„Plsky hlásni pro můj blogís“

Prostě mi to nedá a musím ze sebe vylít pocity, které se mi z těhle hlasovacích komentářů, jejichž příklad vidíte v nadpisu, za dobu existence mého blogu nahromadily.
Na „hlásni pro mě“ komentářích mě štvou dvě věci – dívenky, které je na blozích zanechávají jako při kobercovém náletu vůbec nepřemýšlejí nad tím, kam je píšou a jednoduše je namrskají pomocí nových článků na úvodní straně blogu kamkoli je napadne. Můžu mít v menu upozornění velké jako kráva a ony stejně napíšou pod poslední článek, co na tom, že je třeba o hladomoru v Africe nebo o znásilněné studentce, hlavně, že ony budou mít o hlas navíc.
Druhá věc je, že vlastně nechápu, proč mě slečny otravují a chtějí po mně hlas. I kdybych nakrásně otevřela jimi daný odkaz, stejně bych si v anketě vybrala pro hlasování ten blog, který by se mi nejvíc líbil (pominu-li fakt, že většinou jsou úplně stejné). Potom totiž ty slavné SONB (soutěž o nejlepší blog, už jsem poučená, muhehe) nejsou o tom, kdo má nejlepší blog, ale o tom, kdo má víc „esbéček“ a kdo víc dokáže otravovat lidi.
Ale tohle všechno je ještě v mezích mého chápání – když si s něčím dám práci, ať už je to blog, povídka nebo obraz, chci mít nějakou reflexi, chci vědět, že se moje práce někomu líbí. Takže se přihlásím do soutěže a můj blog o HSM (ne, to není zratka hard sado-maso, jak jsem naivně doufala, ale High school musical) vyhraje nad kámoščiným blogem o Riháně. Že otravuju lidi a píšu si o hlas kde můžu? Prostě chci vyhrát a ukázat, že moje práce je ta nej, což je do jisté míry pochopitelné.
Co mi však zcela uniká jsou SONP, F nebo C – soutěž o nejlepší písničku, film, celebritu a co já vím všechno ještě. Já kupříkladu miluju píseň od Crüxshadows Dragonfly, takže ji přihlásím do SONP a začnu obíhat blogísky a prosit, aby mi hlásli pro tu nejky písničku od nejky kapelky. Co na tom, že dotyční Crüxshadows vůbec neznají nebo jsou jim dokonce z duše protivní, hlavně že výhra v SONP bude v mojí kapse…nebo spíš v Roguově?! Totéž analogicky s filmy, celebritami nebo dokonce s barvami (ano i takovou soutěžk jsem viděla!). Když už tuhle soutěž vidím, tak kliknu na věc, co mám ráda já a ne na něco, co si přeje „moje milované eSBéenko“.
Takže pokus si tenhle článeček přečte některá se slečen, co zaprodali svůj život SONNěco, ať si laskavě uvědomí, že kromě toho, že na podobné komentáře nejsem zvědavá taky zastávám názor, že kdo něco umí, zaslouží povzbudit. Ale vydírání v podobě „hlásinkni pro mě, taky hlásnu, ju?“ popírá věškeré zásady fair play a připomíná mi až nezdravě českou politiku – nikdo vám nedá to, co my vám dokážeme slíbit. Takže broučkové, soutěžte si, hlasujte si, ale mě s tím neotravujte.
Jo a až bude někde v SONP písnička Dragonfly od Crüxshadows tak plsky hlásněte, budu vám mocinky vděčná;)

19 komentáře “„Plsky hlásni pro můj blogís“

 1. Píšu to pod tohle, jelikož jsi za trest zrušila svobodu slova. 😀 Musím se obhájit, jelikož čtu skoro všechny články, ale prostě nemám co pod to napsat. Třeba "hlásni pro mě". Většinou bych s tebou naprosto souhlasila, nebo zase vůbec a to už za mě povětšinou udělají ostatní, takže proč se opakovat, že? Ale můžu ti tam psát "přečteno"…

 2. Ti lidé dokážou člověku otrávit život. Když se něco takového ukáže na mém blogu, mám chuť opupínkovat a rozkvést. Brr. Takže… tvoje antipatie na tuty sdílím :))))

 3. 🙂 mno podle mně máš uplnou pravdu. Takové ty nechutně blogísky jsou opravdu strašne. 🙂 jinak jsem se přihlásila do soutěže o nej bervu tak kdyžtak zachraňme černou!!

