Růžové šílenství na blog.cz

http://mozektevidi.net/clanek/pekna-holka-nebo-barbina
Je mi na nic, je mi blbě…takhle začíná jedna písnička od eSPéeSek a přesně takhle teď znějí moje myšlenky. Kdo jste viděli upoutávku na Krásná.cz možná smýšlíte taky tak…
Proč mě to tak štve? Proč jsem vzteklá, že mi skřípou zuby? Proč mám sto chutí změnit si hosting ať to stojí, co to stojí?
Uf, ale dost. Jsem hodně naštvaná a nechci vypouštět z pusy (pardon, z klávesnice) něco, čeho bych později litovala. Takže nádech a výdech…a jdeme na to.
Všichni jsme asi postřehli, že se na srdci blogu nějak příliš často a příliš nápadně objevovaly články o tzv. dívčích blozích. Jen za poslední dva, tři měsíce jich bylo aspoň pět. Rozhovory s Natalií Sadness, která se proflákla videoblogem, počínaje a polemikami, zda je dívčí blogíseQ autorský, konče. Říkala jsem si, že to asi bude tím, jak se to řeší na autorském klubu a taky tím, že růžovka Natálka se objevila na titulní straně Reflexu. Prostě duch doby, který přejde.
Ale prdlačky, dámy a pánové, ona to totiž byla cílená mediální masáž.

Milej blog.cz si spočítal dvě a dvě, do toho se objevil nějaký šikovný manažírek z novy a rozjela se kampaň „dívčí blogy – co vy na to?“. Všechny ty články, diskuze pod nima a podobné chujovinky byly jen zástěrka pro to, aby milí admini zjistila, jak blogová komunita reaguje na tohle téma.
A asi jsme reagovali dle plánu. Trocha kontroverze od těch starších a inteligentnějších, velký zájem ze strany těch mladších a telecejších. A ručička byla pěkně v rukávečku.
Voilá! Máme tu web Krásná.cz. S reklamou, aby ho nikdo nemohl přehlídnout a i ti nejzarytější antirůžoví lidiškové aby se na něj mrkli. Negativní reklama je taky reklama a zrovna TV Nova je v tom zběhlá.
A tak blog.cz zaštítil další dementní projekt pro stádovitou populaci. A propaguje jej sloganem, při kterém mi vře krev v žilách. „Čtěte nejlepší blogerky na blog.cz na Krásná.cz!!!“. To určitě. Jak může někdo nazývat pár dylinek v růžovém, co se zajímají jen o módu a kosmetiku nejlepšími blogerkami? Jak k tomu přijde autorský klub, který ač rozpadající se, má stále jakous takous vypovídající hodnotu od kvalitě blogu? A co všichni ti, co blogují roky, mají kvalitní články, kvalitní literární díla, kreslí, píšou, vyrábí, mají své názory? Jak všichni ti, mezi něž spousta z vás patří, můžou nečinně přihlížet, jak je vyzdvihováno růžové pozlátko nad opravdovým autorským umem?
Autorský klub byl na okamžik vyzdvižen a pak tiše zesnul. Nebo se sesul? Každopádně to, o co se snaží současní správci už AK na vrchol nedostane. Převálcován růžovým slizem si tiše zdechne v ústraní.
Vzpomínám si, jak se před časem na blog.blog.cz debatovalo o tom, že by byla nějaká literární soutěž. Dokážu si představit i literární web, web s recenzemi na filmy, knihy a hudbu, web s fotografiemi…cokoli, co je autorské, duchaplné a co se odvíjí od původního významu slova „blogovat“ – psát.
Psát, ne tlachat, ne pořád dokola řešit stokrát vyřešené – jak na kluky záleží na tom, jaký je to kluk, jak na akné, zdravou stravou a krémy nebo jak na krámy, vložky, tampóny a vitamín B.
Je mi smutno a jsem vzteklá. Růžovky, co mi na stránkový článek napíšou, že je to moc dlouhé a nezvládnou to dočíst, získávají na tomhle hostingu navrch. Jsou opěvovány, vyzdvihovány a foceny, jsou nám předkládány jako vzory. Závidím jim? Asi ano, závidím, že někdo bez práce a bez námahy získá úspěch hezkým ksichtíkem a třířádkovými články, jak na kluky. A zároveň to nechápu a je mi z toho blivno. Jestli tohle vypovídá něco o naší společnosti, tak potěš koště, máme se na co těšit…

85 komentáře “Růžové šílenství na blog.cz

 1. Naprosto tě chápu, taky jsem strašně naštvaná. Dneska jsem na té stránce byla a musím říct, že mě to docela hodně pobavilo, ale i znechutilo , stejně jako ten jejich "Autorský klub pro dívčí blogy" či jak se to vlastně jmenovalo. A asi taky napíšu na tohle téma nějaký článek, i když se to tu hodně řešilo.

