My nejsme zlí, my tak jenom vypadáme

Dnešní výlet za nákupy do centra města mě utvrdil v tom, že i tolerantní společnost si bude dlouho zvykat na výstřelky gothické módy.

A tak jsem se musela celé dopoledne usmívat poděšeným kradmým pohledům na moji nařasenou sukni, krajkový vršek a dlouhý kabát a o něco více poděšeným poznámkám na boty s deseticentimetrovou platformou mého přítele. Vše krásně doplňovala má sestra, něžně cupitající vedle nás s černou mašlí na hlavě a s odzbrojujícím úsměvem masového vraha.
I pokud nejste zrovna milovníky pozornosti a extravagantního vystupování, najdete jistě svá pozitiva – zvláště v úzkých uličkách obchodů, kde vám ostatní zákazníci opřekot uhýbají a nechávají vás projít, zatímco se sami zavrtávají mezi ramínka.
Ale jak říkáme my, super black bitches – my nejsme zlí, my tak jenom vypadáme 😉

8 komentáře “My nejsme zlí, my tak jenom vypadáme

  1. Jestli máš na mysli pátek, tak.. Jedna má přítelkyně vás zahlédla a posléze jsem se dozvěděla, že jste to byli vy.. No, označila vás za "goths", což není asi vystihující, nýbrž byla fascinována vaší vizualitou.. tudíž můžete i ohromit, nikoliv jen odstrašovat:o)

  2. …. nikdy mě nepřestanete fascinovat! : P

    … moc se těším, až zase zopakujeme naše odpolední zaklínání diskoték, zahalení černým rubášem, s rudými rty a neustále, do blba se opakující elfskou básní xD … tentokrát i s Finnistrem x )

  3. Jé, co bych za tohle včera dala!

    Strávila jsem čtyři hodiny v obchodě s oblečením a mikinu jsem si nakonec nekoupila… Jen jsem se nestačila divit těm lidem, co s plnýma rukama chodili do kabinek. Bylo to podivuhodné, nboť ty hadry tam měli fakt příšerný…

    Mimochodem taky tak nějak hodlám změnit styl – takhle si o mě všichni myslí, že jsem jenom myška a leckdy dostanu kabelkou přímo do břicha…grr!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.