 4. No jo, nezapomenu, jak mi sladká dívenka napsala pod článek, kde srdceryvně vzpomínám na mrtvého umělce, ať jí hlásnu pro blogís.. To jsem měla chuť ji jít udat ruské mafii..xDDD

 5. Ano, spam – jeden z důvodu přoč jsem se odstřihla od tupého úhlu veřejnosti na internetu. Doporučuji, ačkoliv se tím vlastně připravuji o mnoho postřehů od kolemjdoucích lidí bez registrace.
  Ale nebuďme tak vážní, takže:
  Co se týče The Crüxshadows – počítej s tím. Ale jelikož snad nezapadám do mainstreamu, musím ti sdělit, že bych nehlasovala kvůli tobě, ale protože Dragonfly byl jejich první počin, jež jsem slyšela mě zaujal na poslech 🙂

 6. Jj, tohle mi taky leze na nervy, byl to jeden z důvodů proč jsem odešla z blog.cz. Na pise.cz se to sice taky někdy objeví, ale ne v takové míře. A smysl toho fakt nechápu. Když už bych se do nějaké takové soutěže přihlásila tak bych fakt musela mít pocit, že můj blog je dostatečně kvalitní, jenže ve většině případů tam soutěží všelijaké Avrilky a Rihanny a většina článků je zkopírovaná nebo jen různý obrázky a tak. A propo, tak jak píšeš-stejně to vyhraje blogííísek, který má nejvíc SBének ochotných hlásnout. Je to k ničemu, ale tak když to děti baví…ony se z toho snad vyrostou 🙂

 7. Zkus se nejdřív zamyslet nad pravopisnýma chybama na svým blogu a pak piš na jiný. Slovo "zratka" sem nikdy neslyšel. Blogísky "hláslY". Máš tam chyb jak maku a můj názor je, že ty tvoje obrázky jsou taky nic neříkající. Takže nejdřív začni psát pořádně sama a pak piš něco o pravopisných chybách na jiných blogách. Děkuju!

 8. Tak to s tebou souhlasím. Mě tyhlety reklamy taky pěkně štvou. Nejvíc nesnáším, když někdo píše nějakou povídku, nebo článek a hned první komentář je o tom, aby někdo dal hlas jejímu blogu, anebo se přihlásil do nějaké soutěže. Ale když od takové holčičky chceš konstruktivní kritiku, nebo vyjádření k povídce, tak ti ještě začne nadávat. Ale naštěstí jsem na tom stejně, jako Eli, tudíš se mi tyhle věci vyhýbají a jsem za to rád.

 9. Jee, vidím, že Sucubusovi se tu nějak zalíbilo.. Blogísky hlásly..? Asi jsem slepá, ale nikde to tam nevidím. Ale tož nebudem se tu rozčilovat..x) Nějakej ten překlep ujede každýmu, no ne?

 10. Ony si to ale stejně nikdy nepřečtou, protože nečtou, nebo číst neumí.
  A pak, ta zkratka je stejně blbá. Soutěž o nejlepší blog. Normální člověk by to zkrátil na SNB, jelikož je poučen, že předložky do zkratek nepatří… A to jejich vyjadřování. Kdyby psaly aspoň normálně: "Nazdar, jsem příhlášená v soutěž, mohla bys mi prosím dát hlas? Díky, měj se, sorry, že spamuju." Neříkám, že bych jim ten hlas pak dala, ale alespoň by moje mínění od generaci dnešních dvanáctiletých neklesalo tak zprudka.

 11. Eli, Lůmen a Cuzán: Já sucubuse moc dobře znám a vím, co je to za člověka. Potřebuje pozornost, a když ji nemá, nebo s ním nikdo nesouhlasí, tak začíná zuřit. Třeba loni jedné kamarádce udělal na blogu takový bordel, že ho radši zrušila. A i já mám s jeho spamy u sebe na blogu víc, než bohaté zkušenosti. Prostě jakmile mu říkáte, že je to king a povídkový bůh, tak jste super. ale jak mu říkáte něco jiného, tak je zle.

 12. A ještě něco. Pokud mu budete psát komentáře na blog, tak se o mě radši nezmiňujte, protože jedna srážka s tímhle blbcem už mi bohatě stačila  arozhodně o další nestojím.

 13. Sucubus-Jen tak mimochodem, blogísky hláslY je dobře 😉 TY blogísky a ne ti blogísci 😉 A rozhodně mi nepřijde, že by tu Lumenn měla nějaké strašné chyby, píše hezky a správně 🙂

 14. Jejda… si mě tímto článkem úplně nazuřila:-D:-D protože,když si jenom vybavím ty malé třináctky s blogískama plnýma Avrilek,Rihanky,třpytivých obrázků,HSM a podobných ptákovin,tak se mi chlupatí prsa xDDDD
  Nesnáším tyhle soutěže! Není to o kvalitě blogu,o nejhezčí písničce,o nej celebritě atd.,ale o známosti a jak ty říkáš,kdo má více Esbének:-D:-D nemůžu z nich:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.