 2. Přesně tak-ta růžová zrůdnost budiž prokleta. Bohužel toto je vzorek naší mladé populace a nemluvím o těch, jejihž intelekt nedosáhl ani úrovně ku psaní takovýchto bejkáren…

 3. jasně, takže dámy co napíšou "Ahoj miláčkové, dnes se nic nestalo, jen jsem si koupila upe skvely stiny a vsichni me milujou." Dobre, tak napisou 5 vet navic jeste… nepisou dlouhy clanky jsou nejlepsi blogerky??? Kua co??? Co ty lidi co skvele kresli, pisou skvely povidky, co fotka to umelecky dilko a grafici? To je blogovej odpad vedle těhůech vymaštěnejch barbínek?
  velebnosti, chce se mi blejt.
  Taky jsem se už vyjádřila a dneska už jsem videla slusnou řádku kritiky… A dneska v odpol. TN? "velky ohlas" hnus…

 4. No a to nevíš to nejlepší. Obdržel jsem od nich mail, že by chtěli i mužský náhled na věc, tak zda nechci jako jeden z oslovených spolupracovat. Slušně jsem odpověděl, že na podobný web asi nechtějí články o moderní astrofyzice vs. teoriích nacistických vědců o kosmologii…

 5. teraz je taka doba, a oblubeny štyl blogu je asi taky aky mam ja nehovorim že je to najlepší štyl blogu ale mne sa ten štyl pači,tak yaky robím ja, toto neni samochvala to iba hovorim, nehovorim že sa musi aj inym pačit, no nič, už nebudem tolko kecať
  P.S. bez nadavok by to asi nešlo?!

 6. Souhlasím s tebou, taky mi z toho není dvakrát dobře a též jsem se pozastavila nad reklamou "Čtěte nejlepší blogerky z blog.cz", která nám teď všude bije do očí. Sama jsem o tom napsala krátký "stěžovací" článek a myslím, že bude ještě hůř… :/
  Web, o kterém je řeč, jsem si tak letmo prohlédla a podle mého názoru je to vážně cesta do pekel… (nevím, jestli se mám smát a nebo brečet…)
  Každopádně už se můžeme pomalu připravovat na to, s čím blog.cz s Novou přijdou příště O_o

 7. Přesně moje slova! Ale ony některé ani nemají hezký xichtík, jenom se malujou a malujou a malujou až vypadají tak nějak k světu…navíc koho zajímají rady jak na kluky? Každý kluk je jiný, tak co to pomůže? Jako když se nějaká holka bude řídit radami z těch pink blogů a bude tak blbá, že se bude snažit působit roztomile na drsňáka, tak to jí asi moc nepomůže, spíš naopak! >_< hrůza a děs!

 8. džudži-džudži to čo maš za navštevnosť?!?!?!?!??! 175785 celkom, 2539 tyžden, 205 dnes a 41 online??? ja som take čislo nemala ani nepamatam, teda vlastne som nikdy take čislo nemala %S možeš myť pyšna(y?)

 9. Pravda a nic než pravda.Když vidím tu reklamu na krásná .cz je mi zle.14 leté holky radí , jak na sex a kluky.Kde to sakra jsme? Takových webů je plno .Nepřišli s ničím novým a vůbec ne originálním.Vybrat jako adminy blogery byl možná dobrý nápad ,ale sáhlo se do špatné sféry.Psát o líčení umí totiž každý blbec.Navíc , když tam mají horu chyb a překlepů -to je věc druhá ,dokud je nenaučí pravopis neměli by vést žádné stránky.Kydy , jako třeba , jak na skvělý blog mě položily pod stůl .Horší rady si snad už nikdo vymyslet nemohl…..

