hiv/aids souvisí s adopcemi dětí, které dávno už roky vychovávají, ale ok. a ty odebrané děti si osvojují v tuhle chvíli heterosexuálové, ale pro ty speciálně asi vybírají, dle tebe,děti 'správně' odebrané a homosexuálům by daly ty lživými důvody odebrané.. twl ty páry zpravidla NEVÍ, z jaké rodiny to dítě je. takže pokud za to chceš ěnkoho jebat, tak ne ty homosexuály, ale ty, co ty děcka odebíraj.

  [15]: a ty zase skáčeš na lep NWO, takovou snůšku hovadin se mi dlouho nepoštěstilo číst a to se jinak o konspirace i zajímám, jestli na nich něco je, ale zpravidla to zní jak námět na hodně nepovedený film uweho bolla ( ale v jeho podání je to aspoň guilty pleasure, ve tvém jen příšerná s prominutím sračka ). začni používat mozek i k něčemu jinému, než jen na udržování základních životních funkcí a sundej si z hlavy tu felmu ze staniolu -.-

  [20]: jasně, protože američani mají i stroj času a vysadili homosexuální virus i ve starověkém římě. twl, nastuduj si o tom nejdřív něco, než tu začneš tvrdit, že američani, kteří nemají zrovna pozitivní vztah k homosexuálům, vyvinuli virus, který přeprogramuje člověka a dle tvé logiky museli vysazovat už ve středověku. nebo snad římani měli genetické laboratoře a vypěstovali si vlastní virový kmen? srsly? oO neby ty laboratoře měli američtí indiái před minimálně těma dvěma třema tisícovkama let a ještě k tomu transportní techniku, aby to mohli distribuovat po světě? a pokud vím, nebyli homosexuální styky nic divného ani ve starověké indii, stačí si přečíst kámasútru ( myslím tím přečíst, ne prohlídnout obrázky –" ), kde jsou o tom různé statě. žeby ty genetické laboratoře měli starověcí indové? :O

  a jen pro informaci těch homofobních kreténů, homosexualita se vyskytuje i mezi divoce žijícími zvířaty některých druhů. další věc je, že v některých kulturách je hříchem a proti přírodě i jakákoli forma sexu, která nevede k početí. zajímavé, lvům na tom nic nepřirozeného nepřijde, když si dělaj dobře orálně a mimo období říje samic 😛

  a teď mi vy tři géniové řekněte, jaká jsem blbá zasraná píča, co se nechala oblbnout homolobby. a pak mi laskavě sdělte nějaké SKUTEČNÉ argumenty, proč by tenhle zákon schválen být neměl. -.-

 18. Nevravím že homosexualitu vynašli američania, len že ju šíria teraz. Najväčšia homo propaganda ide z ameriky, stačí zhliadnuť ich filmy (borat, bruno, i love phillip morris, skrotená hora, je ich fakt hodne)  V starovekom Ríme bola homosexualita spôsobená výchovov, žiadne laboratóriá na gay-vírusy nepotrebovali. Jednoducho boli tam samí chlapi, vojaci, gladiátori… to máš to isté ako u väzňov, keď zavrieš chlapov spolu do jednej budovy, po čase sa u nich objavia homosexuálne sklony, napriek tomu že sú hetero. To ani neni homosexualita, ale bisexualita.

  Akože keď už niekto túži po rovnakom pohlaví budiž je to jeho vec, ale prečo do toho zaťahovať nevinné deti, ktoré sa budú hambiť za svojich rodičov, ostatné deti sa im budú vysmievať?

  Homosexuálov bude stále viac a v budúcnosti bude homosexualita, adopcie a kadejaké zvrátenosti bežné, (systému to vyhovuje tak to iste bude podporovať) a svet pôjde do hája.

  Mimochodom skrotená hora je super dojemný film, páčil sa aj mne homofobikovi, skoro som z neho oteplel.

 19. [21]: postupuje to krůček za krůčkem, tak si toho ovce nestačí všimnout. Elity to i veřejně přiznaly. Zkusíme jeden krok a když to vyjde, zkusíme další. A článek níže do toho plně zapadá, přelož si to. A Conchita buřtové je nemlich to samý. Rozvrat hodnot a zblbnutí ovcí. Přemýšlivým lidem to časem jistě dojde a myslím, že i tobě, jen to chce otevří oči. http://www.unzensuriert.at/content/0015468-Gr-n-Politiker-setzt-sich-f-r-Inzest-ein

 20. [14]:

  [15]: probohy lidi, jste normální? Já jsem člověk, co mu zrovna konspirační teorie nejsou cizí, ale to co předvádíte vy je vyloženě humus. Kolik prosím vás znáte gayů a leseb? Jsou to úplně normální v pohodě lidi, stejní jako heterosexuálové, mají stejné tužby a sny, akorát je prostě přitahuje stejné pohlaví, to je jediný rozdíl!
  Nějaké stupidní pindy o tom, že je mezi gayi víc pedofilů a HIV prosím doložit studiemi, jinak jsou to jen z prstu vycucané žvásty.

  A probohy…vy si fakt myslíte, že když ta (neexistující) homolobby bude "propagovat" homosexualitu, že jich bude víc??? Vždyť tahle orientace je vrozená, nejde se naučit, prostě se s ní člověk narodí a takoví netolerantní dementi jako vy akorát přispívají k tomju, že se mladí homosexuálové sebevraždí. Gratuluji.

  A poslední věc – neříkám, že se ve světě nedějí zlé věci a že naše kultura neprochází krizí. Mnoho věcí se mění, postavení mužů a žen ve společnosti, nároky apod. a neříkám, že to není tlačeno "elitami", aby lidé byli ještě víc v prdeli a frustrovaní, než již jsou. Ale homosexuálové za to fakt nemůžou.

 21. [24]: a jakou hodnotu prosím tě týpek, co se převlíká za ženskou a pěkně zpívá, ničí? Mě je třeba u prdele jestli má na sobě ženský šaty nebo třeba neopren, je to prostě umělec a moje morální, estetické ani jiné hodnoty jeho projevem nijak netrpí. tvoje snad ano?

 22. Jo a ještě ad juvenilní justice – určitě je potřeba zabavovat děti a dávat je teploušům, protože děcáky jsou ÚPLNĚ PRÁZDNÉ a všichni nebozí gayové a pedofilové tak zoufale touží po dětech, ale v těch dětských domovech vůbec žádné nejsou!!! (ironie, doufám, že jste to pochopili)

 23. Tady vůbec ale nejde o homosexuály, tos nepochopila? A ani já proti nim nic nemám, pokud si to dělají doma a není nám to přes masmédia vnucováno jako norma a vzor. V Německých školkách i některých dalších "pokrokových" zemích už zachází do krajností a absurdit, že člověk nestačí zírat. Odebírání dětí z rodin je mnohem větší kšeft, než si vůbec dokážeš představit a o nějaké děti z dětských domovů přitom nejde. Holt v tom chceš vidět to lepší a já to chápu. Ale uvažuj. Vše, co do lidí tlačí masmédia, má vždy nějaký cíl. A že je cílem radikální redukce populace jsi snad slyšela. Rozvracení rodin všemi prostředky je tak logické řešení, jak toho dosáhnout. Očkování taky, hormonální antikoncepce, chemie v jídle. Zničení ekonomiky, aby lidi nemohli uživit rodinu a každý se staral jen sám o sebe. Je to spousta kroků, co postupně přichází. A protože je to postupné, tak to hodně lidí pořád ještě nevidí, nedají si to do souvislostí.

 24. [23]: ty vole, mě z tebe jebne.. jedna z nejhomofobnějších zemí, že to šíří? se podívej na zákony v některých zemích, dodnes tam homosexuály často šikanujou, jako homosexuál si ani nesměl do armády. amerika přinejmenším byla naprosto homofobní rasistická země, jen se podívej na jejich historii. zejména jih. vrahy homosexuálů pomalu oslavovali, vraždy černochů půlku lidí nechávaly chladnými..
  okej, takže v římě žádné ženy nebyly. nebyly tam ani divoké orgie, kde každý šukal s každým. a to byla výsada smetánky, ne upocených chlapů, co to neměli kam strčit.
  a ti starověcí indové, ti jako takyneměli ženy? nebo jak, když je tam popisován sex mezi muži i sex mezi ženami, v té kámasútře, hm? –"
  mimochodem, většina homo- i heterosexuálů jsou ve skutečnosti bi. ty taky kdybys uvíznul na pustým ostrově s chlapem, tak bys s ním dřív nebo později začal šukat, protože by tě tvá vlastní ruka brzo omrzela.

  víš co? asi bych byla šťastnější, pokud bych vyrůstala vychovávaná homosexuálním párem, pokud by se nehádal při každé příležitosti, jako moji rodiče, kteří tvoří tu takzvaně správnou rodinu.

  a můžu tě uklidnit, film ještě z nikoho gaye neudělal, maximálně si uvědomil, že se mu to taky líbí, ale není to brainwashing. bu to v sobě máš, nebo ne.

