NEvolím Karla!

Vážení a milí, toto bude jeden z mála článků na tomto webu, kde nebude možné přidávat komentáře. Ne, že by mě nezajímal váš názor, ale v tuto chvíli je již jakákoli debata zbytečná. Já vás nepřesvědčím, vy mě taky ne. Ale toto je můj blog a moje území a já si přeji zde vyjádřit svůj názor. Vy si jej, prosím, vyjádřete ve svém prostoru a mě, prosím, dejte pokoj, mám toho plný facebook a nemůžu si ani v klidu dát pivo, protože všichni řeší dilema Karel versus Zeman. A i v šalině na mě pomrkává kníže s čírem z placek, které nosí studenti – titíž studenti, kteří díky přispění „Kájovy“ vlády možná brzy budou platit školné. V reakci na tuto placku vznikl i obrázek, který vidíte vedle tohoto textu. Ve větším ho, spolu s argumenty, proč Schwarzenberga nevolit, najdete při rozkliknutí celého článku.

Nebudu volit Karla, protože…
…je pro ESM (evropský stabilizační mechanismus)
…je pro ACTA
…je členem Bilderbergu a podpůrce NWO (nového světového řádu, který má zvýhodnit světové elity a ovládnout obyčejné obyvatelstvo pomocí čipů a masmédií)
…je velice starý a očividně už senilní
…není mu rozumět, když mluví
…zastává se evropské unie a eura a je pro co největší integraci ČR do EU
…má za sebou stejný, ne-li vyšší počet korupčních skandálů, než Zeman
…není nevinným pozorovatelem politiky, ale cestoval již po minimálně pěti politických stranách
…je prvním místopředsedou současné vlády, která mimo jiné zvyšuje DPH, ačkoli vybírá na daních stále méně, je nejzkorumpovanější v historii a uzákonila církevní restituce
…je pro školné na VŠ, které zadluží již tak zadlužené rodiny
…je zástupcem zahraniční šlechty (u nás jsou šlechtické tituly zrušeny), která nás ovládala po pět set let
…má dvojí občanství (krom českého ještě švýcarské)
…masáž médií za jeho zvolení je již neúnosná – mimoto jsou média, která jej propagují většinou vlastněna jeho německými přáteli
Autorem koláže jsem já, obrázek je určen k volnému šíření
Nemám ráda Miloše Zemana. Nejsem jeho příznivec. Ale tentokrát si vyberu menší zlo. A budu volit jeho. Zapojte mozek, nevolte srdcem hodného aristokratického strejdu Karla, stojícího proti zlému opilému strýci Zemanovi, volte rozumem.
Nechť zvítězí ten neškodnější….
Více třeba tu nebo tu.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.