 10. Nojo, bohužel se přesně něco takového dalo očekávat. Standa od samého začátku dával najevo, že AK jde mimo něj, když jsme mu napsali, že díky jeho srávcům jde pomalu do háje a měl by s tím něco dělat, odpálkoval nás, že to není jeho problém. Razí si cestu za slávou, čím navštěvovanější blog.cz bude, tím líp, co záleží na tom, že většina obsahu za nic nestojí? Jiné to nebude, celá společnost jde do háje, lidi jsou čím dál tím hloupější. Nejlepší blogerky… ha… my si myslíme svý. Krásná.cz je totálně o ničem, podobných stránek už je až moc a většina z nich bude pořád kvalitnější, než tahle, na kterou píšou třináctky co ani neznají mluvnici. Jen ať si tam růžovky píšou dál a raděj kde je dobrý š*kat a kde ne. Blbky je budou vždycky uctívat, ti chytrý se zasmějí nebo si popláčou v koutě nad ubohostí tohoto světa, který pořád půjde dál a dál do tý černý špinavý díry.

 11. Smutné je, že když se ozve někdo podobně jako ty, slušně, i když možná trochu znechuceně předloží svoje názory, je mu oznámeno, že jim závidí. Přičemž si skvěle vystihla onu závist.
  Já mám blog.cz jako doménu ráda, ale od doby, co odešel Krutomluv to začíná jít z kopce.
  V podstatě se pod tvůj článek mohu podepsat a dodat, že oni tu budou na pár mizivých chvil, kdežto my, nudní blogeři s dlouhými články zůstaneme 🙂

 12. Naprosto s tebou souhlasím. Je šílené, kam tahle doba spěje… Je mi z toho smutno. Založit si blog o kosmetice, módě, o tom co je "trendy" umí každej druhej, stejně je většina těch článků okopírovaných kdoví odkud, ale vytvářet blog jako máš ty, Lúmenn, na to už musí být člověk talent. Nechápu, proč zrovna tohle nemá přednost před nesmyslnými dvouřádkovými bláboly… :-/

 13. moje slova..sice nemám dvakrát kavalitní blog, ale todle je moc, co dokazali nic krom toho že na sebe navlečou par hadru, dyt většina znich pomalu ani neumím psat(ja sice tak ne ale nechi bejt jako ony) a upříme, jak to moje matinka viděla v televizi nevěřícně nad tím kroutila hlavou..a myslím že ne jen moje…mimochodem..ta ružovoá reklama už mi pije krev, je všude kam člověk vleze.. :o/

 14. Já jsem pro sepsat nějakou petici. Všichni co s ní budou souhlasit si to hoděj na blog a dopíšou svůj – ne zrovna nadšený – názor. Pokud tohle udělá alespoň část z nás (těch lepší blogů – nechci nás považovat za nejlepší :D) mohlo by to něco spustit, lavinu asi ne, ale aspoň polemiku o kvalitě tohoto super projektu…
  A nebo se taky nestane nic a my budeme svýmy naštvanými články házet hrách na zeď…

 15. Páni, super článek! Skoro jako bys mi četla myšlenky a plně se s tým názorem a názorem většiny komentujících ztotožňuji.
  Všudypřítomná reklama na krásná.cz mě ž solidně vytáčí a ta upoutávka s nejlepšími blogerkami jakbysmet. Jako by se touhle tématikou nezabývaly už miliony časopisů, stránek, blogů a všeho možnýho, ale najít něco kvalitního ke čtení?? Jo, tak to je v dnešní době umění.
  Neříkám, že můj blog je skvělej a já výborná blogerka (protože to tak není), ale za nejlepší označit tyhle růžový dilinky s IQ tykve, to je zvěrstvo dámy a pánové..

 16. Už ses zkoušela odhlásit z blogu? Reklama jak hrom a upřímně mě tak dost s…. Vážně, tenhle článek má pravdu, co se to děje? Nejlepší blogerky z blog.cz, ty vypatlané…. Možná z pohledu jedněch, ale ne druhých, nejlepší blogeři jsou ti, co píší normálně.

 17. Neříkám, že mám dobrý blog s dobrými články. Popravdě můj blog skoro zanic nesotjí, ale v tomhle s tebou souhlasím. Já ještě pořád zastávám názor "neposuzuj podle vzhledu" a z těhle blogů, vlastně o ničem, mi začíná být tak nějak zle. Blog by měl být originální a ne jako každý druhý. Možná to nechápu, možná se v tom vůbec nevyznám, ale toť můj názor.

 18. Oh, panebože, já myslela, že ten článek nedočtu, ten byl tak dlouhý. Uf, dělá se mi z toho mdlo… 😀 😀 😀
  Už ses zkoušela odhlásit z blogu? Reklama jak hrom a upřímně mě tak dost s…. Vážně, tenhle článek má pravdu, co se to děje? Nejlepší blogerky z blog.cz, ty vypatlané…. Možná z pohledu jedněch, ale ne druhých, nejlepší blogeři jsou ti, co píší normálně.