  [24]: zaprvé, že tuhle planetu řídí několik nafnárodních korporací a bank, to víme všichni a taky s tím hovno naděláme, buď realista.
  zadruhé, ohledně končity, brečíš na rameni bisexuální transky, takže ještě chvíli mě ser a začnu být teprve sprostá a agresivní, zaím sem jen nvrlá.
  zatřetí, až budou chtít redukci populace, tak pod rouškou očkování provedou sterilizaci lidí a uvidíš jak rychle se to omezí. a podstatně levněji, rychleji a tišeji, než pokusem o zhomosexuálovatění světa.
  ty vylízanej demente, to si myslíš, že ti nahoře sou stejně blbí, jako ty, aby zničili ekonomiku, jen díky které tam nahoře jsou a díky které se můžou mít jak prasata v žitě? co by z toho doprdele měli, pokud nechtějí zavést absolutismus s nevolnictvím? je ta odělaná ekonimka živí, neodstaví se od koryta jen proto, aby někomu pokurvili život.
  vylez z těch svých bludů a rozhlídni se občas kolem,

  [27]: lúmenn, dej si čokoládu, tohle nemá smysl. tihle prostě rozumné argumenty nepřijmou..

 25. [29]: vztekáš se zbytečně a ta sprostota je vyloženě nadbytečná. Prostě jen v tuto chvíli ještě nemáš dost informací. Já se tady s nikým nechci hádat, ale vidím, kam to vše směřuje a vím, že nic není náhoda. Jo a oprav si tu hrubku ve svém profilu, působí to dost úsměvně.

 26. [29]: A ještě k té ekonomice. Nevíš, že po celou dobu finanční krize jde nejvíc do sraček střední třída? Kdo žije na dávkách, tak je na nich pořád, žádná změna. ALe kdo obrovsky vydělává, jsou právě ti největší pracháči. Ti vědí, kam to včas přesunout a jejich majetky se v posledních letech násobí. Výsledkem je, že pár lidí (jedinců) má stejný majetek, jako polovina lidí na planetě dohromady. Nedávno to někde psali.

 27. [14]: Naprosto souhlasím. Praví gayové nechodí s růžovými tričky a nesnaží se dostat víc práv než ostatní. Kvůli tomu zdravotnictví jsem taky proti sociální demokracii.

 28. [31]: ta sprostota jen vyjadřuje frustraci tvou zabedněností a nesmyslným trváním na hovadinách, co tu píšeš, aniž bys na ně dokázal smysluplně reagovat.
  jistě, koho dávky uživí, nemá důvod jít pracovat nebo cokoli. jenže, ty génie, kdo sakra myslíš, že na ty dávky vydělává? polož střední třídu a zhroutí se ti všechno – na dávkách skončí všichni a stát co, má ty peníze tisknout, jak se mu hodí? takhle to nefunguje.. střední třída zkrátka fungovat nějak musí, celé to na ní stojí.
  nedávno někde? tomu tedy říkám argument. ovšem stylu 'jedna paní povídala'. –" ano, půl planety by oko, protože půl planety taky žije v chudobě, protože to máš indii, čínu a afriku, kde většina lidí nemá ani tolik, co chudí u nás.
  dávky sou super, ale bez těch, co na ně vydělávaj, fungovat nebudou.
  a těch informací mám poměrně dost, z různých stran. něco smysl dává, něco ( třeba tvoje argumenty ) naopak vůbec. ono je to celkem prašť jako uhoď.
  v jedné věci máš ale pravdu – vztekám se zbytečně. ty stejně nemáš o ekonomice ani mizivé povědomí a spatře nabyla tebou leda z rychlíku za jízdy. nebo se tak přinejmenším tváříš. a to pak nemá cenu argumentovat ani sebelogičtěji a něčím, co musí být jasné každému. na lidech na dávkách ta superelita nevydělá vůbec nic, protože ti akorát berou, nemají z nich zisk, vyjma klasické útraty v obchodech. tu ale vykazuje i ta střední třída. která navíc platí hromadu daní, i když mají ve výsledku kolikrát méně, než ti na dávkách, jenže díky všelijakým daním a poplatkům.. ale platí celou tu mašinérii, ne ti na dávkách.

  [32]: počkej, VÍC práv? takže mají možnost plnohodnotného manželství ( z právního hlediska ) a adopci dětí? nebo přijde ti to, že to by byly práva navíc? oO jestli jo, zajímala by mě tvá představa o rovnosti. asi jako orwellovo 'všechna zvířata jsou si rovna, jen některá rovnější' z farmy zvířat? ano, většina z nich nechodí oblékaných tímhle stylem, ale nepřijde mi, že by se snažili o víc práv, než kolik jich mají heterosexuálové.

 29. [25]:
  [29]:

  Přesně tohle jsem čekal. Pokud má v naší společnosti někdo odmítavý nebo nesouhlasný názor, pak je okamžitě agresivě napadán a vulgárně urážen. To je právě to, o čem jsem psal v prvním komentáři. Jedinci, kteří propagují homosexualismus nebo přímo homosexuálové v drtivé většině případů nemají zájem o věcnou debatu a všechny pochybnosti a všechen nesouhlas okamžitě označí za homofobii a ihned začnou dotyčného urážet. Protože nic jiného neumí.

  Mě osobně je úplně jedno, kdo co dělá ve své ložnici. Ale není mi jedno, že toto počínání je veřejně propagováno a vnucováno ostatním. Právě to označuje pojem homosexualismus (původcem pojmu je Klaus – nemusím ho z mnoha důvodů, ale jeho postoj vůči až agresivní propagaci homosexuality je dle mne správný).

  Podle posledních odhadů, které jsem si zjistil je homosexuálně orientováno cca 2% světové populace (ne 4 nebo víc!!!). Je asi 2%. A to je setsakra málo na to, aby si tu někdo vyskakoval a cítil se jako něco víc.

  Můj názor je takový, že se minorita musí vždy podřídit sociálním normám a kultuře majority. Ve své komunitě, ve svém společenství… si klidně může dělat cokoliv a nikdo jí to nebude zakazovat. Ale na veřejnosti musí respektovat názor většiny. A ne tu většinu za tento názor agresivně napadat.

  Pokud mi někdo bude nadávat za to, že považuji propagaci homo za špatné, pak toho jedince považuji za dementa, s kterým není možné diskutovat. Protože tento dement už svým postojem neuznává moje právo na můj názor.

  Je zajímavé taky, že propagátoři homo si rádi vybírají jen, to, co se jim hodí. Nikdo z vás se tu nevyjádřil k tomu, co se děje směrem na západ od nás. Jak sjou děti ve školkách nuceni si na homosexuály hrát a jak je tam překroucená výchova – dokonce na to existují podrobné učební manuály. Už děti jsou tam cíleně oblbovány. To rozhodně nehodlám přijmout.

  Naší společnosti je vnucována myšlenka, že homosexualita je běžnou součástí světa. Není to tak. Byla, je a vždy bude pouze okrajovou záležitostí, která je velmi riziková.

  Dokonce jsem se dočetl i o studii, která říká, že homo jedinci se tak chovají jen proto, že jsou více promiskuitní, než zbytek populace a zkouší nové věci. Pak to znamená, že homosexualita není vrozená, ale je naučená a někomu takové chování prostě jen vyhovuje.

  Jenže stejně toto všechno, co jsem zde napsal, zase někdo odsoudí a napadne. Protože homoloby se snaží oblbovat.

  A pokud má někdo zájem o studie, pak máte internet a předpokládám, že na něm umíte hledat. Tak hledejte. Já tu nikoho za ručičku vodit nebudu. každý to musí udělat sám. Každý musí zvážit všechny informace a najít si je.

 30. A ještě bych se zde vyjádřil k článku předchozímu. Pedofilie je sexuální orientací. Je však současně stále považována za poruchu sexuální preference. A to proto, že již svou podstatou společensky nepřípustná.

  Řeči o tom, že přeci nikomu nevadí, když se někdo podívá na fotky nahých dětí jsou jen berličkou. A ta vede k zneužívání dětí. V té či oné podobě. Uź samotné focení pro tyto účely je zneužitím a jde o nejodpornější útok na dítě, které se proti tomu neumí bránit.

  A pojem dětská pornografie??? To si tu snad už fakt někdo dělá srandu!!! To není nic jiného než degradace společnosti, mravních principů a sociálních norem.

  Předpokládám, že jako je možné trestně postihovat pedofilii a zneužití dítěte pro dětskou pornografii, tak je možné trestě postihovat i souhlas s tímto a podporu tohoto jednání.

 31. [34]: takže dle tebe je obvinění z oblbnutí homolobby rozumná diskuze? dafuq?
  další věc – když se o tom mluvit nebude, tak k tomu společnost stále bude přistupovat odmítavě a bude tuhle menšinu buzerovat a odsuzovat jen proto, že se tím nebudou tajit, jako se svou orientací netají hetero. je hezký, že ti to nevadí u nich doma, ale měli by mít stejné právo dávat to najevo, jako hetero. nejsou menšinou, jen mají jiné preference. jako se někomu líbí zrzky, jinému blondýny, tak tohle je sakra to samý, nemají jiné kulturní návyky ani nic podobného, jen se jim prostě líbí stejné pohlaví. no a?
  btw, oháníš se menšinami/většinami v zemi, kde v právu sou zejména menšiny. tedy, jedna konkrétní menšina. a jejich lobby mě teda sere podstatně víc, než to, že homosexuálové chtějí mít stejná práva, jako heterosexuálové. čímž se vlastně chtějí podřídit zvyklostem většiny – žijící v páru by měli být ideálně sezdaní, kupříkladu, že už na to dneska většina lidí peče, protože díky zákonům je pro ně pomalu lepší zůstat papírově nesezdaní, to je věc druhá.
  jsou oblbovány k čemu, aby pochopily, že homosexualita není vada ani nějaká porucha, co by se měla léčit nebo tajit před okolím? promiň, ale na tom nic špatného nevidím. nechceš rovnou odsoudit i sexuální výchovu, kterou mají ty děcka před 18 rokem, v té škole? navíc, pokud to děcko není homosexuálně orientované, tak z něj ta výchova prostě gaye nebo lesbu neudělá, i kdyby ses stavěl třeba na hlavu a recitoval u toho v sanskrtu.
  v tomhle prostě souhlasit nebudu, JE to přirozená součást světa. vždycky to tu bylo a vždycky bude, stejně jako sou přirozenou součástí světa ostižení lidé. nebo ty chceš taky odsuzovat a upírat jim práva, protože neodpovídají většině? a rizikové na tom není nic, pokud nemaj v hlavě nasráno, což ovšem platí i o hetero, tady tenhle dojem nebezpečnosti je nasazován prozměnu homofobním lobby, aby podpořili nesnášenlivost společnosti.
  já nevím, ale zkus se někdy pobavit s nějakým homosexuálem, uvidíme, jak dlouho v tom bludu, že to 'jen zkouší' vydržíš. to samé se dá opět říct o heterosexuálech. ani jedna strana si nedovede pořádně představit, že by měla zastávat roli té druhé orientace. btw, kde se to naučili ti, co vyrůstali v homofobním prostředí s heterosexuálními rodiči, heterosexuálními přáteli?
  snaží se oblbovat víc, než homofobní lobby představované zde tebou? nemyslím si. mimochodem, přestaň konečně jen mluvit o studiích a dej sem odkazy, do té doby je to jen 'jedna paní povídala' a vážně to prostě brát nebudu, já si taky můžu navymýšlet hromadu studií podporujících druhou stranu. je taky otázka, kdo studii vypracoval  jak se k celé problematice staví, jestli se to vůbec dá brát vážně v kontextu.
  víš, my ten internet používáme, jenže ty tu mluvíš o studiích, které buto příliš uznávané nejsou, nebo o nich nikdo pořádně neslyšel, nebo jsme našli studie tvrdící opačné věci, než ty tvoje. podle mě prostě ani nevíš, o čem mluvíš..

  btw, ty odhady se zakládají na tom, kdo to přizná při výzkumu. jsou řady zemí, kde se něco takového přiznat bojí, i pod rouškou anonymity, protože by z toho měli zatraceně velké problémy a mohli jít i do vězení pomalu, nebo se zkrátka stydí. čekala bych, že budeš vědět, že tyhle výzkumy a ODHADY ( už jen to slovo naznačuje, že se to nemá brát stoprocentně ) jsou prostě nepřesné a reflektují jen zjištění u malého vzorku lidí, navíc ne celosvětově ( nebo mi ukaž agenturu, která takhle obletí celej svět a bude sbírat data z velkého a tedy relevantního vzorku lidí, na to prostě nikdo nemá prachy ).

 32. Tohle nemá cenu, prostě jste přesvědčeni o tom, že jsem zmanipulovaný magor a já jsem přesvědčená, že jste netolerantní ***.
  Nepotřebuji homoloby, abych zjistila, že homosexuálové jsou úplně normální lidi, chodím s nimi do hospody, přátelím se s nimi a není na nich vůbec nic divného. Nejsou promiskuitnější, pedofilnější nebo jakkoli rozdílní od "běžné hetero populace". Jen má kamarád P. rád kluky a holky ho neberou, kamarádku V. zase neberou kluci ale má přítelkyni. NIC VÍC!
  A protože ty lidi mám ráda a jsou to mí přátelé, chci, aby je nikdo neomezoval, nešikanoval a dovolil jim právně ošetřit svůj vztah a své případné potomky. Jsou mi ukradené gay parade, média (protože ta nesleduju), je mi ukradená homolobby a všecko o čem tady mluvíte. jen chci, aby mí přátelé měli stejná práva, jako já. Jestli to chápete jako zločin, je mi smutno…

 33. Ona je podpora tradiční rodiny samozřejmě nanejvýš rozumná. Jenže to se taky neděje. Mraky párů žije nesezdaných, spousta lidí se rozvádí. Nikdo nechce, aby homosexuálové měli nějaká práva nad. Vy si myslíte, že lze někomu zabránit, aby se oženil/vdal, zplodil děti, rozvedl a následně Karel začal žít s Frantou a Máňa s Jaruš? Přičemž ve hře ty děti furt jsou. To se už dávno samo od sebe stejně děje, tak proč tomu prostě akorát nedat legislativní rámec a začít to tolerovat, ne přehlížet a tvářit se, že se to neděje. A ad adopce dětí, to vlastně taky není výsledek nějaký propagandy, ale je to nanejvýš rozumné jednání výhodné pro stát, potažmo pro nás všechny, protože ústavní péče o děti je mnohem dražší než ta domácí a navíc dítě z dětského domova prostě nemá reálný pojem o běžném fungování. Toho se bojte, ne toho, že Anička, kterou si z dětského domova adoptuje zmíněný Franta s Karlem nebude vědět, kdo je maminka, kdo tatínek a bude mít v hlavičce hokej, co je ženská a mužská role. Anička nebude žít na pustém ostrově a ženských vzorů kolem sebe bude mít dost. (I když máte model máma/táta, tak rodiče vždycky nejsou následováníhodným vzorem. To by z každého, kdo nemá čítankově dokonalou rodinu, musel zákonitě vyrůst asociální psychopat.)

 34. [29]:  Amerika je čiastočne homofóbna krajina (ako kde, sú tam aj štáty kde sú povolené reg. partnerstvá a svadby homošov, a najviac homosexuálov je v amerike), ale to že sú občania nejakej krajiny homofóbny ešte neznamená, že vláda tej krajiny nemôže šíriť homo propagandu (veď myslím že aj česko je docela homofóbna krajina, a homo propaganda tam je, v ČT máte špeciálne reláciu pre homosexuálov a trans, a neprekvapovalo by ma keby ČT vlastnila nejaká americká spoločnosť ktorá to tam pchá).
  Ide o to že americká elita to celé vymyslela, ako nainfikovať ľudstvo homosexualitov a teraz to prebieha po celom svete, je to ešte len v začiatkoch, na nás sa to neprejaví, z heteráka asi ťažko spravia homoša, ale ďaľšie generácie už budú infikované od narodenia, uvidíte že v budúcnosti bude homosexuálov viac a budú mať rovnaké práva ako normálna rodina. Netvrdím že každé druhé dieťa bude homo, len že ich bude viac, a nárast homosexuality rozhodne neni len tak niečo prirodzené. Takéto šírenie homosexuality nemá nikde v histórii obdoby.

  Mimochodom otázka do placu: ako by sa vám páčilo, kebyže zistíte že vaše dieťa je homosexuál?

  Homo propaganda neni ani tak na to aby z ľudí narobila homošov, ale na to aby si ľudia na homosexualitu zvykli a brali ju ako niečo normálne. Proste aby ľudia už neboli schopný rozoznať čo je správne a čo nie. Preto sú médiá plné úchylností všeho druhu (netýka sa to zďaleka len homosexuality). Cieľom je zničenie morálky a duchovna, úpadok spoločnosti.

  ODTRHNUTIE ĽUDSTVA OD BOHA A ZAPREDANIE DUŠÍ SATANOVI.  Elitám nejde len o peniaze, JE TO BOJ O NAŠE DUŠE !

 35. [39]: nejvíc PŘIZNANÝCH homosexuálů ( a je otázka, jestli to bereš procentuálně, nebo absolutně, protože to vychází dost rozdílné hodnoty, s ohledem na množství obyvatel ameriky ). to je poněkud nicneříkající. a že v některých státech to povolené mají, neodráží, jak se na to tamní společnost dívá. viz zákony v české republice.
  ne, kamaráde, je to jen demokracie, ten pořad, je to jen pořad pro zájmovou skupinu, stejně jako kouzelná školka, magazín o umění a podobně. na televizi se dívá i LGBT komunita a v jiných pořadech se jejich témata příliš neřeší, proto mají ten svůj, co jim tam běží jednou týdně pozdě večer, vadí ti to snad?
  twl di už do háje s tím infikováním, ty tomu opravdu věříš? jako vážně? tak mi to dokaž na konkrétních příkladech konkrétních lidí. nebude jich v budoucnu víc ani míň, bude se jen lišit to, kolik lidí to veřejně přizná. dřívější nižší údaje pramení čistě z toho, že se to tenkrát lidi moc neodvažovali přiznat a raději předstírali, že jsou hetero.
  to, že se lidi množej jak králíci a vyčerpávají přírodní zdroje a zamořují krajinu zase nemá obdoby v historii planety, jen tak mimochodem.