 19. Bojím se teď optat, jaký názor máš na mě, když v podstatě mám taky "dívčí blog", protože je to součást mého života, prostě dívka jsem 🙂 Ale zároveň je růžová mým nepřítelem 😀

  Každopádně s tebou souhlasím, není moc pěkné, jak získávají popularitu blogy, na kterých je psáno téměř výhradně jen o autorkách. Některé dívčí blogy mě zaujaly, jsou tam pěkné články, ale tyto blogy zase nemají moc dobrou návštěvnost.
  Co se týče projektu Krásná, nějak se mi to nelíbí. Zatím jsem u každého článku, který jsem četla, musela skoro brečet, kdo to vůbec může psát. Každej ten článek mě tak dojme a tohle má být blogová elita? Že ona mi radí, abych skoncovala se sexem ve vaně, na školních hajzlíkách či někde venku v uličce? Tímhle tempem bych si šla skočit bez padáku, abych měla do života alespoň trochu vzrušení XD

  Jinak jsi moc hezká holčina a máš dobré články, líbí se mi tu 🙂 Pokud mne nepřizabiješ a nezakážeš mi sem chodit jako jedné té, co má fuj blog, tak tě tu budu otravovat 😀

 20. [24]: Ono to dopadne úplně stejně, jako když se hlasovalo o tom, jestli chcem tiskaře jako správce AK, většina byla pro NE ale stejně se nezměnilo nic, tohle bude obdobné, bohužel.

 21. Je to jeden velkej růžovej hnus! Nejdřív mi bylo do smíchu, teď je mi z toho spíše do breku.
  Označit tyhle holky za nejlepší blogerky? Proboha kde to žijeme. Odkdy jsou fotky sebe sama, několikařádkové články, "poradna" a růžový design lepší než kvalitní blog s autorskou tvorbou, ať už se jedná o fotky, kresby, povídky, básničky či deník blogera. To všechno je lepší než nějaké blogy "mladých dívek", které jsou všechny na jedno brdo.
  Magazín pro mladé dívky? "Móda, kosmetika, hubnutí, kluci, kamarádky, celebrity… O všem, co mladé holky zajímá," Ku*va, vždyť já se taky mohu v 15 letech označit za "mladou dívku", ale ani o jedné z uvedených věcí nepotřebuju číst články, které navíc píší nějaké zmalované blbky…
  Mimochodem, Lum, poslala jsem ti mejl, snad došel 🙂

 22. Nebuď smutná.. Máš to, co ony ne – talent.. Vedení blogu by potřebovalo přes tlamu za tenhle přístup. Nemáš jim vůbec co závidět, buď hrdá na svou kouzelnou tvorbu a vykašli se na růžový vypatlaný diliny, když má někdo potřebu dokazovat světu, jak je blbej, ať si..

 23. Mluvíš mi z duše. Jak k tomu přijdou lidé, kteří píšou kvalitní články? Povídky, úvahy, básničky? Nebo kreslí, grafičí..cokoliv.
  Přijde mi to jako naprosto nechutná protekce. Autorský Klub pomalu upadá, když jsme mu psali, jakože z Libere, odpověděl nám, že to není jeho problém a že si s tím máme něco udělat sami. Aha.
  Nejlepší blogerky? Tyhle slečny? Ať už mají IQ tykve nebo ne, rozhodně nejsou "ty nejlepší". Jestli ano, tak jsem sjetá modrá veverka s růžovou mašlí na hlavě.
  Byla tu Natalie Sadness, "Závidí nám, protože jsme úspěšné" a teď i krásná.cz. A co takhle něco dělat s AK?
  Když to potřebuje jak sůl?
  Je mi z toho zle.
  (Omlouvám se, jestli se v komentáři nějak opakuji. Ale píšu to, jsem trochu vzteklá a už se mi to nechce po sobě číst.)
  Máš prostě svatou pravdu.
  [1]: No to snad ne..umírám. Zrovna pod tenhle článek?