  jakby, prostě to přijmu jako fakt. pokud si tím bude jisté a bude pak šťastné, tak mu do toho kecat nebudu. už jen proto, že hlavním zájmem rodiče by mělo být štěstí dítěte. ať samo řekne, kde leží jeho zájem, stejně jako mu nebudu nutit konkrétní kroužky a podobně.

  největším problémem společnosti jsou náboženští fanatikové, jedno kterou víru hlásají. vymívaj mozek lidem víc, než nějaká elita nebo lobby.
  btw, já sem jen ráda, že si na to konečně zvykaj, protože je aspoň nebudou buzerovat na každém rohu, omezí se intolerance, xenofobie a bude celkově ve společnosti větší klid, když se budou všichni navzájem snášet a nebudou si nadávat a vykřikovat, jak kdo skončí v pekle.
  mimochodem, pro mě je vidinou pekla samotný věčný život po smrti a bylo by jedno, jestli by byl v nebi nebo pekle, možná sem divná, ale představa stovek tisíců, milionů, miliard let, po které budu stejná, se stejnými lidmi, ve stejném prostředí.. dřív nebo později bych z toho zešílela. zkoušel sis to představit, jak by takový věčný život vypadal? co bys dělal celou tu věčnost? cucal koktejl na lehátku?
  sám mu tu duši zaprodáváš, tím, jak vyvoláváš svár a konflikt, kamaráde. jestli chceš něco změnit a nebýt současně tím volem, co někomu něco nutí, tak na to musíš jít úplně jinak a začít se konečně chovat rozumě. nebo máš pocit, že tyhle tvoje řeči někoho přesvědčí? že ti někdo, krom podobných fanatiků, bude naslouchat? :/

  a máš to poněkud pomotané, massmédia sou trh, v prvé řadě jim jde o odbyt – sledovanost. budou tam v prvé řadě cpát to, co chtějí lidi vidět, protože jinak by neměli zisky. jistě, funguje tam cenzura a kreativní výklad skutečností, ale pořád platí, že prvořadá je sledovanost. neviditelná ruka trhu.

 36. Rád bych se vyjádřil k několika argumentům. Myslím, že NEJDE přesně vědecky určit, jaké sexuální orientace existují, a tedy ani nejde určit, zda je vrozená nebo ne (stejně jako nejde vědecky dokázat MNOHO dalších věcí). To ale na ničem nic nemění! Osobně jsem příznivce toho, že je orientace vrozená, ale i kdyby nebyla – každý má snad právo mít rád koho chce a tudíž by měl mít i právo vzít si koho chce za manžela či manželku.

  Pořízení dítěte v homosexuálních párech z biologických důvodů není možné a proto nesouhlasím, aby každému homo páru, který si o něj zažádá, bylo přiděleno dítě. Rozhodně si však myslím, že je lepší, aby dítě vyrůstalo v rodině se dvěma muži či ženami, než aby bylo někde v dětském domově, kde mu není věnováno dostatek pozornosti.

  S podporou tradiční rodiny spíše nesouhlasím – ano, malé děti by měli vědět, že v přírodě je většinou sameček a samička, ale myslím, že by se jim už od věku, kdy jsou schopni to pochopit, mělo říct, že to tak nemusí být vždy a může spolu žít i pán a pán nebo paní a paní a že to není nic špatného. Pokud se toto nezačne dělat, pořád tady bude dětská šikana ve školách a také sebevraždy mladých lidí.

  Argument, že čím víc se o tom mluví, tím víc takových lidí je, je stupidní – lidí je takových pořád stejně, akorát se o nich dříve nevědělo, protože to prostě bylo zakázané. Ano, kdokoli si může na gaye hrát, aby byl zajímavý, což ale neznamená, že jím skutečně je.

  Také nesouhlasím s pochody typu Prague Pride – pokud je homosexualita normální, s čímž já souhlasím, pak nevím, proč by měla mít výstřednosti takového typu. Na druhou stranu chápu, proč to homosexuálové dělají – aby ukázali lidem, že to není nic špatného a že to podporují i někteří heterosexuálové -, ale prosím, tohle by se dalo vyřešit jednoduše, jak už bylo zmíněno, kdyby se to dětem už jako malým normálně vysvětlilo, že to tak prostě je. Jenže to by lidi nesměli být takoví zabednění tupci a hlavně se neřídit nějakou knihou, kterou kdysi dávno někdo napsal, aby mohl lehce ovládat lidi.

  PS: Mezi homosexuály sám patřím.

 37. [39]: To ale přece vůbecnení o tom, jak by se nám to líbilo… vážně nepochopím myšlení některých lidí, jako… ????????

  Své dítě má snad člověk rád tak jako tak, nehledě na sexuální orientaci… a pokud byste byli schopni své dítě kvůli toho odsoudit, tak… na to ani nemám slov…

  _____

  Proč si STÁLE někdo myslí, že větší povědomí a přijetí homosexuality ve společnosti nějak ovlivní jejich dítě????? Ovlivní ho to MAXIMÁLNĚ tak, že se nebude stydět a bát o tom někomu říct a bude se cítit mnohem lépe, pokud samo zjistí, že má jinou orientaci.

  A pokud se někdo bojí, že bude gayů a leseb víc a víc, až tu nebude skoro žádný hetero člověk a tím se lidstvo vyhubí, tak věřte, že se vyhubí mnohem, mnohem dřív 🙂

  "Homosexualita byla nalezena ve více než 625 biologických druzích. Homofobie pouze v jednom. A vy se stále ptáte, co je nenormální…"

 38. [39]: Sám sis podkopl své argumenty o homopropagandě. My, kteří tu tenhle názor do určité míry hájíme, opravdu nejsme obětí nějaké propagandy. Třeba někoho takového známe. Třeba si uvědomujeme, že každý máme něco, co naše okolí toleruje prostě proto, že mu na nás záleží. Světe div se, i homosexuál má rodiče, sourozence, příbuzné a kamarády, kteří ho mají prostě rádi takového, jaký je. Je vidět, že jsi ještě dost mladý na to, aby sis uměl představit bezpodmínečnost mateřské lásky. Patrně se neumíš vcítit do situace člověka, který by měl odsoudit najednou třeba nejlepšího kamaráda, který přijde s tím, že v posteli má místo Máni prostě Karla.

 39. Tak väčšina rodičov neni nadšená, keď zistia že ich dieťa je homosexuál, pretože to znamená že nebudú mať vnúčatá a je to koniec ich rodu.

  Ľudia si neuvedomujú že homosexualita je choroba, takže sa dá umelo šíriť a aj liečiť.

  Príčiny homosexuality: výchova (história napr. staroveký Rím, Grécko), prehodené energie, toxoplazmóza (šírená umelo tak ako morgellony), ultrazvuk (poškodzuje DNA a mozog).

  Ak je pravda že homosexualita je umelo vyvolaná, dôkazom bude nárast počtu homosexuálov, viem že neexistuje nejaké presné sčítanie homosexuálov, ale ono stačí pozorovať ľudí a myslím že to bude v budúcnosti viditeľné, že ich bude viac, dovolím si odhadnúť že tak  každý 6.-10.človek bude homo alebo bi.

  Nevravím že ste všetci obete homo propagandy, ale keby žiadna neexistovala, ľudia by o tom ani nevedeli a neriešili by to. Možno ani samotní homosexuáli by si svoju homosexualitu neuvedomovali, proste by nemali o tom ani páru, nikomu by sa s tým nepriznávalili a teda by ani nikoho rovnakého nespoznali.

  Adopcie homosexuálmi v praxi vyzerajú tak, že sú odoberané deti z normálnych rodín dávané homosexuálnym párom, čo asi neprinesie toleranciu a kľud, ale zas len nenávisť.

  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/318727-slovaci-nezastavili-v-britanii-adopciu-svojich-deti-parom-muzov/

 40. [44]: Navrhuju heterosexuálně orientované jedince, kteří vlastní potomky nechtějí, preventivně rovnou odstřelit, protože co s nimi, když rodičům nepřivedou vnoučata – pokračovatele rodu.

 41. [46]: Lidem reprodukční schopnost pochopitelně zůstala a zcela pochopitelně máme stále pudovou potřebu žít v páru a základat rodinu. Těch, co ty děti nechtějí, je pořád menšina. Ale jsou, budiž, já to naprosto respektuju. Jen je pro "přežití", zachování rodu důležitý dneska něco jinýho. Chováme se naprosto přirozeně stále, tak, jak nám velí naše pudy. Už totiž netřeba mít dětí deset, protože čím víc, tím víc šance, že alespoň jeden se dožije dospělosti. Nám stačí to dítě jedno. Dospělosti se dost pravděpodobně dožije naprosto s přehledem, při úrovni hygieny, stravy i lékařské péče, kterou máme, ale rodič potřebuje mít energii a prostředky na to, aby dítěti umožnil studovat, cestovat, poznávat, naučit se jazyky, platil kroužky, umožnil dítěti rozvíjet jeho potenciál. To jsou aspekty, který určují, jaký místo si vybojujete v současný společnosti, jestli z našeho potomka bude úspěšný hokejista nebo kardiochirurg.

 42. Takovou diskuzi bych na idnesu teda nečekala. Vždycky se najde někdo hloupý a nenávistný, ale že by až v takové koncentraci? To se tam přestěhovala polovina diskutujících z novinek?

  Jinak si myslím, že tohle je určitě zákon správným směrem 🙂 a rozhodně není tolik kontroverzní jako adopce (těm ale taky fandím). Adopce u homosexuálů jsou jediná americká věc, která mě teď napadá, ve které je USA (jasně jen některé státy ale i tak) před evropou napřed. Holt Evropa je, byla a bude konzerva. Pěkný článek Lúmenn 🙂 palec nahoru!

 43. [37]: Ale ani ty niesi tolerantná napríklad k náboženstvám.
  Tak isto ako ty máš priateľov homosexuálov, iný ľudia zas môžu mať za priateľa kresťana, jehovistu, moslima alebo trebárs komunistu, o ktorých ty šíriš nenávisť. Vďaka tým nenávistným diskusiám o homosexuáloch aspoň vieš, ako sa cítia tí, čo si čítajú tie tvoje nenávistné články, takto sa ti to oblúkom vracia. 😀

 44. [50]: I když je člověk křesťan, tak se může řídit desaterem sám a zaprvé nenutit ostatní, aby byli také křesťany, a zadruhé jim nevnucovat jejich názory, způsoby chování a odepírat lidem základní práva, což ospravedlňují tím, že "je to tak psáno v Bibli a Bůh by to tak nechtěl". Křesťané by si měli uvědomit, že pro ateisty žádný jejich Bůh není a tudíž se jím nemusí řídit…

  Osobně nemám rád náboženství, a to žádné, z některých se mi však líbí některé myšlenky (např. z buddhismu). Pokud je člověk křesťan takový, že se řídí desaterem, chodí do kostela a modlí se, nic proti němu nemám. Nesnášet je začínám až tehdy, když vnucují křesťanské myšlenky běžným lidem a nutí je se podle nich chovat.

 45. Přesně tak, taky jsem gay, buddhismu se už nějakou dobu věnuju, a s žádným odporem k homosexualitě jsem se tam nesetkal 😉 Občas někdo z kamarádů má nějakou narážku, ale stejně tak si na oplátku občas vystřelím já z něj, že je vegan, tak by neměl používat výtah a měl by chodit zásadně po schodech, protože když už zdravý životní styl, tak se vším všudy 😀 Osobně bych děti nejspíš nechtěl, protože bych chtěl v budoucnu hodně cestovat 😉 to ovšem neznamená, že bych to právo chtěl upírat ostatním gayům. Je to něco podobného, jako volby. Mám právo se jich nezúčastnit, ale nemám právo je zakazovat všem ostatním.

 46. [33]:Mají právo na manželství s opačným pohlavím, stejně jako já. Ani já si nemůžu vzít stejné pohlaví. Neznamenalo by to potom, že oni, použiju tvůj citát, jsou 'rovnější'?

 47. Ano, ve Francii si gay může vzít ženu. Ale stejně tak heterosexuál může uzavřít rovnoprávné manželství, s člověkem stejného pohlaví, když bude chtít 😉 Tu orientaci přece nikdo žádným sexmetrem měřit nebude, takže tam mají všichni stejná práva, u nás ne. Tady pořád gayové v rp nemůžou adoptovat děti, darovat krev atd… Promiň, ale říct v zemi, kde gayové nemají rovná práva, že přece můžou vstoupit do manželství se ženou, je opravdu asi jako bych tobě řekl, tak se zaregistruj s holkou, máš na to přece právo. Nebo jako bych v zemi, kde je zakázané vegetariánství, tvrdil, že mají přece všichni stejná práva, protože vegetariáni tam můžou jíst maso, stejně jako všichni ostatní. Co na tom, že jim chutná ovoce, zelenina nebo mléčné výrobky a maso ne. Dnes chtějí svatby gayové, za chvíli se budou brát lidi s ovcema 😀 Dneska vegetariáni nejí maso, příště přestanou pít vodu 😀 Takové argumenty prostě neberu. Společnost se vyvíjí, je různorodá, rozmanitá, a právní systém má být této rozmanitosti co nejlépe přizpůsoben. Nežijeme v totalitním státě, kde měli taky všichni právo volit jednu stranu.

 48. [57]:No vidíš, ale nepřijde mi, že by se společnost vyvíjela správným směrem, spíš slepým směrem. Homosexuálové, o kterých jsem mluvila už dřív, žádná taková práva nechtějí, oni prostě chtějí, aby se už všechno uklidnilo a lidi okolo nich přestali dělat scény, zatímco gayové, kteří se objevili teprve v posledních letech, si hrají na mluvčí homosexuálů, což v žádném případě nejsou.
  Například, omlouvám se za to přirovnání, určitě se na mě všichni ohradí, že jsem homofob, což nejsem, rakovinotvorné buňky taky nikdo nepodporuje, a to jsou tak mladé a kreativní.

 49. Samozřejmě i já si uvědomuju, že je ve společnosti spousta problémů. Je spousta lidí na ulici, naše republika je zkorumpovaná, hodně lidí se soustředí na kariéru, a pak díky tomu zapomíná na vztahy a tak bych mohl pokračovat… ale pořád si myslím, že v dnešní době, aspoň my v Evropě, pořád žijeme v nejlepším společenském systému, jaký byl zatím vyzkoušen – v demokracii. Můžeme svobodně volit, už 60 let tu nebyla válka, můžeme svobodně cestovat… jednak to tu dřív nebylo, a jednak podle mě k těm svobodám patří i milovat toho, koho uznám za vhodné a být rovnoprávný s dalšími občany. Myslíš, že jsem si vybral, jakou budu mít orientaci? Narodil jsem se tak. Černoch je taky v menšině, přesto má stejná práva, jako běloch. Tak proč ne my? Víš, mým mluvčím je jedině moje srdce, a to prostě směřuje jinam, než k holkám… Rakovinotvorné buňky? Tak jestli se mnou chceš hrát slovní ping-pong, tak máš vlastně pravdu…ano, pro naši planetu začínáme být my, lidstvo, s některými věcmi, co děláme, už opravdu jako rakovina… ničíme deštné pralesy, vyrábíme GMO, vypouštíme výpary do ovzduší, a hlavně, lidi jsou už přemnožení jak králíci. Příroda si s tím hold musela nějak poradit. Možná proto vymyslela homosexualitu. 😉

  Posouvat společnost správným směrem je dost důležité… proto se taky snažím třídit odpad, pracoval jsem v lese a pečoval o mladé stromky, kupuju si Nový Prostor, abych pomohl bezdomovcům… myslím, že se snažím dělat dost, a pak někdo, kdo mě v podstatě vůbec nezná, nějaká anonymní Ann, přijde, a začne mi říkat, že jsem stejně špatnej, jenom proto, že se mi líbí kluci 😀

  Klid by mohl být. Ve Francii proti svatbám gayů protestoval milion lidí… pak je uzákonili a dnes ticho po pěšině. Asi si Francouzi uvědomili, že udělají lépe, když se budou ze světa radovat a šířit kolem sebe ty dobré drobnosti, které stojí za to… místo toho, aby se strachovali, že za rohem naproti školy se políbili dva kluci a nedejbože, aby to snad viděly děti 😀

 50. Taky je zajímavý, jak ve svém komentáři zdůrazňuješ rozdíl mezi slovem gay a homosexuál. No vidíš, já zas moc nemusím to slovo homosexuál. Zní to totiž podobně, jako mixomatóza, což je, mám dojem, nějaká nemoc, která postihuje králíky 😀 Gay je jednak kratší, a jednak to slovo ve staré angličtině původně znamenalo něco jako veselý, šťastný nebo pestrý. Chápu, někteří gayové chtějí už jen klid, a bít se za svá práva nemají sílu. Možná proto, že se bojí. Možná mají pocit, že už vybojovali dost, a že dál už to nemá cenu, a nevidí ty nespravedlnosti, co se kolem všude dějí… jak jsem říkal, Francie, Anglie, Nizozemsko, Dánsko… všude tam už manželství gayové a lesby mají (máme), a nemyslím si, že by tam proti tomu někdo nějak extra protestoval. Je tam ten klid, jak říkáš, protože lidi už si zkrátka zvykli. Tak, jako si zvykli na svatby bělošek s černochama, což třeba v 60.letech v USA byl dost nevídaný jev, jako si zvykli na to, že létáme na Měsíc, nebo že ženy mají volební právo, nad čímž by lidé v 19.století kroutili hlavou. Lidi si postupem času zvyknou na všechno, pokud to ničemu neškodí. 😉

 51. [60]: Nikdy jsem neřekla, že homosexuálové jsou špatní lidi. 🙂 Naopak, jsou hodně důležití v naší společnosti, ale asi trochu jinak, než si to většina dnešní populace představuje.
  My dva se prostě nikdy neshodneme, už jenom proto, že si myslím, že demokracie je to nejhorší zlo. Demokracie znamená, že dva opilci, kteří ani nemají dodělanou základku, mají větší moc než jeden vzdělaný profesor. To je prostě nelogické. Jako kdyby tři lidi ztroskotali na ostrově a hlasovalo by se koho snědí. Ten jeden potom nebude mít co namítat, protože to bylo odhlasováno demokraticky. Jenom za komunismu se nemohlo cestovat.
  Nemyslím si, že by se právo mělo starat o lásku. Mohli by se potom začít dít zajímavé věci. Manželství, vtah mezi ženou a mužem, je jenom proto, aby se rodili děti. Jiná věc je, že to teď moc nefunguje, ale to už zase souvisí s krizí společnosti.