 24. kdyz mi nejdriv zacali pod nos strkat tu reklamu, hned sem si rakala, co to je zas za kravinu, ale prehlizela sem to. dneska byla o tom dokonce ve zpravach na nove reportaz!boze! nejvic me taky dostava ten propagacni slogan "nejlepsi blogerky" a pry ze mi tam i ty ruzovky poradi..chapu ze muze 15leta holka radit jinym s mejkapem, ale jak muzou radit ostatnim treba ohledne vztahu??? kdyz za a) samy tech zkusenosti este mit nebudou a za b) neni to ukol spis pro psychologa?
  no ano stve me to, je mi to proti srsti a zrejme to nikdy nepochopim na druhou stranu, je to proste byznys a uvazovani povrchnich dylinek nezmenis ani kdybys jim pod nos cpala sebekvalitnejsi a kulturni weby, stejne by si dal cetly jen o mode atd..treba z toho vyrostou a za par let se zasmejou samy sobe…i kdyz sama tomu prilis neverim:)

 25. Hnus velebnosti a já děkuju za tento článek. Ještě nemám čas vyjádřit se k tomu sama… ale pak to bude něco 😀 a rozhodně se neobejdu bez vulgarismů drahá Lúmenn. V klubu snílků už si z toho děláme slušnou prdel 😀 originální návod jak pojmenovat rubriky a jak posílat každému reklamy 😀 těším na zítra, až se jim všem půjdu z plna hrdla a zkaženosti své duše vysmát 😀 do nich!

 26. Co k tomu dodat když už všechno bylo řečeno, jiné to už nebude a říkali jsme to již když tu byl ze strany blog.cz nával těch "nejlepších blogerek", právě naopak se nám teď ale ukázalo, že vždycky může být ještě hůř a kdo ví, co nás ještě čeká 🙂
  On blog.cz vlastně celý stojí pouze na těch mnoha lidech co kopírují, píší ubohé články, protože takových blogů je víc a díky reklamám na nich se pak blog.cz drží jako bezplatný server, otázkou zůstává jestli nám to za to stojí… právě nyní totiž díky mediální publicitě vznikne představa o tom, že blog.cz se rovná hloupé nány u toho moudřejšího publika 🙂

 27. Přesně moje slova.
  Růžovky že jsou nejlepší blogerky? AHA.
  Nejlepší blogerky a blogeři jsou jedině ti, kteří píší normální články, recenze apod., jak si psala… .
  A krásná.cz? Fakt.. Pi*ovina na entou. A samozřejmě, aby se k tomu nepřidala NOVA ..

 28. Přidávám se k tomu dlouhatánskému zástupu a připojuji své jméno a podpis pod tento článek. Víc nemám co říct, prostě s tebou naprosto souhlasim a je mi z toho stejně zoufale smutno… -_-

 29. O tomhle všem to je. Povrchní kultura pro masy. Knihy zajímají leda pár "vyvolených". Slepičkoidní nenáročné články přitáhnou davy. Co nejvíc lidí, co nejvíc reklamy, co nejvíc peněz.

 30. Mohlo se to alepoň místo "Krásná" "Eulalie" což je blahořečící …
  Hnacím motorem je byznys. Velká návštěvnost – živná půda pro zadavatele reklam –> penízky se posypou. Placenou verzi blogeři odmítli.
  AK vlastně komerčně zklamal.
  Takže tu máš, čerte, kropáč.
  Buď zatnout zuby, nebo změnit provozovatele.

 31. pro mě osobně byl blog.cz dobrý odrazový můstek, ale nepobyl jsem na něm déle než pár měsíců. na některé věci jsem asi přeci jen háklivý…

  mám pocit, že i pro tebe je čas posunout se dál…? tady se budeš akorát zbytečně rozčilovat věcma, se kterýma nemůžeš nic udělat…
  napiš mi ten mail 😉

 32. [7]: Sikare, jsi bůh, vyber si který.

  [21]: Kvalita v dlouhodobém měřítku, vždycky zvítězí. 🙂

  Jinak:
  Máš pravdu, Lúmenn, četla jsem tam jediný článek o tom, která místa nejsou vhodná pro soulož a zjistila jsem, že už jsem téměř na všech místech souložila. No a ty popisky k tomu, málem jsem si cvrkla do textilu.
  Nejvíc mě baví to jejich pištění pod článkem na Srdci blogu, jak jim všichni blížíme. Můj ty skutku.

  Ach, ty děti… i když říkám si, že mi malí intelektuálové s Pevností/Ikarií pod paží, jsme byli vždycky v menšině.

  To mě přivádí na myšlenku, že jsem ještě nedočetla ty tvoje elfy. Chyba, chyba, chyba… 🙂

 33. taky jsem tu reklamu viděla v televizi… je jim 15 a radí – radí!!!!! Kurva (promiň), ale každý z nás, co ostatním pomáháme, musel trochu máknout, než se odvážil někomu něco poradit – a ony radí v 15… růžové až na prdeli, nalíčené až na prdeli, blonďaté s černými očními linkami… vzniká růžová subkultura inspirovaná nanynkami z amerických filmů ze školního prostředí… co je to za svět, kde málokdo dokáže mít vlastní styl? Amerika je snad tak dokonalá, že si může dovolit být vzorem? Mě osobně to rozčililo – ta reklama v televizi. Co je na nich zvláštního, že jsou takhle vyzdvihovány? Možná to, že na nich někdo pěkně vydělává a ony jsou tak "inteligentní", že si neuvědomují okolnosti a souvislosti a nechávají se prodávat jako lehké ženy… ale znáte to – čím rychlejší výstup, tím rychlejší pád… možná jim při pádu dolů budu mávat ze svého stabilního místa 😀

 34. Je to nechutné, je to ubohé, je to…to už stačí. Nezaslouží si naše články (ani když je kritizujeme). Nezaslouží si tuhle pozornost. Chytrý čtenář, kterého zajímají bloggerky a bloggeři, kteří něco umí, by takové stránky nenavštěvoval, ani kdyby měli reklam třeba 500. Inteligentní čtenář si vždycky najde slušný blog a na jiných se nezdržuje. A ti povrchní? Ti by stejně naše články nečetli, ba ani nechápali. Jediné co mi na tom vadí je, že blog sám o sobě teď vypadá pouze jako záležitost pro růžové slečinky a proto nikdo nečeká, že by na blog.cz narazil i na inteligentnější články. Což je dost smutné, navnadit čtenáře, pro které je jedna stránka moc a odehnat ty náročnější, kterých je méně. Svět je hold o komerci…

 35. Taky jsem o tohmle tématu psala článek. Stránka je tuctová,neoriginální a reklamu má všude a ještě na ni samozřejmě píší nejlepší blogerky (To určitě…) Pff..

 36. Jde o peníze. Z něčeho (=z návštěvnosti, tudíž z reklam) takhle velký projekt být živ musí. Z lásky k uživatelům to nikdo nedělá. A reklamou zblblí teenageři jsou báječná cílovka schopná dělat/kupovat/poslouchat/oblíkat jak ovce cokoli. Nenáročných bložínků je tu naprosto drtivá většina a buď je záhodno se s tím teda asi smířit anebo odejít do vlastního.

 37. No, četla jsem ten tvůj článek a musím uznat – z růžovek je mi špatně, koho takové nesmysli zajímají?Celý blog.cz pohltí móda a admini na blog.cz budou mít po prdeli, promiň, za ten výraz, ale je to tak..prej, jak na akné?no tak si kup nějaký řípravek a neřež to…takbych poradila alespoň nějaké nafoukané barbíně…já mám spoiustu jebáků na xichtu a jsem na ně hrdá…a i na to, že nemám kluka, ho,ho,ho, já ani nechci mít…tak proč dávat takové rady nafoukaným blondckám, které absolutně nic nechápou? je mi z toho zle…!!!!

 38. Jako tohle blog.cz přehnal! Taky jsem z toho dost naštvaná a smutná zároveň. Přečetla jsem si jeden článek od Vanilky – Jak si zvýšit návštěvnost? Pište reklamky! OMG!!
  A víš co je ještě vtipný, že "milý Standa" zcenzuroval komentář, kde se tomu článu jeden kluk vysmál (smajlíky, nic víc – já na něj reagovala taky smajlíky, prostě tohle se jim nehodí do krámu proč?)
  A prý "nejlepší blogerky" a oni si to o sobě fakt myslí? Je mi z toho zle. Jiný servry mají blog zadarmo, tady je reklam až hrůza a oni musí tahat prachy i z takové blbosti? Jestli tam budou chodit puberťačky okolo deseti let, tak z toho stejně moc nekápne a celý jejich "projekt" jen poškodí jméno blogu.cz..