 52. [62]: Samozřejmě, že znám.
  Jinak radím ti poslechnout si nějaké diskuze s politikem, pokud se tak dá nazvat, Januszem Korvínem Mikke. Nejsem si jistá, jestli jsou nějaké přeložené, ale možná Strana svobodných občanů nějaké přeložila. Má jedinečné a přitom tak logické názory.

 53. Jasně, demokracie má svoje chyby. Jak říkáš, v demokracii můžou někdy dva blbci třeba přehlasovat jednoho chytrého. Ale furt je to lepší, než diktatura, kde jeden blbec může rozhodovat o životě třeba miliónu chytrých 😉 Pokud by manželství bylo jenom za účelem plození dětí, tak by se podle téhle logiky mohlo zakázat manželství lidem neplodným, nebo třeba těm, kterým je víc, jak 80, což samozřejmě nikdo nechce. Bude v tom i něco víc, jisté symbolické potvrzení lásky…
  Funkce homosexuality, jak už jsem psal, může být brzda proti přemnožení, nebo i
  přinášení nových barev do společnosti…
  U tučňáků to myslím snižuje agresivitu uvnitř druhu…

  Toho Korvína si určitě poslechnu, přestože názory Strany Svobodných občanů zrovna za logické nepovažuju, což by už ale bylo na jinou debatu 😉

 54. Niekedy je lepšia diktatúra, kde vládne jeden múdry človek, ako demokracia kde vládne tisíc blbcov ktorý sa len hádajú a nevedia sa na ničom dohodnúť. Demokracia je na hovno v tom že všetko strašne spomaľuje. Diktátor proste rozhodne a hotovo, taký Hitler sa s homosexuálmi nesral, rovno to hádzal do koncentrákov. Teda nevravím že zrovna Hitler bol ten múdry človek, chcem len povedať že homosexuáli môžu byť radi za tento svet kde majú aspoň nejaké práva, a nemali by toľko vyskakovať a drzo žiadať rovnaké práva ako normálna rodina. Teda nič v zlom ale takto si homosexuáli ľudí skôr znepriatelia, a nikdy neviete čo sa môže stať, môže nastať prevrat ako na ukrajine, k moci sa dostať fašistická vláda a môžu nastať pre homosexuálov horšie časy. Veď vidíte v diskusiách, že napríklad kvôli ukrajine stúpa nenávisť ľudí voči rusom aj američanom, takže pre dobro homosexuálov, nebolo by najlepšie žiť v tichosti v utajení a neprovokovať? Keď homosexuálov ľudia nebudú mať stále na očiach, nebudú k nim mať ani nenávisť.

 55. [65]: Většina lidí jsou blbci nebo se nezajímají o politiku, a tak je lehčí svrhnout jednoho blbýho diktátora, než apelovat na celý národ, aby se o něco začal zajímat a postupoval logicky a dobře. V mém ideálním státě by byl panovník, který by byl samozřejmě hlídaný několika lidmi, ale měl by mnohem vyšší pravomoci než prezident.
  Manželství je v definici jako instituce pro výchovu dětí, a já vím, že tento článek je o adopcích homosexuály, ale přece to je i za účelem zplození dětí. Já nevím, jak bych to vyřešila, protože chápu obě stanoviska, pro i proti, ale spíš pořád stojím na straně proti, protože se mi to zdá víc logické. Nechci  se o tom hádat, jenom jsem chtěla představit svůj názor.

 56. to mariankosac: Tvoje argumentace je podobná té, kterou používá čínská vláda. Ta taky říká, že díky autoritativnímu stylu vládnutí se může rychle rozhodovat. Přesto demokracii fandím. Neslyšel jsem o tom, že by někdy v čele diktatury stál moudrý člověk. Chytrý možná, ale nikoliv moudrý. Dám příklad, Hitler byl chytrý, dalajlama, Havel či matka Tereza byli moudří. Naopak, diktatury mají vždy sklon potlačovat inteligenci, která pro ně představuje potenciální nebezpečí, ať už je ta diktatura nacistická, komunistická, nebo nějaká jiná. Zbytek tvého komentáře je právě klasická diktátorská argumentace: Co byste ještě chtěli, máte držet pusu a krok a být rádi za to, co máte. Podobná argumentace se používala v 60.letech proti černochům a i dnes se používá například proti ženám, které chtějí mít za stejnou práci stejný plat, jako muži, což ani dnes v mnohých zemích není samozřejmostí. Za diskriminaci nemůže její oběť a naopak pokud se o něčem mlčí, tak se to tabuizuje čím dál víc. Za komunistů se o homosexualitě nemluvilo, a podle průzkumů z roku 1988 na ni měla většina lidí negativní názor. Dnes, když se o tom hodně mluví, tak podle dnešních průzkumů jen asi 6% lidí je výrazně proti homosexualitě, 37% nám přeje adopce, teda aspoň v ČR. Takže nemáte pravdu. Na Ukrajině to snad pan Porošenko zvládne. Proruské obyvatele uklidní tím, že s Moskvou jedná, ruština se stane oficiálně uznaným jazykem a kdo bude chtít do Ruska, bude moci odejít. No a proevropští Ukrajinci se mohou těšit na asociační dohodu. Bude-li Ukrajina směřovat do EU, tak tam fašismus nemá šanci, protože ta už si to uhlídá a nepustí tam jen tak někoho.

  to Ann: S tou diktaturou, viz má odpověď pro mariankosac. Je to utopie. Každý není Marie Terezie a pokud, jak říkáš, se většina lidí nezajímá o politiku anebo jsou blbci, tak postupem času se to stejně zvrtne. I diktátor se může časem ukázat jako blbec, i když se tváří moudře a pak bys neměla žádné volby, abys ho odstavila od moci. A musela bys udělat leda nějakou revoluci.

  No pokud je manželství instituce pro výchovu dětí, tak proč ji nedopřát i nám? V té Francii nebo Holandsku to pochopili. Občas pomáhám s výchovou svého malého synovce a má mě úplně stejně rád, jako kdybych byl hetero.
  Když váháš, tak snad se mi podaří tě přesvědčit, i když v to zatím moc nedoufám 😉

 57. Mimochodem, za starého Říma nebylo manželství definováno jako instituce k výchově dětí, ale byla to v podstatě obchodní smlouva. Lidi se brali spíš z rozumu, než z lásky. Když už konzervativci tolik lpí na tradicích a chtějí se vracet k osvědčeným věcem, které přece byly už kdysi dávno, tak proč se tedy nevrátit rovnou ke starému Římu? Anebo k uctívání Peruna? 😀 Kde by to vracení se do minulosti skončilo? A kdo vlastně určuje, co ještě je tradice, a co už ne? Spíš řečnická otázka 😉

 58. S tímhle článkem nějak moc nesouhlasím. Podle mě je naprosto normální, že někdo chce mít děti. I když je homosexuál.

 59. Komentáře tohoto typu jsou absurdní, ale časté, padající moudra. Připomnělo mi to moji zkušenost, kdy mě moje tetka neustále otravovala s tím, kdy jí přivedu ukázat partnera. Odpověď typu: že snad bych jej/ji měla představit prve svým rodičům, neobstála. Tehdá, jsou to roky zpět, ze mne vypadalo: Dobře, přivedu ti ukázat a představit svoji přítelkyni. Odpověď: Homosexuálové jsou nemocní lidé, kteří by se měli léčit. Dál už to nepokračovalo… tiše se to přešlo. O své tetce říkám, že je nemocná duchem a to je také vše, co bych k tématu článku řekla.

 60. No ano, být moderní dneska znamená, mít rád buzíky a všechno jim tolerovat. Když máte přirozené heterosexuální názory a chráníte tradiční model rodiny, jste hned homofob, extrémista a potlačujete lidská práva. Homopropaganda na nás útočí odevšad.
  O tom že z dětí homosexuálů vyrostou individua, co nemají představu o tom co je normální a co ne, se snad diskutovat nemusí, to je naprosto jasné. Za padesát let budou všichni teplouši, protože to bude normální, moderní a více výhodné… A vymřeme.
  Tak si tu moderní ideu užijte, dokud ještě můžete. Už takhle stejně vymíráme.

 61. Vy riesite adopciu, my na Slovensku, ak sa nemylim, nemame ani povolene homosexualne manzelstva. A castejsie su pocut zo strany politikov navrhy na ochranu tradicnej rodiny.

 62. Společnost může fungovat jen díky toleranci – je to nejdůležitější vlastnost, které můžeme dosáhnout za co nejmenší námahu. Bohužel, tolerance nejsou schopni primitivní lidé, kteří se i tady ukázali v této diskuzi a naopak rozpad společnosti přisuzují homosexuálům a lidem, kteří proti přirozeným věcem nic nemají. Přitom za zmiňovaný rozpad společnosti můžou jen konzervativní lidé, kteří nejsou schopni přijmout, že nejsme již v nějaké šílené době, kdy by nám někdo jasně diktoval co je nenormální. A jak vlastně někdo může mít vůbec tolik drzosti říkat co je nenormální? Jo, jen ty primitivní lidé…
  (a my, že máme vymyté mozky z propagandy? Podívejte se na Alušky blog jak šíří nenávist proti homosexualitě a nazývá jí nemocí… to zase já pokládám za vymývání mozků svých čtenářů. Jojo, strčit jeden článek na vymytí mozku mezi ostatní velice kvalitní články je holt nepatrný krůček, kterým vás lze lehce oblbnout.)