 39. Souhlasím… holt někdo umí využívat toho početného a s prominutím tupého stáda, které je plné  těchhle lidí – Natalia Sadness a další. A my, co něco NORMÁLNÍHO tvoříme… skončíme někde daleko za humny, protože "čtení povídek je přece tak hrozně nudnýýýý" a tak dále a tak dále -_-

 40. Když mi Standa napsal, jestli bych nechtěl poslupracovat, tak sem to bral jako hodně špatnej vtip, jako reakci na založení našeho klubu snílků. Už už sem se připravoval napsat dost opovrhující odpověd. Ale pak mě spoluadmini z libere překecali, že bude prdel.
  A když nad tám tak uvažuju…nebude krásné když na Načinčanej budou mít sabotéra? 😛 Sem zvědavej, jestli vůbec uveřejněj nákej můj článek, protože hned v prvním hodlám napsat, že klukům s mozkem (a tedy potenciálně se zaměstnáním) se nelíběj holky, co ve škole propadali ze slohu.
  Ale oni by to ty kravky stejně asi nepobrali a akorát by tupě přitakali.
  Hold, já tam sem jen proto aby byla sranda 😀

  Jinak, celou tuhle invazi vymaštěných mozků s blond melíry místo nervových spojení opravdu odmítám. Na jednu stranu chápu, že web na webu pro holky asi nebudou články na válku v Afghánistánu…ale proboha, snad i na takový cýpiny jako móda se snad dá napsat něco co se dá považovat minimálně za souvětí.

 41. Po přečtení tohohle článku mi nezbývá nic než souhlasit. Bohužel, tohle je přesně odrazem dnešní společnosti. Růžovoučké kravičky, které se nedokážou bavit o ničem jiném než o kosmetice a klucích mi lezou už hodně dlouho na nervy. A blog to jen potvrdil.
  Když narazím na nějaký takový blog, raději rychle pryč…tohle jsou lidi, ke kterým fakt patřit nechci. Nemají žádnou fantazii, originalitu…nic…jen ty hezký absolutně vypatlaný hlavinky, co neumí ani napsat svůj 5řádkový článek bez pravopisných chyb.

 42. Mně by možná tenhle růžový magazín nevadil, kdyby tam nebylo označení  "nejlepší blogerky".
  Jestli si čtenáři budou myslet, že přispěvatelky na Krásnou jsou to nejlepší, co se na blogu najde, tak potěš.( Teda, zatím jsem četla jen jeden článek od jisté Vanilky a to sice Rady jak si pořídit parádní blog, a byla jsem na mrtvici.)
  Magazín Krásná by mi snad tolik nevadil, kdyby existoval ještě magazín pro ty ostatní. Pro ty, kdo píší, malují, fotí, vymýšlí povídky,  básně, něco vytváří a své výtvory fotí… Do kterého by přispívali, samozřejmě dobrovolně.
  A byl by to magazín, který by byl věkově neomezený. Krásná je cílená na teens.
  Autorský klub je výborná myšlenka, ale proč nemůže mít i podobu takového magazínu? S uceleným vzhledem, s rubrikami, s příspěvky? Je to škoda…
  Na ty růžovky, co přispívají do Krásné a jsou označeny za nejlepší blogerky, se ještě podívám, nerada kritizuju něco, co jsem neviděla.
  Zatím jsem viděla jen tu poradnu na parádní blog a nestačila jsem nevěřícně zírat…

 43. Jak už párkrát zaznělo, blog.cz je právě 12-15 letými uživateli tvořen, takže naprosto žádné překvapení. Naopak jsem byl před lety překvapen, že tu jsou i uživatelé jako Ty, co píšou něco hodnotného. Zkrátka uděláš nejlépe, když se přesuneš, je škoda setrvávat v žumpě :/ (pokud se ti nechce kupovat doménu a rozjíždět nějaký CMS systém (wordpress, joomla!, Drupal…), tak se mi jako docela dobrá možnost jeví blogspot.com 😉

 44. [65]: Žumpa a žumpa. Může ti trhat žíly, kdo všechno s tebou většinově sídlí na stejném serveru a nemusí. Jako nezanedbatelný fakt bych viděla to, že komunita blog.cz, si navzájem generuje návštěvnost. (A to nemyslím tak, že Lúmennce naskakují čísla na toplistu díky přístupům růžovek i když jich je většina. Takový AK je už dost rozhlehlý na to, aby si takhle podobně zaměření autoři navzájem nějakou tu pěknou návštěvnost vyrobili.) Kolik lidí sem chodí tak, jako já, "zvnějšku", s vlastním webem? (Ne na vlastní doméně, s wz jsem v zásadě spokojená, ale web je můj.) Dát o sobě vědět mimo zaštítění takovou velkou komunitou je podle mě celkem těžký a i to může být motivace, proč tu vydržet.