 63. Palec hore! Krásně sepsáno, shrnuto, … souhlasím s tebou snad ve všech bodech.
  Sama jsem se teprve nedávno dozvěděla, že homosexuál vlastně nemá nárok na dítě, která může vychovávat třeba roky, biologického rodiče – partnera, když dojde k nějaké tragédii. A to mi příjde jako to největší zlo, které se na tom dítku napáchá – jakoby nestačilo, že jeden milovaný rodič odejde, ještě mu vezmou i dalšího, který o něj příkladně pečuje po celou tu dobu …. no, hnus!
  A že má dítě zmatek, když má dvě maminky/dva tatínky? Cožpak není všecko "o zvyku" a o našich názorech? Když začne naše společnost příjmat homosexuální rodiče, nebudou pokládaní za nenormální, žádný chaos ani pocit méněcennosti vzniknout nemůže! – problem solved 🙂 A tisíkrát lepší mít dvě maminky, než jednu, která domů tahá každý měsíc jiného strejdu …
  A obracet se v tomhle případě na selhávající tradiční rodinu je od nás, morálně upadlých, kteří rodiny rozvracejí z nedostatku času, pevné vůle, … je to teda pěkné pokrytectví!
  Měli bychom se posunout někam dál a v zájmu záchrany "tradiční rodiny" hledět na to, zda jsou dotyční rodičové dostatečně zodpovědní k tomu vychovávat dítě, pečovat o harmonický a věrný vztah – ať to stojí, co to stojí – a ne se hloupě zaobírat pohlavím … 🙂

 64. [72]: Tak jednak nevím, proč zrovna dneska je tak moderní být homosexuál, když s menšinovou orientaci se lidstvo setkává už minimálně od antiky, takže si to asi jen tak někdo nevymyslel, jen aby byl hrozně moderní a cool 🙂 Taky si troufám říct, že tradiční model rodiny je před vším: fungující partnerský vztah a děti a na to bychom se měli zaměřit prvně – jak si zachránit svoje heterosexuální svazky, které v dnešní době nemají žádnou cenu, když se rozvádíme a soudíme o děti jako na běžícím pase a k rodině jako takové nemáme absolutně žádnou úctu. Podle mě, dokud nepřevezmeme zodpovědnost sami za sebe, pak můžeme jen držet hubu o tom, jak špatné je, když děti vychovávají dvě maminky, třeba. Nebuďme takoví pokrytci!
  A taky bych chtěla vidět, kolik individui vzešlých z homosexuální výchovy znáš, když to tady tak prosazuješ :)… btw. proč bychom měli být všichni teplouši, ty sis svou sexuální orientaci zvolila?

 65. Samozřejmě se jedná o problematiku omílanou neustále dokolečka. Nebudu to rozvíjet můj názor, zda jsem pro anebo proti, ale je pravda, že v naší společnosti (myšleno ČR) nejsou řádně ani upravena práva manželů/manželek v případě homosexuálního sňatku. Není to stejné jako u heterosexuálních párů. Samozřejmě, že by to legislativně pravděpodobně nebyl až takový problém, ale celá společnost je notně konzervativní a obzvláště u nás na to lidé nejsou připravení. Ať už by k adopci homosexuálů došlo anebo ne, je třeba myslet na ty následky a reakce společnosti, které by mohly být mnohem devastující (i pro samotné dítě) než prozatimní agresivní komentáře na internetových diskuzích.

 66. Mě vždycky strašně fascinují ty vysvětlení, jak homosexualita podle některých lidí vzniká, že za to může výchova, homopropaganda z filmů, očkování, ultrazvuk, chemtrails, "homovirus" nebo jakýkoli další ilumináctví. Lidi co tohle vymýšlí musí mít hodně bujnou fantazii.

  A jinak k článku, internetová diskuze je prostě fenomén, s lidmi tam ani nemá cenu diskutovat. Můžeš se pobavit nad tím, co píšou, ale nevysvětlíš jim to, je to v podstatě ani nezajímá.

 67. [21]: něco podobného jsem chtěla taky napsat, ale nedostala jsem se k tomu, jelikož jsi mne předběhla 😛

  Já nikomu nebudu brát jeho názor, je to čistě vaše věc, ale já si myslím své. Nazdar -.-

 68. Mojí sestře, kvůli mému otci, kdysi hrozila ústavní péče. Všem, kteří jsou tak proti adopci homosexuály, by se měli do takového ústavu jít podívat. Raději mít dvě milující maminky nebo dva milující tatínky, než mít patnáct "sourozenců" a tři tety, které to mají jako zaměstnání (a starají se o další kupu dětí, takže i kdyby opravdu chtěly – a já věřím, že chtějí – tak těm dětem nemůžou dát tolik, jako rodiče – i kdyby homosexuální). Pokud lidé argumentují tím, že dítě by mělo vyrůstat v klasické rodině, tak ta rodina, kde jsou rodiče stejného pohlaví, se té "klasické" podobá rozhodně více, než ústavní péče.

  Myslím, že bychom se spíš měli zaměřit na to, aby děti vyrůstaly ve fungujících rodinách – a těch je v dnešní době a v dnešní společnosti málo. A jestli v takové fungující rodině budou rodiče stejného pohlaví, tak proč ne.

  Takže s článkem musím jedině souhlasit.

 69. 😀 stejně jako mně se i tobě zvedá kufr z internetovejch diskuzí o podobnym tématu, ale nechtěně sis takovou diskuzi timhle článkem zařídila i tady… fuj, zase je mi zle, to bych byl radši vychovávanej koněm a ovcí…

 70. [72]: No ty vole. Že i v dnešní době je naše populace plná vysoce nevzdělaných a vyloženě hloupých individuí, to tak nějak vím, ale stejně mě setkání s důkazem dalšího takového člověka vždycky překvapí. Tvoje "argumenty" ti vyvracet nebudu, jen si přeju, aby tvé něžné protibuznovské vyjádření viděli všichni ti, kdo o tobě smýšlejí jen v tom nejlepším světle. Nechápu, jak může náš vzdělávací systém vyplodit někoho s tak předpotopními názory. Do sudu s hřeby bys všechny homosexuály zavřít nechtěla? Uvláčet k smrti za ten hřích, co se dobrovolně rozhodli spáchat tím, že budou na truc "nenormální".

 71. Podle mě na dítě nebude mít dopad ve špatným ale v dobrým, protože když ho budou vychovávat dvě maminky/dva tatínkové tak k homosexuálům nebudou mít takovej odpor jako nějací jiní lidé (nebudou jim nadávat, mlátit je, atd. …)

 72. Článek, který jsem tu četla minule, mě nijak nenadchl, ale musím se přiznat, že tenhle je opravdu super. Konečně to někdo napsal takhle otevřeně.
  Pročetla jsem si tady pár komentářů. S některými souhlasím a u některých mám chuť dotyčnému odkroutit hlavu. 😀
  Tohle je asi jediná věc, kterou o sobě s jistotou můžu říct a to je, že jsem se naučila být hodně tolerantní. Homosexualita mi nevadí – dokonce i já sama jsem přemýšlela nad bisexualitou… nakonec jsem si řekla, že jsem prostě "na lidi". 😀
  Musím se přiznat, že já se stavím hodně kladně k tomu,aby homosexuálové mohli adoptovat děti.
  Argumenty nějakého komentujícího ohledně AIDS/HIV jsou vážně k smíchu. Doufám, že mu taky neušlo, že AIDS/HIV jsou nakažení především muži a to je máme vystřílet? O.o
  Komentující pod tím mě ještě více odrovnal, že existuje nějaká homopropaganda a feminicmus (vím, byly tam i další věci), že svět vedou do zkázy… Chtěla bych vědět, na čem si ty názory zakládají. Nějaká údajná studie… Studie prokazují, že teenageři  jsou nejšťastnějšími… Ano, samým štěstím páchají sebevraždy. Mně přijde, že lidi věří snad úplně všemu, kde se přidá slovíčko studie… -.-
  Taky jsem se setkala i s dotazníkem, jestli bychom byli pro to, aby homosexuálové mohli adoptovat děti… Ty volné odpovědi, co tam dali. Já jsem se za nás musela až stydět, jak nedokážeme tolerovat ostatní…

 73. Naprosto s tebou ve všem souhlasím. Nechápu proč si homosexuální páry nemůžou dítě adoptovat. Argumenty, že je to proti přírodě a že ty děti nebudou znát vzor tradiční rodiny a dva muži (ženy) prostě dítě mít nemůžou…Lidé, kteří proti takovým adopcím jsou, jsou blbečci, protože si neuvědomují, že ty děti, jsou z dětských domovů, kde ten "tradiční vzor rodiny, lásky a péče" určitě nezažijí. A takovým dětem bude určitě líp u dvou lidí (je jedno jestli mužů nebo žen), kteří je budou milovat a starat se o ně.

 74. Nie som homofób, podporujem partnerstvo medzi homosexuálmi, ale deti by mať podľa mňa nemali. Môžete sa postaviť aj na hlavu , ale je to neprirodzené. Škoda, že neviem teraz nájsť článok, ktorý obsahoval výpovede detí vychovaných v homosexuálnych zväzkoch. Ani jedno nepodporovalo takýto model rodiny.

 75. Ačkoliv můj názor bude jistojistě přeburcován horlivými diskutujícími výše, i přesto se o něj pokusím.
  Proti označení homosex. partnerů za manžele  rozhodně jsem, jelikož i já si v hlavě uchovávám jakousi myšlenku "tradiční rodiny". Ale proti adopci dítěte nic nemám, však jsou to také lidi, mnohdy slušnější…

 76. Příjde mi absurdní,že se dnes v 21.stolení ještě tak odsuzuje homosexualita.Já jsem jejich 100% zastáncem.Je to jenom jiná sexuální orientace a někteří jedinci z toho dělají bůh ví co,někdy dokonce i nemoc!!Naprosto nechápu,proč nemá nebiologická maminka/tatínek právo na to být se svým dítětem v případě smrti biologického rodiče,když s nimi to dítě bylo celý život.S tou psychikou dětí naprosto souhlasím,sama mám kamarádku kterou vychovávali dvě maminky a je naprosto normální a v pohodě a rozhodně jí to nějak nepoškodilo.Tradiční rodiny?U nás ve škole méně jak polovina oba biologické rodiče a musím uznat,že rozvod udělá s psychikou dětí hodně z vlastní zkušenosti a rozhodně je rozhodí víc,než kdyby měli homosexuální rodiče.

 77. Moc pěkný článek, takové si nikdy nenechám ujít. Trochu jiné je to s těmi diskuzemi. Od jisté doby je nečtu, ani na ně nereaguju, protože jsem zjistila, že místo rozčilování mohu dělat mnohem užitečnější věci a ještě si ušetřím svůj chatrný žaludek a nervy 🙂 Ovšem, kdyby podobný názor zastával i někdo z komentujících, tím myslím, aby si všímal hlavně sebe a svých chyb, nedostatků a mindráků, pak by ty diskuze možná mohly za něco stát a zase bych se k nim vrátila.

  Jsem si jistá, že ve zdejších komentářích bude hodně negativních názorů, opravdu jsem to prolétla jen letem světem, takže chci přispět něčím pozitivním…
  Souhlasím se vším, co jsi napsala!
  A taky přiznávám, že to dělám z velké části i z principu.
  Před několika lety jsem byla ochotná diskutovat. S přáteli, se známými, s lidmi na fórech, jenže jsem to musela vzdát. Argumenty byly ještě horší, než které jsi tu vypsala. Zlo plodí zlo, nikdy to jinak nebude. Mou naivní dušičku, která se v té době domnívala, že ve světě panuje rovnoprávnost a že se lidé mají všeobecně rádi a neodsuzují rozdíly, napadl mor jménem předsudky, závist a zloba. Jak to mohlo dopadnout? Dnes jsem na stejné lodi, jen na opačném konci. Neuznávám názory a argumenty homofobů, protože oni kdysi neuznávali ani blbou toleranci.
  Hlavně nechápu, čeho svým křikem chtějí dosáhnout. Že se snad někdo chopí zbraní a půjde všechny homosexuály vystřílet? Nebo, že je začnou zavírat do ústavů, ze kterých nebude úniku?
  Jsou tady, stejně jako jiné menšiny a jen tak nezmizí. Buď se s tím naučíme žít, nebo se necháme ovládat nenávistí.
  To pak bude ale na tom světě krásně, že? 😉

 78. + jsem ještě zapomněla zmínít, že nechápu lidi, kteří adopci homosexuali úplně zavrhují. Však kolikrát se to díte dostane do xkrát horší péče, jen za účelem výdělku, ale je to bohužel státem povolené!

 79. Dobře napsáno a naprosto s tebou souhlasím. Takovýhle lidi si nezaslouží nic víc, než podrážkou do ksichtu.. Rozhodně je o 100% lepší, když vychovávají dítě dva milující tatínkové nebo maminky, než když je vychovává sice tradiční vzor rodiny, který je ale rozhádaný, chlastá nebo u nich dochází k domácímů násilí. V homosexuálních kruzích se pohybuji hodně a musím říct, že většina z nich by vychovalo své dítě lépe, než kde kdo heterosexuální. Ještě k tomu se tím dítě učí i větší toleranci vůdči menšinám, což je v dnešní době důležité.. 🙂

 80. Parádně sepsaný článek. Úplně na mě z něj srší tvoje zloba, ale v dobrém slova smyslu. Naprosto s tebou souhlasím snad ve všech věcech. Drž se svého názoru a nenech si ho nikým změnit:)

 81. Vážně je někdo schopný přirovnat jednoho z homosexuálních rodičů ke koni?! Bože tyhle lidi by se měli stydět! Znám ve svém okolí (je mi 15) naprostou hromadu lidí s rozvedenými rodiči, sama mezi ně patřím (+nějaké další rodinné komplikace, ale to nechme stranou). Možná i proto mi přijde takovéhle stavění se proti homosexuálním rodičům naprosto hloupé, připadámi to rozhodně lepší, než když dítě vyrůstá v nějaké pochybné rodině. Navíc v dnešní době se o tradiční rodině mluvit nedá… Jak můžou existovat lidé, kterří by radši dali dítě do dětského domova místo do výchovy k homosexuálním rodičům, to vážně nechápu. Mám pocit, jako by ta dnešní doba vymývala některým lidem mozek a že do 21. století vůbec nepatří.
  Problém je, že tu ale taková lidé asi vždycky budou.

 82. Dobře napsáno. Nečetla jsem tu celou diskuzi, ale pak jsem narazila na tu homo propagandu…
  Osobně je mi z toho taky smutno. Se svojí vlastní orientací trochu váhám, ale co, puberta, stane se. Vím, že mamka mě za to nezabije, ve svém okolí znám pár osob, co jsou na tom stejně. I když to na nich nemusíte poznat.
  Ale je pravda, že i já bych někdy některým homosexuálům nejradši jednu vrazila. Na rozdíl od některých svých známých vůbec nechci na Prague Pride, protože to nechápu. Takže ona to homofobie někdy není jen tak bezdůvodná, skoro by se to dalo přirovnat situaci s některými menšinami, kdy menšina dostane práva a bude propagována na úkor většiny. Což chápu. Na druhou stranu tenhle zákon smysl má, je to pro ochranu dítěte. U adopce samotné bych váhala. Sice tu orientaci nezměníte, ale co se týče rodiny, mám poněkud konzervativní názory, radši si ji založím s někým, s kým si budu rozumět, u koho budu mít určité jistoty, že to vyjde, že mě neopustí a bude to fungovat, než abych zdrhla s prvním fešákem, se kterým otěhotním támhle někde na táboře/kurzu/kdekoliv jinde a přidám se k těm nevím kolika osobám, co to takhle mají.
  Tahle společnost prostě potřebuje změnu, ve všech ohledech, menšiny si musí uvědomit, že jsou prostě menšiny, a demokracie sice funguje na principu většiny bez utlačování menšin, ale to neznamená jejich propagování, že. 🙂

 83. Dnešní svět si prostě říká, že homofobie je v pořádku. Když ten člověk za to ani nemůže, na co je.
  Souhlasím s tvým článkem. Nemám naprosto nic proti homosexuálním párům a rodinám. Ale na děti to vliv mít může. Tvaruje nás genetika, výchova a okolí. Neznamená to však, že dítě bude mít taky homosexuální sklony. Jsou daleko horší rodiny, kde děti bijí a nadávají jim. Záleží pokaždé na jedincích.
  Zároveň je ale pravda, že tímto tempem by lidstvo mohlo vymírat. Už nám nejde tolik o zachování druhu, jako zvířatům, protože už je nás i tak moc. Taky je pravda, že homosexualita je nějak v "módě" (jeden čas jsem se trochu trhla do yaoi((kluk+kluk)), takže z vlastní zkušenosti vím že se to šíří).

  Hrozně mě štve komentář
  [14]: protože si sama vybírá a překrucuje fakta. Sice řekne, že většina nemocných AIDS jsou homosexuálové, ale už neřekne kolik homosexuálů je nemocných AIDS. Mluvit obecně o všech homosexuálech jako o násilných drogově závislých pedofilech je vážně směšné. Taková škatulka kam si zahazuj všechny lidi, kteří se ti nelíbí. Každý člověk přeci není stejný. Třeba o Japoncích je známo, že jsou pracovití. Ale to neznamená, že když jsi Japonec, jsi automaticky pracovitý. To samé platí i o homosexuálech. Nejsou to všechno monstra před kterýma musíte ukrývat své děti. Můžou to být normální lidé do kterých by jste to nikdy neřekli.

  Sexualita člověka je podle mě jen a jen jeho věc. Dokud tím neobtěžuje ostatní, nic nám do toho není. A jestli tento zákon zahrání alespoň nějaké to dítě před děcákem, pak je to dobrý zákon…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.