 45. Ámen! Co jinačího na to říct. Blog.cz se s prominutím stává sra*kou a pomalu se začínám stydět, že využívám jejich doménu. Kdyby blogspot nebyl na můj vkus trošku složitější, hned bych se odstěhovala. Ale autorský klub mám ráda a je to jediný světlý bod, který na blogu září. Září a pohasíná. Je toho škoda. Ale souhlasím se vším, cos napsala. Ti inteligentnější budou zatraceni a ty pipinky fiflenky budou kralovat blogu.cz. Je mi totiž jasné, že spousta holek bude chtít být jako ony a intelgence dnešních čtrnáctek půjde do háje!

 46. [65]: wordpress, wordpress a jedině wordpress – tedy, toť můj skromný názor 🙂 i ta vlastní doména se vyplatí. po technické stránce je to velmi jednoduché na instalaci a další úpravy a přizpůsobení taky nejsou nijak složité. když člověk trochu ví, jak na to…

 47. Nemám blog, ale viděla jsem ty reklamy na krásná, a říkám si, co to zas je za magořinu >_< Docela ostuda, že zrovna tomuhle se blog.cz rozhodl věnovat takovou pozornost, namísto blogům, které opravdu mají co smysluplného říct.

 48. [9]: Oblíbený styl blogů není styl, který se zrovna tobě líbí!
  Stejně jako si to myslím o blogerkách z Krásná.cz, jsi namyšlená kráva. Hůř! Ty seš urážka krav…

  P.S.: Prosím adminku tohoto blogu ať to za urážku nemaže, jelikož to není urážka ale můj názor

 49. Taky mě to mrzí. Žádný růžový blogísek který na blog.cz je, si nezískal takovou popularitu jako blogy na prvních žebříčkových místech, ale stejně jsou propagovány jako nejlepší. A co já? Se mnou nikdo rozhovory nedělá a náhodou jsem blond 😀

 50. Růžovek vždycky byla tady imho většina
  (a vždycky bude). Blog.cz s nimi stojí a padá. Akorát, že mám dojem, že po odchodu Krutomluva se to zvrtlo ještě nějak víc, no a holt už tu máme aktivní propagaci.

 51. Naprostý souhlas. Ty máš spoustu návštěvníků, protože tu už pět let píšeš inteligentní články, ze kterých se člověk mnohé dozví a Natálii stačilo natočit jedno video, které, co si budeme nalhávat, stálo za…nic. Můj rozum tohle nepobírá.

 52. Nemá smysl se tu obhajovat nebo ti něco vysvětlovat. Napsala jsem o tom článek, pokud máš zájem o něčem diskutovat nebo se aspoň zkusit na celou věc podívat jinýma očima, mrkni ke mně na blog.

 53. Z toho článku je mi až zle (tedy těmi pravdivými slovy v něm). Člověk se snaží, buduje si svoji "kariéru" a pak ho převálcuje čtrnáctka v růžovém. Bleh. Musíme jen doufat, že rozumní lidé tam nevlezou. 🙂 Budeme muset vychovávat své děti tak, aby se do kategorie růžovek nikdy nezařadily!

 54. ať si ty růžový blogy trhnou.. bohužel, už mi kometovala jedna holka " koukni se mi na blog"… co jsem tam našla?! články druhu " Zlomil se mi nehet..!!"

 55. Tak to bylo úplně přesný. Absolutně s tebou souhlasím. Blog. cz neuvěřitelným zpoůsobem upadá. Sice na blog.blog.cz moc nechodím, ale to by ani slepej nepřehlídnul co se to děje. Ty růžový nanynky jsou všude a přitom neumí napsat žádný pořádný článek. Samozřejmě, článek" Ahoj jak se máte, já dobře, musím už jít" se s tebou, nebo z kýmkoliv jiným nedá ani srovnávat, ale naštve to. obzvlášť, když absolutně nic neumí.
  Přesně, jak si napsala, je mi z toho blivo.

 56. [31]: Myslím, že máš blog dobrý.Dívčí blogy? Proč ne, záleží, jak se vedou. I články o líčení a módě můžou být třeba osobité. Záleží na stylu… a když píše taková blogerka ještě bez hrubek, a píše víc než jednu-dvě věty, proč ne?
  K růžovkám – tak mi napadá – holky, proč se tam nepřihlásíte?
  Na rozdíl od těch pipin můžete ukázat, co to opravdu je, když píší nejlepší blogerky. Mohly byste tomu zvednout úroveň.
  Krásná by mohla díky tomu získat i přívlastek chytrá. Kvalitní. Čtivá. Překvapující…
  Ale to je jen nápad. Myslím, že by to bylo pro vydavatele Krásné neatraktivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.